PIŁKARSKI WEEKEND

12
205
views

IV LIGA – VIII KOLEJKA

15 WRZESIEŃ (SOBOTA) GODZ. 15:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (12) – Sand Bus Kutno (2)

obsada sędziowska: Tomasz Majkowski (Zduńska Wola)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 15 września)
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – Włókniarz Zelów – Paweł Pskit (centrala)
16:00 – Ceramika Opoczno – RKS Radomsko – Michał Mularczyk (WS Skierniewice)
16:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – LKS Kwiatkowice – Wojciech Kretek (WS Piotrków)
17:00 – Zjednoczeni Stryków – Warta Działoszyn – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
17:00 – Stal Niewiadów – Orkan Buczek – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)
17:00 – Pilica Przedbórz – Omega Kleszczów – Piotr Milczarek (WS Skierniewice)
(niedziela – 16 września)
11:15 – Pelikan II Łowicz – Warta Sieradz – Wojciech Aleksandrowicz (WS Piotrków)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – VI KOLEJKA

14 WRZEŚNIA (PIĄTEK) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (5) – UKS SMS Łódź (8)

 

15 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 16 RZGÓW

Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Olejniczak J., Lewandowski B., Olejnik M

 

 

KLASA „A” GRUPA III – IV KOLEJKA

15 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 17:00 MIANÓW

MKS Mianów (11) – Sazan Pęczniew (2)

obsada sędziowska: Mijas R., Jarocki Sz., Strulak I.

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – VII KOLEJKA

16 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (11) – RKS Rychłocice (3)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – II KOLEJKA

MECZ PRZEŁOŻONY NA 18 LISTOPADA (NIEDZIELA)

Grom Powodów (5) – Kanarki Małachowice (11)

obsada sędziowska: Czerwieniec K

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

15 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (7) – UKS APN Piotrków Trybunalski (3)

obsada sędziowska: Gradecki W

 

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

16 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 10:00 UNIEJÓW

Sokół Aleksandrów Łódzki (1) – Termy Uniejów (8)

obsada sędziowska: Frątczak K

 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

15 WRZESIEŃ (SOBOTA) GODZ. 10:00 RĄBIEŃ

Victoria Rąbień (5) – Termy Ner Poddębice (9)

obsada sędziowska: Łukasik K.

 

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5

16 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – LKS Rosanów

obsada sędziowska: Łukasik K.

 

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 8

15 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków (10) – Termy Uniejów (3)

obsada sędziowska: Nazarczyk O.

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 29 Termy Ner Poddębice (12) – Sand Bus Kutno (2)

mecz nr. 30 Termy Uniejów (5) – UKS SMS Łódź (8)

mecz nr. 31 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

mecz nr. 32 MKS Mianów (11) – Sazan Pęczniew (2)

mecz nr. 33 Pisia Zygry (11) – RKS Rychłocice (3)

mecz nr. 34 Grom Powodów (5) – Kanarki Małachowice (11)

 

 

 

 

 

 

12 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 29 Termy Ner Poddębice (12) – Sand Bus Kutno (2) 1:4

    mecz nr. 30 Termy Uniejów (5) – UKS SMS Łódź (8) 1:3

    mecz nr. 31 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4:1

    mecz nr. 32 MKS Mianów (11) – Sazan Pęczniew (2) 1:3

    mecz nr. 33 Pisia Zygry (11) – RKS Rychłocice (3) 1:3

    mecz nr. 34 Grom Powodów (5) – Kanarki Małachowice (11) 3:0

  2. mecz nr. 29 Termy Ner Poddębice (12) – Sand Bus Kutno (2) 0:3

    mecz nr. 30 Termy Uniejów (5) – UKS SMS Łódź (8) 2:1

    mecz nr. 31 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 5:1

    mecz nr. 32 MKS Mianów (11) – Sazan Pęczniew (2) 0:4

    mecz nr. 33 Pisia Zygry (11) – RKS Rychłocice (3) 0:3

    mecz nr. 34 Grom Powodów (5) – Kanarki Małachowice (11) 2:1

  3. mecz nr. 29 Termy Ner Poddębice (12) – Sand Bus Kutno (2) 0:2
    mecz nr. 30 Termy Uniejów (5) – UKS SMS Łódź (8) 2:1
    mecz nr. 31 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4:1
    mecz nr. 32 MKS Mianów (11) – Sazan Pęczniew (2) 1:2
    mecz nr. 33 Pisia Zygry (11) – RKS Rychłocice (3) 1:3

  4. mecz nr. 29 Termy Ner Poddębice (12) – Sand Bus Kutno (2) 1-3

    mecz nr. 30 Termy Uniejów (5) – UKS SMS Łódź (8) 2-1

    mecz nr. 31 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4-1

    mecz nr. 32 MKS Mianów (11) – Sazan Pęczniew (2) 2-3

    mecz nr. 33 Pisia Zygry (11) – RKS Rychłocice (3) 1-4

    mecz nr. 34 Grom Powodów (5) – Kanarki Małachowice (11) 5-2

  5. mecz nr. 29 Termy Ner Poddębice (12) – Sand Bus Kutno (2) 1-3

    mecz nr. 30 Termy Uniejów (5) – UKS SMS Łódź (8) 2-1

    mecz nr. 31 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4-1

    mecz nr. 32 MKS Mianów (11) – Sazan Pęczniew (2) 2-3

    mecz nr. 33 Pisia Zygry (11) – RKS Rychłocice (3) 1-4

    mecz nr. 34 Grom Powodów (5) – Kanarki Małachowice (11) 2-4

  6. mecz nr. 29 Termy Ner Poddębice (12) – Sand Bus Kutno (2) 1-3

    mecz nr. 30 Termy Uniejów (5) – UKS SMS Łódź (8) 0-2

    mecz nr. 31 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 3-2

    mecz nr. 32 MKS Mianów (11) – Sazan Pęczniew (2) 1-4

    mecz nr. 33 Pisia Zygry (11) – RKS Rychłocice (3) 1-2

    mecz nr. 34 Grom Powodów (5) – Kanarki Małachowice (11) 3-0

  7. mecz nr. 29 Termy Ner Poddębice (12) – Sand Bus Kutno (2) 2:5
    mecz nr. 30 Termy Uniejów (5) – UKS SMS Łódź (8) 1:4
    mecz nr. 31 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4:2
    mecz nr. 32 MKS Mianów (11) – Sazan Pęczniew (2) 2;3

    mecz nr. 33 Pisia Zygry (11) – RKS Rychłocice (3) 2:4
    mecz nr. 34 Grom Powodów (5) – Kanarki Małachowice (11) 4:1

  8. mecz nr. 29 Termy Ner Poddębice (12) – Sand Bus Kutno (2) 1:2
    mecz nr. 30 Termy Uniejów (5) – UKS SMS Łódź (8) 2:1
    mecz nr. 31 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4:1
    mecz nr. 32 MKS Mianów (11) – Sazan Pęczniew (2) 1:6
    mecz nr. 33 Pisia Zygry (11) – RKS Rychłocice (3) 0:4
    mecz nr. 34 Grom Powodów (5) – Kanarki Małachowice (11) 5:1

  9. mecz nr. 29 Termy Ner Poddębice (12) – Sand Bus Kutno (2)0-5

    mecz nr. 30 Termy Uniejów (5) – UKS SMS Łódź (8) 2-3

    mecz nr. 31 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 6-2

    mecz nr. 32 MKS Mianów (11) – Sazan Pęczniew (2) 2-5

    mecz nr. 33 Pisia Zygry (11) – RKS Rychłocice (3) 2-3

    mecz nr. 34 Grom Powodów (5) – Kanarki Małachowice (11) 4-1

  10. mecz nr. 29 Termy Ner Poddębice (12) – Sand Bus Kutno (2) 0:3
    mecz nr. 30 Termy Uniejów (5) – UKS SMS Łódź (8) 4:2
    mecz nr. 31 Zawisza Rzgów (3) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4:0
    mecz nr. 32 MKS Mianów (11) – Sazan Pęczniew (2) 1:4
    mecz nr. 33 Pisia Zygry (11) – RKS Rychłocice (3) 1:3
    mecz nr. 34 Grom Powodów (5) – Kanarki Małachowice (11) 3:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ