OSTATNIE MECZE LIGOWE – OK LIGA TYPERA

10
145
views

KLASA OKRĘGOWA – XV KOLEJKA

19 listopada (SOBOTA) godz. 13:00 DOBROŃ 

Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6)

obsada sędziowska: Zasadziak A., Rogala P., Borowiecki K.

 

19 listopada (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11)

obsada sędziowska: Różycki J., Walczak Daw., Walczak Dan. 

 

19 listopada (SOBOTA) godz. 15:00 WOLA ZARADZYŃSKA

GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14)

obsada sędziowska: Gajek Mi., Szczygieł M., Dolny A

 

pozostałe mecze:

(sobota – 19 listopada)
13:00 – AMII Łódź-Nowosolna – Włókniarz Pabianice – Kluska
13:00 – Victoria Rąbień – Zawisza Rzgów – Łuczak
13:30 – Orzeł Parzęczew – Stal Głowno – Żywica
16:00 – Sokół II Aleksandrów – Włókniarz Zgierz – Jankowski
16:30 – ŁKS III Łódź – KAS Konstantynów – Skwara

 

 

KLASA A GRUPA IV – XIII KOLEJKA

20 listopada (NIEDZIELA) godz. 13:00 MIANÓW

MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8)

obsada sędziowska: Różycki J, Szymczyk P., Kawalec M. 

 

pozostałe mecze:

(sobota – 19 listopada)
13:00 – Kotan Ozorków – Bzura Ozorków – Lewandowski
13:30 – Sokół Lutomiersk – Salos Róża Kutno – Sadowski
15:00 – LKS Świnice Warckie – Magnat Sierpów – Walczak
(niedziela – 20 listopada)
13:00 – Kobra Leźnica Wielka – Fair Play Kutno – Morawski
13:00 – Malina Piątek – Witonianka Witonia – Patora

 

 

OK LIGA TYPERA 

71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6)

72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11)

73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14)

74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8)

 

10 KOMENTARZE

  1. 71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6) – 2-4
    72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11) -4-2
    73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14) – 6-2
    74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) – 4-3

  2. 71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6) 1:5
    72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11) 4:1
    73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14) 6:2
    74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 2:4

  3. 71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6) 1:4
    72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11) 3:1
    73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14) 6:1
    74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 1:3

  4. 71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6) 2-5
    72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11) 3-0
    73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14) 5-2
    74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 3-3

  5. 71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6) 1-2
    72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11) 3-0
    73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14) 2-3
    74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 2-3

  6. 71. Iskra Dobroń (13) – Termy/K-FLEX Uniejów (6) 2:3
    72. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – UKS SMS Łódź (11) 4:1
    73. GKS Ksawerów (4) – Sazan Pęczniew (14) 6:2
    74. MKS Mianów (10) – GLKS Sarnów/Dalików (8) 3:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ