IV LIGA
KEEZA Termy Ner Poddębice – Stal Głowno 2:3 (0:1)
Spychalski Mateusz-2
skład: Niedomagała – Mańka, J.Gzyl, Mazur (35′ Borysiak) Stajewski – Kuchciak, Tomaszewski (75′ Milankiewicz), Jarczewski, Waszczyk (65′ Szymczak), Spychalski, Paias (75′ Pelc).
Rezerwowi: Pięgot, Kacprowski, Woźniak.
Niestety po raz trzeci z rzędu Stal Głowno ogrywa Termalnych z Poddębic. Spotkanie było bardzo nerwowe, szarpane, dużo walki z obu stron i determinacja do zwycięstwa, spowodowała, że sędzia spotkania, musiał pokazać kilka żółtych kartek. Mecz typowy na remis, ale niestety na nasze nieszczęście, to goście wywieźli z Byczyny trzy punkty.
pozostałe mecze:
Orzeł Nieborów | 1:0 | Warta Działoszyn |
Orkan Buczek | 2:1 | LKS Kwiatkowice |
Ceramika Opoczno | 1:3 | Zjednoczeni Stryków |
Warta Sieradz | 5:1 | Czarni Rząśnia |
Andrespolia Wiśniowa Góra | 5:1 | Jutrzenka Warta |
KEEZA Termy Ner Poddębice | 2:3 | Stal Głowno |
Polonia Piotrków | 1:0 | Skalnik Sulejów |
ŁKS II Łódź | 5:0 | Jutrzenka Drzewce |
Pogoń Zduńska Wola | 1:1 | Omega Kleszczów |
Włókniarz Zelów | 0:2 | MKP-Boruta Zgierz |
tabela:
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | ŁKS II Łódź | 20 | 52 | 67 | 18 | 16 | 4 | 0 |
2 | Warta Sieradz | 20 | 50 | 65 | 21 | 16 | 2 | 2 |
3 | MKP-Boruta Zgierz | 20 | 47 | 47 | 16 | 14 | 5 | 1 |
4 | Orkan Buczek | 20 | 47 | 68 | 27 | 15 | 2 | 3 |
5 | Zjednoczeni Stryków | 20 | 36 | 35 | 20 | 10 | 6 | 4 |
6 | Stal Głowno | 20 | 36 | 34 | 29 | 11 | 3 | 6 |
7 | Omega Kleszczów | 20 | 35 | 47 | 24 | 10 | 5 | 5 |
8 | LKS Kwiatkowice | 20 | 31 | 48 | 27 | 9 | 4 | 7 |
9 | Pogoń Zduńska Wola | 20 | 27 | 33 | 31 | 7 | 6 | 7 |
10 | Włókniarz Zelów | 20 | 27 | 27 | 27 | 7 | 6 | 7 |
11 | Polonia Piotrków | 20 | 26 | 29 | 38 | 8 | 2 | 10 |
12 | Orzeł Nieborów | 20 | 24 | 33 | 36 | 6 | 6 | 8 |
13 | Skalnik Sulejów | 20 | 20 | 27 | 34 | 6 | 2 | 12 |
14 | Andrespolia Wiśniowa Góra | 20 | 19 | 37 | 45 | 4 | 7 | 9 |
15 | Jutrzenka Warta | 20 | 19 | 28 | 51 | 5 | 4 | 11 |
16 | KEEZA Termy Ner Poddębice | 20 | 16 | 29 | 73 | 5 | 1 | 14 |
17 | Warta Działoszyn | 20 | 16 | 31 | 43 | 3 | 7 | 10 |
18 | Czarni Rząśnia | 20 | 13 | 22 | 59 | 4 | 1 | 15 |
19 | Jutrzenka Drzewce | 20 | 11 | 20 | 68 | 3 | 2 | 15 |
20 | Ceramika Opoczno | 20 | 9 | 19 | 59 | 2 | 3 | 15 |
Mecz sparingowy
Termy Uniejów – GLKS Sarnów/Dalików 5:2