PIŁKARSKI WEEKEND JUŻ OD CZWARTKU

5
190
views

IV LIGA – XII KOLEJKA 

3 października (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (19) – Polonia Piotrków Trybunalski (12)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XI KOLEJKA 

1 października (CZWARTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW 

Termy Uniejów (12) – PTC Pabianice (18)

obsada sędziowska: Jankowski P., Olejniczak J., Siercha Ł.

 

3 października (SOBOTA) godz. 16:00 PABIANICE

Włókniarz Pabianice (2) – GLKS Sarnów/Dalików (16)

 

 

KLASA A GRUPA III – VIII KOLEJKA 

3 października (SOBOTA) godz. 15:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (12) – Orzeł Piątkowisko (2)

 

3 października (SOBOTA) godz. 15:00 ROKITNICA 

Rokita Rokitnica (10) – Pisia Zygry (3)

 

 

KLASA A GRUPA IV – VIII KOLEJKA 

3 października (SOBOTA) godz. 16:00 WARTKOWICE

Grom Powodów (11) – MKS Mianów (13)

 

 

LIGA TYPERA 

51. KEEZA Termy Ner Poddębice (19) – Polonia Piotrków Trybunalski (12)
52. Termy Uniejów (12) – PTC Pabianice (18)
53. Włókniarz Pabianice (2) – GLKS Sarnów/Dalików (16)
54. Sazan Pęczniew (12) – Orzeł Piątkowisko (2)
55. Rokita Rokitnica (10) – Pisia Zygry (3)
56. Grom Powodów (11) – MKS Mianów (13)

 

 

Punktacja:

1 pkt. – trafienie zwycięskiej drużyny w meczu

2 pkt. – trafienie remisu w meczu

3 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu

4 pkt. – trafienie ilości strzelonych goli w meczu

(można wpisać przy danym meczu ilość strzelonych goli, zamiast typować dokładny wynik)

5 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu, ale różnica musi wynosić minimum 5 goli.

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

 

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1

3 października (SOBOTA) godz. 11:00 UNIEJÓW 

Termy Uniejów (8) – UKS SMS II Łódź (6)

 

 

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1

3 października (SOBOTA) godz. 10:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (13) – Zawisza Rzgów (6)

 

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

3 października (SOBOTA) godz. 11:00 PIĄTEK

Malina Piątek (14) – Termy Uniejów (6)

 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2

3 października (SOBOTA) godz. 10:00 ŁÓDŹ

Orzeł Łódź (2) – Termy Ner Poddębice (9)

 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

3 października (SOBOTA) godz. 11:30 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (11) – Akademia Piłkarska 81

 

3 października (SOBOTA) godz. 13:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół Aleksandrów Ł. (7) – Termy Uniejów (6)

 

 

SIERADZ: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 3

3 października (SOBOTA) godz. 11:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (7) – Jutrzenka Warta (4)

 

 

 

5 KOMENTARZE

  1. 51. KEEZA Termy Ner Poddębice (19) – Polonia Piotrków Trybunalski (12) 1:4
    52. Termy Uniejów (12) – PTC Pabianice (18) 3:0
    53. Włókniarz Pabianice (2) – GLKS Sarnów/Dalików (16) 2:2
    54. Sazan Pęczniew (12) – Orzeł Piątkowisko (2) 2;4
    55. Rokita Rokitnica (10) – Pisia Zygry (3) 1:3
    56. Grom Powodów (11) – MKS Mianów (13 2:2

  2. 51. KEEZA Termy Ner Poddębice (19) – Polonia Piotrków Trybunalski (12) 1:4
    52. Termy Uniejów (12) – PTC Pabianice (18) 4:1
    53. Włókniarz Pabianice (2) – GLKS Sarnów/Dalików (16) 4:1
    54. Sazan Pęczniew (12) – Orzeł Piątkowisko (2) 1:4
    55. Rokita Rokitnica (10) – Pisia Zygry (3) 1:4
    56. Grom Powodów (11) – MKS Mianów (13) 2:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ