OSTATNIA KOLEJKA ROZGRYWEK W TYM ROKU

0
78
views

KLASA OKRĘGOWA

KEEZA Termy Ner Poddębice – UKS SMS Łódź 5:2 

Spychalski Mateusz, Bagrodzki Dawid, Jarczewski Dariusz, Miedwiediew Dawid, Waszczyk Daniel. 

 

Iskra Dobroń – Termy/K-FLEX Uniejów 5:2

 

GKS Ksawerów – Sazan Pęczniew 6:1 

 

pozostałe mecze:

Orzeł Parzęczew 0:0 Stal Głowno
GKS Ksawerów 6:1 Sazan Pęczniew
Victoria Rąbień 2:4 Zawisza Rzgów
Sokół II Aleksandrów 2:3 Włókniarz Zgierz
ŁKS III Łódź 1:1 KAS Konstantynów
Iskra Dobroń 5:2 Termy Uniejów
AMII Nowosolna-Łódź 1:5 Włókniarz Pabianice
KEEZA Termy Ner Poddębice 5:2 UKS SMS Łódź

 

tabela:

1 ŁKS III Łódź 15 41 66 17 13 2 0
2 GKS Ksawerów 15 36 37 17 11 3 1
3 Stal Głowno 15 34 41 13 10 4 1
4 Orzeł Parzęczew 15 34 41 17 11 1 3
5 KEEZA Termy Ner Poddębice 15 27 36 21 8 3 4
6 Włókniarz Pabianice 15 24 38 20 8 0 7
7 Zawisza Rzgów 15 23 43 25 7 2 6
8 Termy Uniejów 15 22 27 29 7 1 7
9 Victoria Rąbień 15 21 31 33 6 3 6
10 Włókniarz Zgierz 15 18 26 34 6 0 9
11 KAS Konstantynów 15 15 19 36 3 6 6
12 UKS SMS Łódź 15 14 25 38 4 2 9
13 Iskra Dobroń 15 13 28 49 4 1 10
14 Sazan Pęczniew 15 10 33 70 3 1 11
15 Sokół II Aleksandrów 15 7 16 46 2 1 12
16 AMII Nowosolna-Łódź 15 5 19 61 1 2 12

 

 

KLASA A GRUPA IV

MKS Mianów – GLKS Sarnów/Dalików 1:1 (1:1)

Gajtka Krystian – Witczak Arkadiusz

 

pozostałe mecze:

Kobra Leźnica Wielka 6:2 Fair Play Kutno
MKS Mianów 1:1 GLKS Sarnów/Dalików
Malina Piątek 0:1 Witonianka Witonia
LKS Świnice Warckie 1:3 Magnat Sierpów
Sokół Lutomiersk 3:2 Salos Róża Kutno
Kotan Ozorków 0:3 Bzura Ozorków

 

tabela:

1 Bzura Ozorków 11 31 49 7 10 1 0
2 Kobra Leźnica Wielka 12 29 33 16 9 2 1
3 Witonianka Witonia 12 24 38 19 7 3 1
4 Ostrovia Ostrowy 12 22 38 28 7 1 4
5 Kotan Ozorków 12 16 22 19 4 4 4
6 Sokół Lutomiersk 12 15 19 36 4 3 6
7 Magnat Sierpów 11 14 29 34 4 2 5
8 GLKS Sarnów/Dalików 12 13 25 41 4 1 7
9 Salos Róża Kutno 12 13 37 30 4 1 6
10 LKS Świnice Warckie 12 12 33 37 3 3 6
11 MKS Mianów 12 11 25 37 2 5 6
12 Malina Piątek 12 10 15 28 3 1 8
13 Fair Play Kutno 12 7 13 44 2 1 9

 

 

Poprzedni artykułGrassroots C i UEFA B
Następny artykułOK LIGA TYPERA – DOGRYWKA
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ