Ostatnie mecze w tym roku. Tylko Grom zwycięski

0
114
views

IV liga

Termy Ner Poddębice – Ceramika Opoczno 0:1

 

pozostałe mecze:

Pelikan II Łowicz 4:3 Andrespolia Wiśniowa Góra
MKP-Boruta Zgierz 0:0 Stal Niewiadów
Pogoń Zduńska Wola 3:3 Pilica Przedbórz
Warta Sieradz 2:2 RKS Radomsko
KS Sand Bus Kutno 2:1 Orkan Buczek
Omega Kleszczów 1:3 LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zelów 2:2 Warta Działoszyn
Termy Ner Poddębice 0:1 Ceramika Opoczno

 

tabela:

1 RKS Radomsko 16 40 47 14 13 1 2
2 Warta Sieradz 16 39 38 17 12 3 1
3 LKS Kwiatkowice 16 34 32 19 11 1 4
4 KS Sand Bus Kutno 16 34 34 21 11 1 4
5 Orkan Buczek 16 31 35 11 9 4 3
6 Ceramika Opoczno 16 28 22 18 9 1 6
7 Zjednoczeni Stryków 16 26 22 20 8 2 6
8 Włókniarz Zelów 16 21 23 26 6 3 7
9 Termy Ner Poddębice 16 19 26 32 6 1 9
10 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 19 27 32 5 4 7
11 Omega Kleszczów 16 17 28 32 5 2 9
12 Pelikan II Łowicz 16 17 21 41 5 2 9
13 Warta Działoszyn 16 17 34 39 4 5 7
14 Pilica Przedbórz 16 13 26 39 3 4 9
15 Pogoń Zduńska Wola 16 13 19 32 3 4 9
16 Stal Niewiadów 16 10 13 31 2 4 10
17 MKP-Boruta Zgierz 16 7 12 35 1 4 11

 

 

 

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – Start Brzeziny 1:2

GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł Parzęczew 1:5

 

pozostałe mecze:

Widzew II Łódź 0:3 ŁKS II Łódź
UKS SMS Łódź 2:2 Stal Głowno
Zawisza Rzgów 3:0 Sokół II Aleksandrów
PTC Pabianice 7:1 Bzura Ozorków
GLKS Sarnów/Dalików 1:5 Orzeł Parzęczew
Włókniarz Konstantynów 0:2 LKS Rosanów
Włókniarz Pabianice 1:0 GKS Ksawerów
Termy Uniejów 1:2 Start Brzeziny

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 15 43 80 9 14 1 0
2 Widzew II Łódź 15 40 78 12 13 1 1
3 Zawisza Rzgów 15 36 33 16 11 3 1
4 Stal Głowno 15 28 39 30 8 4 3
5 Orzeł Parzęczew 15 25 43 28 8 1 6
6 Termy Uniejów 15 23 32 30 7 2 6
7 Włókniarz Pabianice 15 23 19 19 7 2 6
8 GKS Ksawerów 15 23 31 36 7 2 6
9 Start Brzeziny 15 22 37 35 7 1 7
10 LKS Rosanów 15 21 31 38 7 0 8
11 UKS SMS Łódź 14 18 32 39 5 3 6
12 Sokół II Aleksandrów 15 12 19 37 3 3 9
13 Włókniarz Konstantynów 15 11 21 46 3 2 10
14 PTC Pabianice 15 9 16 60 3 0 12
15 GLKS Sarnów/Dalików 15 8 25 51 2 2 11
16 Bzura Ozorków 14 1 8 58 0 1 13

 

 

 

Klasa „A” grupa III

KS II Kutno – Sazan Pęczniew 6:2

 

pozostałe mecze:

Dąbrowianka Dąbrowice 1:4 Magnat Sierpów
Kobra Leźnica Wielka 4:3 MKS Mianów
KS II Kutno 6:2 Sazan Pęczniew
Bzura Młogoszyn 1:6 Witonianka Witonia
Kotan Ozorków 0:2 Victoria Rąbień
Malina Piątek 1:5 Ostrovia Ostrowy
LKS Świnice Warckie 5:0 OSP Iskra Głowno

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 13 32 51 15 10 2 1
2 Victoria Rąbień 13 32 48 15 10 2 1
3 KS II Kutno 13 30 39 18 10 0 3
4 Ostrovia Ostrowy 13 29 44 24 9 2 2
5 Sazan Pęczniew 13 23 45 33 7 2 4
6 Bzura Młogoszyn 13 21 34 30 6 3 4
7 MKS Mianów 13 17 27 30 5 2 6
8 Kobra Leźnica Wielka 13 16 21 31 4 4 5
9 LKS Świnice Warckie 13 15 27 35 4 3 6
10 Kotan Ozorków 13 14 26 34 4 2 7
11 Magnat Sierpów 13 10 24 42 3 1 9
12 Dąbrowianka Dąbrowice 13 8 18 34 2 2 9
13 OSP Iskra Głowno 13 7 17 45 2 1 10
14 Malina Piątek 13 6 24 59 2 0 11

 

 

 

Klasa „B” grupa II

Grom Powodów – Kanarki Małachowice 2:0

Witak Robert-1, Czekalski Jarosław-1.

mecz zaległy

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz, Swęderski Artur, Schmeichel Łukasz, Czekalski Jarosław, Witak Robert, Pietruszka Przemysław, Kita Jakub (75′ Kupis Tomasz), Simon Rafał, Kita Tomasz (61′ Grzybowski Marcin), Idczak Kamil (50′ Szewczyk Mateusz).

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 10 26 42 15 8 2 0
2 Victoria Grabów 10 20 31 11 6 2 2
3 Grom Powodów 10 19 19 12 6 1 3
4 Santos Czerchów 10 19 23 17 6 1 3
5 Start Szczawin 10 15 19 19 5 0 5
6 Kanarki Małachowice 10 15 19 19 5 0 5
7 LKS Dąbrówka 10 13 28 18 4 1 5
8 LKS Modlna 10 12 19 21 3 3 4
9 Orzeł Wróblew 10 12 36 30 4 0 6
10 Sokół Lutomiersk 10 8 18 27 2 2 6
11 Sokół Skromnica 10 0 7 72 0 0 10

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ