Piłkarski weekend

10
209
views

IV LIGA – X KOLEJKA

28 WRZEŚNIA (PIĄTEK) GODZ. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (11) – Omega Kleszczów (13)

obsada sędziowska: Tomasz Majkowski (WS Sieradz)

pozostałe mecze:

(sobota – 29 września)
16:00 – Pilica Przedbórz – Pelikan II Łowicz – Rafał Michalak (III liga)
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – Warta Sieradz – Wojciech Kretek (WS Piotrków)
16:00 – Zjednoczeni Stryków – Włókniarz Zelów – Szymon Gaca (WS Skierniewice)
16:00 – Stal Niewiadów – Pogoń-Ekolog Zduńska Wola – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)
16:00 – Ceramika Opoczno – Warta Działoszyn – Patryk Kaźmierczak (WS Łódź)
16:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Orkan Buczek – Bartosz Banasiak (III liga)
16:00 – LKS Kwiatkowice – RKS Radomsko – Adam Dolny (WS Łódź)

 

KLASA OKRĘGOWA – VIII KOLEJKA

28 WRZEŚNIA (PIĄTEK) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (4) – PTC Pabianice (14)

obsada sędziowska: Wyderkiewicz

 

29 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 PABIANICE

Włókniarz Pabianice (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Faliszewski

pozostałe mecze:

(sobota – 29 września)
16:00 – Stal Głowno – Włókniarz Konstantynów – Pawlak
16:00 – Zawisza Rzgów – Widzew II Łódź – Jankowski
16:00 – Start Brzeziny – Orzeł Parzęczew – Malec
16:00 – LKS Rosanów – ŁKS II Łódź – Przybysz
17:00 – GKS Ksawerów – UKS SMS Łódź – Karolak
(niedziela – 30 września)
15:00 – Sokół II Aleksandrów – Bzura Ozorków – Sieracha

 

KLASA „A” GRUPA III – VI KOLEJKA

29 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 15:00 SIERPÓW

Magnat Sierpów (12) – Sazan Pęczniew (4)

obsada sędziowska: Szymczyk

pozostałe mecze:

(sobota – 29 września)
15:00 – Victoria Rąbień – Iskra Głowno – Wyderkiewicz
16:00 – Kotan Ozorków – Bzura Młogoszyn – Szadkowski
17:00 – MKS Mianów – Witonianka Witonia- Pionko
(niedziela – 30 września)
14:00 – Ostrovia Ostrowy – KS II Kutno – Przybylak
15:30 – Dąbrowianka Dąbrowice – LKS Świnice Warckie – Pionko
16:30 – Kobra Leźnica Wielka – Malina Piątek – Jaskulski

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – IX KOLEJKA

30 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 Zygry

Pisia Zygry (12) – Victoria Szadek (8)

 

KLASA „B” GRUPA II – V KOLEJKA

29 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 16:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (6) – Włókniarz II Konstantynów Ł. (1)

obsada sędziowska: Rochalski

pozostałe mecze:

(niedziela – 30 września)
11:00 – Santos Czerchów – Dąbrówka – Góra
11:00 – Orzeł Wróblew – Kanarki Małachowice – Koćwin
11:00 – Start Szczawin – Sokół Lutomiersk – Król
13:00 – LKS Modlna – Victoria Grabów – Koper

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 40 Termy Ner Poddębice (11) – Omega Kleszczów (13)

mecz nr. 41 Termy Uniejów (4) – PTC Pabianice (14)

mecz nr. 42 Włókniarz Pabianice (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

mecz nr. 43 Magnat Sierpów (12) – Sazan Pęczniew (4)

mecz nr. 44 Pisia Zygry (12) – Victoria Szadek (8)

mecz nr. 45 Grom Powodów (6) – Włókniarz II Konstantynów Ł. (1)

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułDERBY DLA TERMALNYCH
Następny artykułTermalni na plus
UDOSTĘPNIJ

10 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 40 Termy Ner Poddębice (11) – Omega Kleszczów (13) 3-1

    mecz nr. 41 Termy Uniejów (4) – PTC Pabianice (14) 4-1

    mecz nr. 42 Włókniarz Pabianice (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2-1

    mecz nr. 43 Magnat Sierpów (12) – Sazan Pęczniew (4) 1-3

    mecz nr. 44 Pisia Zygry (12) – Victoria Szadek (8) 3-1

    mecz nr. 45 Grom Powodów (6) – Włókniarz II Konstantynów Ł. (1) 1-5

  2. mecz nr. 40 Termy Ner Poddębice (11) – Omega Kleszczów (13)2:1

    mecz nr. 41 Termy Uniejów (4) – PTC Pabianice (14)2:0

    mecz nr. 42 Włókniarz Pabianice (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15)3:1

    mecz nr. 43 Magnat Sierpów (12) – Sazan Pęczniew (4)1:4

    mecz nr. 44 Pisia Zygry (12) – Victoria Szadek (8)2:3

    mecz nr. 45 Grom Powodów (6) – Włókniarz II Konstantynów Ł. (1)0:5

  3. mecz nr. 40 Termy Ner Poddębice (11) – Omega Kleszczów (13) 2:1

    mecz nr. 41 Termy Uniejów (4) – PTC Pabianice (14) 3:1

    mecz nr. 42 Włókniarz Pabianice (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2:1

    mecz nr. 43 Magnat Sierpów (12) – Sazan Pęczniew (4) 1:3

    mecz nr. 44 Pisia Zygry (12) – Victoria Szadek (8) 2:1

    mecz nr. 45 Grom Powodów (6) – Włókniarz II Konstantynów Ł. (1) 1:3

  4. mecz nr. 40 Termy Ner Poddębice (11) – Omega Kleszczów (13) 0:1

    mecz nr. 41 Termy Uniejów (4) – PTC Pabianice (14) 5:1

    mecz nr. 42 Włókniarz Pabianice (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2:3

    mecz nr. 43 Magnat Sierpów (12) – Sazan Pęczniew (4) 0:6

    mecz nr. 44 Pisia Zygry (12) – Victoria Szadek (8) 3:1

    mecz nr. 45 Grom Powodów (6) – Włókniarz II Konstantynów Ł. (1) 0:3

  5. mecz nr. 40 Termy Ner Poddębice (11) – Omega Kleszczów (13) 2:1

    mecz nr. 41 Termy Uniejów (4) – PTC Pabianice (14) 4:1

    mecz nr. 42 Włókniarz Pabianice (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 3:1

    mecz nr. 43 Magnat Sierpów (12) – Sazan Pęczniew (4) 1:4

    mecz nr. 44 Pisia Zygry (12) – Victoria Szadek (8) 2:3

    mecz nr. 45 Grom Powodów (6) – Włókniarz II Konstantynów Ł. (1) 0:3

  6. mecz nr. 40 Termy Ner Poddębice (11) – Omega Kleszczów (13) 1:1

    mecz nr. 41 Termy Uniejów (4) – PTC Pabianice (14) 4:1

    mecz nr. 42 Włókniarz Pabianice (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2:1

    mecz nr. 43 Magnat Sierpów (12) – Sazan Pęczniew (4) 1:4

    mecz nr. 44 Pisia Zygry (12) – Victoria Szadek (8) 2:1

    mecz nr. 45 Grom Powodów (6) – Włókniarz II Konstantynów Ł. (1) 1:4

  7. mecz nr. 40 Termy Ner Poddębice (11) – Omega Kleszczów (13) 3:1
    mecz nr. 41 Termy Uniejów (4) – PTC Pabianice (14) 4:0
    mecz nr. 42 Włókniarz Pabianice (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2:1
    mecz nr. 43 Magnat Sierpów (12) – Sazan Pęczniew (4) 1:4
    mecz nr. 44 Pisia Zygry (12) – Victoria Szadek (8) 2:1
    mecz nr. 45 Grom Powodów (6) – Włókniarz II Konstantynów Ł. (1) 1:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ