PIŁKARSKI WEEKEND

10
199
views

IV LIGA – XXXII kolejka

31 maja (PIĄTEK) godz. 18:00 STRYKÓW

Zjednoczeni Stryków (6) – Termy Ner Poddębice (10)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XXIX kolejka

1 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 PABIANICE

Włókniarz Pabianice (6) – Termy Uniejów (9)

obsada sędziowska: Wiśniewski B., Biś K., ​Czerwieniec K.

 

2 czerwca (NIEDZIELA) godz. 11:00 ŁÓDŹ

ŁKS II Łódź (1) – GLKS Sarnów/Dalików (13)

obsada sędziowska: Sadowski T​., Różycki J., Pietrzak W.

 

 

KLASA „A” GRUPA III – XXIV kolejka

1 czerwca (SOBOTA) godz. 15:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (5) – Bzura Młogoszyn (7)

obsada sędziowska: Zdziaszek M., ​Kępa M.​,​ Zagórska D.

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – XXVIII kolejka

1 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 ZYGRY

Pisia Zygry (11) – Rokita Rokitnica (7)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – XXI kolejka

2 czerwca (NIEDZIELA) godz. 11:00 SZCZAWIN

Start Szczawin (9) – Grom Powodów (2)

obsada sędziowska: Gradecki W.

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 63 Zjednoczeni Stryków (6) – Termy Ner Poddębice (10)

mecz nr. 64 Włókniarz Pabianice (6) – Termy Uniejów (9)

mecz nr. 65 ŁKS II Łódź (1) – GLKS Sarnów/Dalików (13)

mecz nr. 66 Sazan Pęczniew (5) – Bzura Młogoszyn (7)

mecz nr. 67 Pisia Zygry (11) – Rokita Rokitnica (7)

mecz nr. 68 Start Szczawin (9) – Grom Powodów (2)

 

 

 

Poprzedni artykułTVN ZAWITAŁ DO … WIELENINA
Następny artykułWPADKA GROMU
UDOSTĘPNIJ

10 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 63 Zjednoczeni Stryków (6) – Termy Ner Poddębice (10);- 2:0
    mecz nr. 64 Włókniarz Pabianice (6) – Termy Uniejów (9)- 2:0
    mecz nr. 65 ŁKS II Łódź (1) – GLKS Sarnów/Dalików (13)- 5:1
    mecz nr. 66 Sazan Pęczniew (5) – Bzura Młogoszyn (7)- 4:2
    mecz nr. 67 Pisia Zygry (11) – Rokita Rokitnica (7)- 0:3
    mecz nr. 68 Start Szczawin (9) – Grom Powodów (2)- 0:4

  2. mecz nr. 64 Włókniarz Pabianice (6) – Termy Uniejów (9) 3:1

    mecz nr. 65 ŁKS II Łódź (1) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 7:1

    mecz nr. 66 Sazan Pęczniew (5) – Bzura Młogoszyn (7) 4:3

    mecz nr. 67 Pisia Zygry (11) – Rokita Rokitnica (7) 2:1

    mecz nr. 68 Start Szczawin (9) – Grom Powodów (2) 1:3

  3. mecz nr. 64 Włókniarz Pabianice (6) – Termy Uniejów (9) 2:1
    mecz nr. 65 ŁKS II Łódź (1) – GLKS Sarnów/Dalików (13) 9:0
    mecz nr. 66 Sazan Pęczniew (5) – Bzura Młogoszyn (7) 4:2
    mecz nr. 67 Pisia Zygry (11) – Rokita Rokitnica (7) 3:2
    mecz nr. 68 Start Szczawin (9) – Grom Powodów (2) 0:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ