PIŁKARSKI WEEKEND BEZ ZWYCIĘSTWA

0
76
views

IV liga

Termy Ner Poddębice – Pilica Przedbórz 3:3 (2:1)
Bramki: Jakub Bistuła 41, 59, Jakub Owczarek 45-karny – Jakub Tazbir 6, Oleksii Naidyshak 55, Wiktor Majewski 82

Skład: Niedomagała – Owczarek, Retkowski, majorowicz, Kobryń – Lewandowski (60. Kubiak), Marciniak, Frącek (65. Pasik), Bistuła (75. Kochanek), Masztakow (60. Smolarek) – Narożnik

 

pozostałe mecze:

Orkan Buczek 1:2 RKS Radomsko
Pogoń Zduńska Wola 0:0 Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Zelów 2:0 Ceramika Opoczno
Pelikan II Łowicz 1:2 MKP-Boruta Zgierz
KS Sand Bus Kutno 6:2 Stal Niewiadów
Warta Sieradz 3:1 Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn 1:1 LKS Kwiatkowice
Termy Ner Poddębice 3:3 Pilica Przedbórz

 

tabela:

1 RKS Radomsko 27 69 72 16 22 3 2
2 Warta Sieradz 27 66 71 27 20 6 1
3 KS Sand Bus Kutno 27 55 61 35 17 4 6
4 Orkan Buczek 27 45 52 26 12 9 6
5 LKS Kwiatkowice 27 44 43 35 12 8 7
6 Zjednoczeni Stryków 28 43 36 32 13 4 11
7 Ceramika Opoczno 27 43 30 33 13 4 10
8 Włókniarz Zelów 27 40 42 43 12 4 11
9 Omega Kleszczów 27 39 50 45 11 6 10
10 Termy Ner Poddębice 28 34 48 58 10 4 14
11 Andrespolia Wiśniowa Góra 27 32 42 45 8 8 11
12 Warta Działoszyn 27 31 62 59 7 10 10
13 Pogoń Zduńska Wola 27 27 30 45 7 6 14
14 MKP-Boruta Zgierz 28 24 31 50 5 9 14
15 Pelikan II Łowicz 28 20 35 89 6 2 20
16 Pilica Przedbórz 28 17 46 80 3 8 17
17 Stal Niewiadów 27 15 25 58 2 9 16

 

 

 

Klasa okręgowa

GLKS Sarnów/Dalików – Start Brzeziny 0:3

 

Włókniarz Konstantynów Ł. – Termy Uniejów 0:3

Walkower

 

pozostałe mecze:

UKS SMS Łódź 2:2 Sokół II Aleksandrów
Widzew II Łódź 3:5 Włókniarz Pabianice
GLKS Sarnów/Dalików 0:3 Start Brzeziny
Zawisza Rzgów 4:4 Stal Głowno
Włókniarz Konstantynów 0:3 Termy Uniejów
PTC Pabianice 0:2 GKS Ksawerów
Orzeł Parzęczew 1:1 LKS Rosanów
Bzura Ozorków 0:6 ŁKS II Łódź

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 25 69 126 14 22 3 0
2 Widzew II Łódź 25 60 119 27 19 3 3
3 Zawisza Rzgów 25 55 52 29 16 7 2
4 Stal Głowno 25 48 70 45 14 6 5
5 LKS Rosanów 25 43 60 50 14 1 10
6 Włókniarz Pabianice 25 42 47 46 13 3 9
7 Termy Uniejów 25 39 46 56 12 3 10
8 Orzeł Parzęczew 25 38 65 46 11 5 9
9 UKS SMS Łódź 25 37 54 56 11 4 10
10 GKS Ksawerów 25 34 49 63 10 4 11
11 Start Brzeziny 25 28 46 59 9 1 15
12 Sokół II Aleksandrów 25 25 33 65 7 4 14
13 GLKS Sarnów/Dalików 25 19 44 76 5 4 16
14 PTC Pabianice 25 19 35 80 6 1 18
15 Włókniarz Konstantynów 25 11 21 76 3 2 20
16 Bzura Ozorków 25 7 19 98 2 1 22

 

 

 

Klasa „A” grupa III

Sazan Pęczniew – Witonianka Witonia 2:3

 

pozostałe mecze:

Kotan Ozorków 3:0 Dąbrowianka Dąbrowice
Sazan Pęczniew 2:3 Witonianka Witonia
Victoria Rąbień 4:2 Bzura Młogoszyn
Kobra Leźnica Wielka 2:8 KS II Kutno
MKS Mianów 0:1 LKS Świnice Warckie
Magnat Sierpów 2:0 Malina Piątek
Ostrovia Ostrowy -:- OSP Iskra Głowno

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 22 57 76 21 18 3 1
2 KS II Kutno 22 57 84 26 19 0 3
3 Witonianka Witonia 22 45 70 35 14 3 5
4 Ostrovia Ostrowy 21 45 66 33 14 3 4
5 Sazan Pęczniew 22 35 63 49 10 5 7
6 LKS Świnice Warckie 22 34 47 47 10 4 8
7 Kotan Ozorków 22 31 49 49 9 4 9
8 Bzura Młogoszyn 22 30 51 58 9 3 10
9 Kobra Leźnica Wielka 22 26 44 63 7 5 10
10 MKS Mianów 22 25 43 53 7 4 11
11 Magnat Sierpów 22 14 36 67 4 2 16
12 OSP Iskra Głowno 21 13 28 67 4 1 16
13 Dąbrowianka Dąbrowice 22 13 30 73 3 4 15
14 Malina Piątek 22 12 33 79 3 3 16

 

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Pisia Zygry – Inter Sieradz-Woźniki 1:1

 

pozostałe mecze:

GKS Sędziejowice 2:0 UKS Ustków
LZS Rębieskie 4:1 Sokół Goszczanów
UMKS Ostrowia w Ostrówku 0:1 Hetman Rusiec
LKS Kobierzycko 2:2 LGKS Charłupia Mała
Unia Sieradz-Męka 3:4 LKS Pyszków
Pisia Zygry 1:1 Inter-Sieradz Woźniki
RKS Rychłocice 0:5 Rokita Rokitnica
Victoria Szadek 1:3 LKS Kalinowa

 

tabela:

1 Hetman Rusiec 26 56 80 52 18 2 6
2 Sokół Goszczanów 26 56 84 48 17 5 4
3 GKS Sędziejowice 26 51 78 54 16 3 7
4 Victoria Szadek 26 43 66 40 13 4 9
5 LGKS Charłupia Mała 26 42 75 56 12 6 8
6 RKS Rychłocice 26 42 65 54 12 6 8
7 Inter-Sieradz Woźniki 26 40 59 56 12 4 10
8 LZS Rębieskie 26 40 70 67 13 1 12
9 LKS Pyszków 26 39 53 44 11 6 9
10 Rokita Rokitnica 26 38 64 56 11 5 10
11 Pisia Zygry 26 33 64 67 9 6 11
12 LKS Kobierzycko 26 27 47 75 8 3 15
13 UKS Ustków 26 25 50 71 7 4 15
14 Unia Sieradz-Męka 26 20 47 83 5 5 16
15 LKS Kalinowa 26 19 29 69 5 4 17
16 UMKS Ostrowia w Ostrówku 26 18 30 69 4 6 16

 

 

 

Klasa „B” grupa II

Grom Powodów – pauza

 

pozostałe mecze:

Victoria Grabów 3:2 Włókniarz II Konstantynów
Start Szczawin 0:8 Kanarki Małachowice
LKS Modlna 0:1 LKS Dąbrówka
Orzeł Wróblew 8:0 Santos Czerchów
Sokół Lutomiersk 4:0 Sokół Skromnica

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 18 45 89 29 14 3 1
2 Grom Powodów 17 37 43 22 12 1 4
3 Victoria Grabów 17 36 46 19 11 3 3
4 LKS Dąbrówka 17 29 60 25 9 2 6
5 Kanarki Małachowice 17 27 39 29 9 0 8
6 Orzeł Wróblew 18 24 68 47 8 0 10
7 Santos Czerchów 18 22 36 68 7 1 10
8 Start Szczawin 17 19 33 51 6 1 10
9 LKS Modlna 17 19 39 36 5 4 8
10 Sokół Lutomiersk 17 18 32 42 5 3 9
11 Sokół Skromnica 17 0 10 127 0 0 17

 

 

 

 

Poprzedni artykułKierowco zwolnij!
Następny artykułZapraszamy Rolników
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ