Piłkarski weekend

8
122
views

IV LIGA – XVI KOLEJKA

10 LISTOPADA (SOBOTA) GODZ. 13:30 WOLBÓRZ

Stal Niewiadów (16) – Termy Ner Poddębice (8)

obsada sędziowska: Gaca Sz. WS Skierniewice

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XIV KOLEJKA

10 LISTOPADA (SOBOTA) GODZ. 14:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków (16) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Walczak K., Malka J., Markowski M.

 

10 LISTOPADA (SOBOTA) GODZ. 16:00 WOLA ZARADZYŃSKA

GKS Ksawerów (7) – Termy Uniejów (6)

obsada sędziowska: Wiśniewski B., Biś K., Król B.

 

 

KLASA „A” GRUPA III – XII KOLEJKA

11 LISTOPADA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (6) – LKS Świnice Warckie (10)

obsada sędziowska: Lesiak M., Wolski B., Trocińska N.

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – XV KOLEJKA

11 LISTOPADA (NIEDZIELA) GODZ. 14:00 USTKÓW

UKS Ustków (14) – Pisia Zygry (11)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – XI KOLEJKA

11 LISTOPADA (NIEDZIELA) GODZ. 13:00 LUTOMIERSK

Sokół Lutomiersk (10) – Grom Powodów (5)

obsada sędziowska: Łukasik K.

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 68 Stal Niewiadów (16) – Termy Ner Poddębice (8)

mecz nr. 69 Bzura Ozorków (16) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

mecz nr. 70 GKS Ksawerów (7) – Termy Uniejów (6)

mecz nr. 71 Sazan Pęczniew (6) – LKS Świnice Warckie (10)

mecz nr. 72 UKS Ustków (14) – Pisia Zygry (11)

mecz nr. 73 Sokół Lutomiersk (10) – Grom Powodów (5)

 

 

 

8 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 68 Stal Niewiadów (16) – Termy Ner Poddębice (8) 1-2

    mecz nr. 69 Bzura Ozorków (16) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2-2

    mecz nr. 70 GKS Ksawerów (7) – Termy Uniejów (6) 1-3

    mecz nr. 71 Sazan Pęczniew (6) – LKS Świnice Warckie (10) 4-2

    mecz nr. 72 UKS Ustków (14) – Pisia Zygry (11) 1-3

    mecz nr. 73 Sokół Lutomiersk (10) – Grom Powodów (5) 1-4

  2. mecz nr. 68 Stal Niewiadów (16) – Termy Ner Poddębice (8) 1:2
    mecz nr. 69 Bzura Ozorków (16) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1:1
    mecz nr. 70 GKS Ksawerów (7) – Termy Uniejów (6) 2:1
    mecz nr. 71 Sazan Pęczniew (6) – LKS Świnice Warckie (10) 1:3
    mecz nr. 72 UKS Ustków (14) – Pisia Zygry (11) 1:3
    mecz nr. 73 Sokół Lutomiersk (10) – Grom Powodów (5) 1:2

    Co po tym typowianiu, skoro organizator.. Dariusz G. i tak nie wręczy nagrody..

  3. mecz nr. 68 Stal Niewiadów (16) – Termy Ner Poddębice (8) 1:2

    mecz nr. 69 Bzura Ozorków (16) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1:3

    mecz nr. 70 GKS Ksawerów (7) – Termy Uniejów (6) 4:2

    mecz nr. 71 Sazan Pęczniew (6) – LKS Świnice Warckie (10) 4:1

    mecz nr. 72 UKS Ustków (14) – Pisia Zygry (11) 3:2

    mecz nr. 73 Sokół Lutomiersk (10) – Grom Powodów (5) 3:1

  4. mecz nr. 68 Stal Niewiadów (16) – Termy Ner Poddębice (8) 0-2
    mecz nr. 69 Bzura Ozorków (16) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2-3
    mecz nr. 70 GKS Ksawerów (7) – Termy Uniejów (6) 1-0
    mecz nr. 71 Sazan Pęczniew (6) – LKS Świnice Warckie (10) 5-1
    mecz nr. 72 UKS Ustków (14) – Pisia Zygry (11) 1-3
    mecz nr. 73 Sokół Lutomiersk (10) – Grom Powodów (5) 1-2

  5. mecz nr. 68 Stal Niewiadów (16) – Termy Ner Poddębice (8) 0;2
    mecz nr. 69 Bzura Ozorków (16) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1:2
    mecz nr. 70 GKS Ksawerów (7) – Termy Uniejów (6) 2:1
    mecz nr. 71 Sazan Pęczniew (6) – LKS Świnice Warckie (10) 4:1
    mecz nr. 72 UKS Ustków (14) – Pisia Zygry (11) 2:4
    mecz nr. 73 Sokół Lutomiersk (10) – Grom Powodów (5)1:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ