Piłkarski weekend

9
148
views

IV LIGA – XII KOLEJKA

13 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 PRZEDBÓRZ

Pilica Przedbórz (15) – Termy Ner Poddębice (9)

obsada sędziowska: Łukasz Józefecki (Lnisno)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 13 października)
15:00 – Zjednoczeni Stryków – Warta Sieradz – Wojciech Kretek (WS Piotrków)
15:00 – Ceramika Opoczno – Włókniarz Zelów – Adam Dolny (WS Łódź)
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – Pelikan II Łowicz – Patryk Kaźmierczak (WS Łódź)
16:00 – Stal Niewiadów – KS Sand Bus Kutno – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)
16:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Pogoń Zduńska Wola – Albert Różycki (centrala)
(niedziela – 14 października)
15:00 – LKS Kwiatkowice – Warta Działoszyn – Kamil Krasnopolski (WS Łódź)
15:30 – RKS Radomsko – Orkan Buczek – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – X KOLEJKA

12 PAŹDZIERNIKA (PIĄTEK) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (5) – Włókniarz Konstantynów Ł. (13)

obsada sędziowska: Pionko

 

13 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 16:00 BRZEZINY

Start Brzeziny (7) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Janasik M., Kłys K., Czerwieniec K.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 13 października)
15:00 – Włókniarz Pabianice – Widzew II Łódź – Wiśniewski
15:00 – LKS Rosanów – Orzeł Parzęczew – Sekuterski
15:00 – ŁKS II Łódź – Bzura Ozorków – Pawlak
16:00 – Stal Głowno – Zawisza Rzgów – Olejniczak
16:30 – GKS Ksawerów – PTC Pabianice – Kujawski
(niedziela – 14 października)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – UKS SMS Łódź – Różycki

 

 

KLASA „A” GRUPA III – VIII KOLEJKA

14 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (4) – Iskra Głowno (13)

obsada sędziowska: Lota T., Janasik M., Mrozek A.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 13 października)
15:00 – Kotan Ozorków – KS II Sand Bus Kutno – Banaszkiewicz
15:00 – Victoria Rąbień – Malina Piątek – Bednarski
15:00 – Magnat Sierpów – Witonianka – Świech
(niedziela – 14 października)
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Dąbrowianka Dąbrowice – Patora
14:00 – MKS Mianów – Bzura Młogoszyn – Pionko
16:00 – Kobra Leźnica Wielka – LKS Świnice Warckie – Wyderkiewicz

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – XI KOLEJKA

13 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 15:00 SIERADZ

Inter-Sieradz Woźniki (10) – Pisia Zygry (12)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – VII KOLEJKA

14 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 WRÓBLEW

Orzeł Wróblew (2) – Grom Powodów (4)

obsada sędziowska: Stokwiszewski M

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 14 października)
11:00 – Santos Czerchów – Włókniarz II Konstantynów – Wolski
11:00 – Start Szczawin – Sokół Skromnica – Koćwin
13:00 – LKS Modlna – Kanarki Małachowice – Olejnik
15:00 – Sokół Lutomiersk – Victoria Grabów – Czerwieniec

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

13 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – Skalnik Sulejów

obsada sędziowska: Augustowski G.

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

13 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 12:15 ŁÓDŹ

Milan Club Polonia Łódź – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Kępa M.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

14 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Włókniarz Konstantynów Ł. – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Strulak I.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 4

14 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 13:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Victoria Rąbień

obsada sędziowska: Gradecki W.

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5

13 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 13:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – KS Żychlin

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 8

14 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Magnat Sierpów

obsada sędziowska: Gradecki W

 

Sieradz: C1 Trampkarz

13 PAŹDZIERNIKA (SOBOTA) GODZ. 11:00 ZYGRY

Pisia Zygry – Jaga Lututów

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 52 Pilica Przedbórz (15) – Termy Ner Poddębice (9)

mecz nr. 53 Termy Uniejów (5) – Włókniarz Konstantynów Ł. (13)

mecz nr. 54 Start Brzeziny (7) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (4) – Iskra Głowno (13)

mecz nr. 56 Inter-Sieradz Woźniki (10) – Pisia Zygry (12)

mecz nr. 57 Orzeł Wróblew (2) – Grom Powodów (4)

 

 

 

 

 

 

9 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 52 Pilica Przedbórz (15) – Termy Ner Poddębice (9) 1-3

    mecz nr. 53 Termy Uniejów (5) – Włókniarz Konstantynów Ł. (13) 4-1

    mecz nr. 54 Start Brzeziny (7) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 3-0

    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (4) – Iskra Głowno (13) 4-1

    mecz nr. 56 Inter-Sieradz Woźniki (10) – Pisia Zygry (12) 1-3

    mecz nr. 57 Orzeł Wróblew (2) – Grom Powodów (4) 4-0

  2. mecz nr. 52 Pilica Przedbórz (15) – Termy Ner Poddębice (9) 1-2

    mecz nr. 53 Termy Uniejów (5) – Włókniarz Konstantynów Ł. (13) 3:0

    mecz nr. 54 Start Brzeziny (7) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 3-1

    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (4) – Iskra Głowno (13) 3-1

    mecz nr. 56 Inter-Sieradz Woźniki (10) – Pisia Zygry (12) 2:1

    mecz nr. 57 Orzeł Wróblew (2) – Grom Powodów (4) 4-1

  3. mecz nr. 52 Pilica Przedbórz (15) – Termy Ner Poddębice (9) 1-2
    mecz nr. 53 Termy Uniejów (5) – Włókniarz Konstantynów Ł. (13) 4-2
    mecz nr. 54 Start Brzeziny (7) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 3-0
    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (4) – Iskra Głowno (13) 6-1
    mecz nr. 56 Inter-Sieradz Woźniki (10) – Pisia Zygry (12) 1-3
    mecz nr. 57 Orzeł Wróblew (2) – Grom Powodów (4) 3-2

  4. mecz nr. 52 Pilica Przedbórz (15) – Termy Ner Poddębice (9) 1:2
    mecz nr. 53 Termy Uniejów (5) – Włókniarz Konstantynów Ł. (13) 3;1
    mecz nr. 54 Start Brzeziny (7) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2:1
    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (4) – Iskra Głowno (13) 5:1
    mecz nr. 56 Inter-Sieradz Woźniki (10) – Pisia Zygry (12) 2:3
    mecz nr. 57 Orzeł Wróblew (2) – Grom Powodów (4) 3:1

  5. mecz nr. 52 Pilica Przedbórz (15) – Termy Ner Poddębice (9) 1:3
    mecz nr. 53 Termy Uniejów (5) – Włókniarz Konstantynów Ł. (13) 3:0
    mecz nr. 54 Start Brzeziny (7) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2:1
    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (4) – Iskra Głowno (13) 4:1
    mecz nr. 56 Inter-Sieradz Woźniki (10) – Pisia Zygry (12) 2:1
    mecz nr. 57 Orzeł Wróblew (2) – Grom Powodów (4) 4;1

  6. mecz nr. 52 Pilica Przedbórz (15) – Termy Ner Poddębice (9) 1:3
    mecz nr. 54 Start Brzeziny (7) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2:0
    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (4) – Iskra Głowno (13) 4:0
    mecz nr. 56 Inter-Sieradz Woźniki (10) – Pisia Zygry (12) 3:1
    mecz nr. 57 Orzeł Wróblew (2) – Grom Powodów (4) 3:1

  7. mecz nr. 52 Pilica Przedbórz (15) – Termy Ner Poddębice (9) 0-2
    mecz nr. 54 Start Brzeziny (7) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4-1
    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (4) – Iskra Głowno (13) 5-1
    mecz nr. 56 Inter-Sieradz Woźniki (10) – Pisia Zygry (12) 0-1
    mecz nr. 57 Orzeł Wróblew (2) – Grom Powodów (4) 4-2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ