PIŁKARSKA ŚRODA – LIGA TYPERA

8
74
views

IV LIGA – XXXV KOLEJKA

09 czerwiec (ŚRODA) godz. 18:30 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (17) – Ceramika Opoczno (20)

obsada sędziowska: Janecka WS Sieradz

 

pozostałe mecze:

IV liga
(środa – 9 czerwca)
17:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Zjednoczeni Stryków – Adrian Grałek (WS Piotrków)
17:00 – Polonia Piotrków Trybunalski – Stal Głowno – Szymon Michniewicz (WS Łódź)
17:00 – ŁKS II Łódź – MKP-Boruta Zgierz – Paweł Pskit (centrala)
17:00 – Warta Sieradz – Jutrzenka Warta – Szymon Przytuła (WS Łódź)
17:00 – Czarni Rząśnia – Jutrzenka Drzewce – Adam Faliszewski (WS Łódź)
17:30 – Pogoń Zduńska Wola – LKS Kwiatkowice – Adam Sekuterski (WS Łódź)
18:00 – Orkan Buczek – Warta Działoszyn – Wojciech Kretek (III liga)
18:00 – Włókniarz Zelów – Orzeł Nieborów – Mateusz Anielak (III liga)
18:00 – Omega Kleszczów – Skalnik Sulejów – Piotr Milczarek (WS Skierniewice)

 

KLASA OKRĘGOWA – XXXII KOLEJKA

09 czerwca (ŚRODA) godz. 18:30 DALIKÓW 

GLKS Sarnów/Dalików (14) – LKS Różyca (3) 

obsada sędziowska: Przybysz K., Kuś P., Rzetecki S. 

 

09 czerwca (ŚRODA) godz. 18:30 RĄBIEŃ 

Victoria Rąbień (9) – Termy Uniejów (8)

obsada sędziowska : Strulak I., Najder R., Guzelaydin C

 

pozostałe mecze:

Grupa I
(środa – 9 czerwca)
18:00 – Sokół II Aleksandrów – Widzew II Łódź – Sabat
18:00 – KS II Kutno – Orzeł Parzęczew – Szymczyk
18:00 – Zawisza Rzgów – PTC Pabianice – Łuczak
19:00 – Start Brzeziny – UKS SMS Łódź – Chojnacki
20:00 – KAS Konstantynów – GLKS Dłutów – Kujawski
(czwartek – 10 czerwca)
18:30 – Włókniarz Pabianice – AKS SMS Łódź – Banasiak

 

 

LIGA TYPERA 

67. KEEZA Termy Ner Poddębice (17) – Ceramika Opoczno (20)

68. GLKS Sarnów/Dalików (14) – LKS Różyca (3)  

69. Victoria Rąbień (9) – Termy Uniejów (8)

 

 

8 KOMENTARZE

  1. KEEZA Termy Ner Poddębice – Ceramika Opoczno 4-1
    68. GLKS Sarnów/Dalików – LKS Różyca 2-4
    69. Victoria Rąbień – Termy Uniejów 1-2

  2. KEEZA Termy Ner Poddębice – Ceramika Opoczno 2-1
    68. GLKS Sarnów/Dalików – LKS Różyca 5 goli
    69. Victoria Rąbień – Termy Uniejów 2-2

  3. 67. KEEZA Termy Ner Poddębice (17) – Ceramika Opoczno (20) 1:2
    68. GLKS Sarnów/Dalików (14) – LKS Różyca (3) 2:4
    69. Victoria Rąbień (9) – Termy Uniejów (8) 2:1

  4. 67. KEEZA Termy Ner Poddębice (17) – Ceramika Opoczno (20) 2:0
    68. GLKS Sarnów/Dalików (14) – LKS Różyca (3) 1:5
    69. Victoria Rąbień (9) – Termy Uniejów (8) 2:3

  5. 67. KEEZA Termy Ner Poddębice (17) – Ceramika Opoczno (20) 3-0
    68. GLKS Sarnów/Dalików (14) – LKS Różyca (3) 1-4
    69. Victoria Rąbień (9) – Termy Uniejów (8) 2-2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ