170

MECZ SPARINGOWY

BSC Termy Poddębice – F10 Zgierz 11:12 (4:6)

skład: Stefański Dominik, Andrysiewicz Hubert – Dominowski Damian, Jesionowski Kamil, Gzyl Jakub, Gzyl Dawid, Śpiączka Wiktor, Chmielecki Patryk, Sobolewski Przemysław, Makowski Jakub, Woźniak Kacper, Stajewski Arkadiusz.

Początek spotkania bardzo udany dla zawodników z Poddębic, ponieważ po 5 minutach gry, nasza drużyna prowadziła już 3:0, ale niestety po tym czasie, goście się zaczęli rozgrzewać i doprowadzają do remisu. Goście w drugiej części pierwszej połowy, pokazali jednak ogranie w wyższej lidze i na parkiecie grali futsalową piłkę. Nasza drużyna nie odbiegała przeciwnikom, a nawet momentami grała bardzo fajną, zdecydowaną piłkę i zawodnicy ze Zgierza mieli problemy, Pierwsza połowa kończy się jednak tylko dwoma golami przewagi dla gości. Początek drugiej połowy, należał zdecydowanie dla gości, czego efektem był wysoki wynik, ale z minuty na minutę, drużyna która przyjechała na mecz w 7 zawodników w tym dwaj bramkarze, słabli w oczach, co gospodarze wykorzystali i doszli przeciwnika na jedną bramkę. Pierwsza połowa była grana 35 min., a druga 40 min. Termalni zaprezentowali się bardzo pozytywnie i możemy spodziewać się dobrego wyniku w Pucharze Polski, oraz w rozgrywkach III ligi futsalu, gdzie zgłosiło się aż 15 zespołów.