PIŁKARSKI WEEKEND

7
189
views

IV LIGA – XIII kolejka

18 października (PIĄTEK) godz. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (16) – LKS Kwiatkowice (7)

obsada sędziowska: Kretek WS Piotrków

Kwiatkowice są drużyną, która ogrywa jak na razie zespoły z dołu tabeli, a z górą przegrywa. Nasza ekipa po ostatniej wygranej w Działoszynie, ma szansę iść za ciosem i zdobyć kolejne punkty, które pozwolą wydostać się ze strefy spadkowej.

Znalezione obrazy dla zapytania lks kwiatkowice

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XI kolejka

18 października (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (10) – Start Brzeziny (5)

obsada sędziowska: Jaskulski J., Anielak M., Zasadziak A.

Start Brzeziny na wyjazdach gra w kratkę, ma już na koncie dwa zwycięstwa, jeden remis i jedna porażkę. Termalni z Uniejowa są uskrzydleni ostatnim zwycięstwem w Koluszkach i do meczu z Brzezinami, podejdą z wiarą wywalczenia kolejnych trzech punktów.

Obraz może zawierać: 13 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, niebo, na zewnątrz i przyroda

 

19 października (SOBOTA) godz. 15:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (13) – KKS Koluszki (9)

Zawodnicy z Koluszek, nie zaznali jeszcze porażki w tym sezonie piłkarskim na obcych boiskach, mają na koncie trzy remisy i jedno zwycięstwo. Nasza ekipa czeka na zwycięstwo już od sześciu kolejek i mecz z Koluszkami nie będzie należał do łatwych, ale zespół Krzysztofa Woźniaka, będzie chciał za wszelką cenę zabrać całą pulę.

KKS Koluszki 5 : 1 KS II Kutno

 

 

KLASA „A” GRUPA III – IX kolejka

19 października (SOBOTA) godz. 15:00 KRZYŻANÓW

Bzura Młogoszyn (4) – Sazan Pęczniew (2)

Bzura na własnym boisku w pierwszych spotkaniach, nie potrafiła punktować, zanotowała dwie porażki i jeden remis i dopiero w ostatnim spotkaniu u siebie, nastąpiło przełamanie, pokonując Magnat Sierpów 9:2. Sazan poza meczem w Ozorkowie z Kotanem, na wyjazdach wygrywa i do Krzyżanowa, także jedzie po punkty, żeby utrzymać drugą pozycję w tabeli.

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, na zewnątrz

 

20 października (NIEDZIELA) godz. 15:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (11) – Victoria Rąbień (1)

Gromowcy po wysokiej porażce w meczu derbowym z Sazanem Pęczniew 1:9, muszą zmierzyć się w kolejnej odsłonie, tym razem z liderem, który jeszcze nie stracił punktu w tym sezonie.

Obraz może zawierać: 12 osób, uśmiechnięci ludzie, tekst

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA VII – XI kolejka

20 października (NIEDZIELA) godz. 15:00 RĘBIESKIE

LZS Rębieskie (9) – Pisia Zygry (13)

Rębieskie na własnym obiekcie, zanotowali dwa zwycięstwa i trzy porażki, a od dwóch kolejek są bez punktów. Nasza ekipa z Zygier w ostatniej kolejce tej rundy, wygrała swoje spotkanie po czterech z rzędu porażkach. Mecz w Rębieskich, to jedna wielka niewiadoma, bo zależy to tylko od zawodników, którzy zjawią się na meczu.

Znalezione obrazy dla zapytania lks rębieskie

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 2 – VIII kolejka

18 października (PIĄTEK) godz. 16:00 ŁĘCZYCA

Górnik Łęczyca (1) – Termy Uniejów (2)

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2 – X kolejka

19 października (SOBOTA) godz. 10:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (7) – LKS Świnice Warckie (9)

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4 – VIII kolejka

20 października (NIEDZIELA) godz. 11:30 UNIEJÓW

Termy Uniejów (7) – Victoria Grabów (9)

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 4 – VIII kolejka

19 października (SOBOTA) godz. 14:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (7) – Orzeł Łódź (6)

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 8 – VI kolejka

20 października (NIEDZIELA) godz. 14:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (2) – Bzura Ozorków (3)

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 8 – VI kolejka

19 października (SOBOTA) godz. 12:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (1) – Salos Róża Kutno (5)

 

Sieradz: C1 Trampkarz grupa 6 – VI kolejka

19 października SOBOTA) godz. 11:00 BŁASZKI

Piast Błaszki (6) – Pisia Zygry (5)

 

 

LIGA TYPERÓW

mecz nr. 57 Termy Ner Poddębice (16) – LKS Kwiatkowice (7)

mecz nr. 58 Termy Uniejów (10) – Start Brzeziny (5)

mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików (13) – KKS Koluszki (9)

mecz nr. 60 Bzura Młogoszyn (4) – Sazan Pęczniew (2)

mecz nr. 61 Grom Powodów (11) – Victoria Rąbień (1)

mecz nr. 62 LZS Rębieskie (9) – Pisia Zygry (13)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 57 Termy Ner Poddębice (16) – LKS Kwiatkowice (7) 1-4

    mecz nr. 58 Termy Uniejów (10) – Start Brzeziny (5) 2-3

    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików (13) – KKS Koluszki (9) 2-2

    mecz nr. 60 Bzura Młogoszyn (4) – Sazan Pęczniew (2) 3-1

    mecz nr. 61 Grom Powodów (11) – Victoria Rąbień (1) 1-6

    mecz nr. 62 LZS Rębieskie (9) – Pisia Zygry (13) 3-1

  2. mecz nr. 57 Termy Ner Poddębice (16) – LKS Kwiatkowice (7) 0-4
    mecz nr. 58 Termy Uniejów (10) – Start Brzeziny (5) 1-3
    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików (13) – KKS Koluszki (9) 1-2
    mecz nr. 60 Bzura Młogoszyn (4) – Sazan Pęczniew (2) 1-3
    mecz nr. 61 Grom Powodów (11) – Victoria Rąbień (1) 0-7
    mecz nr. 62 LZS Rębieskie (9) – Pisia Zygry (13) 2-1

  3. mecz nr. 57 Termy Ner Poddębice (16) – LKS Kwiatkowice (7) 1:2
    mecz nr. 58 Termy Uniejów (10) – Start Brzeziny (5) 2:3
    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików (13) – KKS Koluszki (9) 2:1
    mecz nr. 60 Bzura Młogoszyn (4) – Sazan Pęczniew (2) 2:4
    mecz nr. 61 Grom Powodów (11) – Victoria Rąbień (1) 0:6
    mecz nr. 62 LZS Rębieskie (9) – Pisia Zygry (13) 3:0

  4. mecz nr. 57 Termy Ner Poddębice (16) – LKS Kwiatkowice (7) 1:2

    mecz nr. 58 Termy Uniejów (10) – Start Brzeziny (5) 1:2

    mecz nr. 59 GLKS Sarnów/Dalików (13) – KKS Koluszki (9) 1:2

    mecz nr. 60 Bzura Młogoszyn (4) – Sazan Pęczniew (2) 1:2

    mecz nr. 61 Grom Powodów (11) – Victoria Rąbień (1) 1:5

    mecz nr. 62 LZS Rębieskie (9) – Pisia Zygry (13) 1:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ