SPARINGOWY WEEKEND – GLKS SARNÓW/DALIKÓW MA ZAPLANOWANY MECZ

0
221
views

11 marca (PIĄTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Witonia Witonianka 

Ostatni mecz sparingowy Termalnych z Uniejowa przed ligą z drużyną reprezentującą A klasę. Niestety nasza ekipa w meczach kontrolnych zawodziła na całej lini, więc może ta ostatnia potyczka 10 drużyny ligi okręgowej będzie bardziej optymistyczna.

 

13 marca (NIEDZIELA) godz. 10:00 BYCZYNA

LKS Świnice Warckie – Grom Powodów

Grom rozegra swoje drugie spotkanie kontrolne. Po pierwszym pojedynku, nasza drużyna ma wielkiego kaca, ponieważ była to wysoka porażka, czas na poważniejszą grę.

 

13 marca (NIEDZIELA) godz. 11:00 SIERADZ

Inter Sieradz Woźniki – Pisia Zygry 

Odmłodzona drużyna  z Zygier, udaje się w niedzielę do Sieradza, żeby rozegrać mecz sparingowy. Trener Waldemar Herman jest zadowolony z frekwencji na treningach i meczach i wierzy, że z czasem i wyniki przyjdą.

 

13 marca (NIEDZIELA) godz. 14:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików – Sazan Pęczniew

Prorocze słowa byłego trenera GLKS-u, że postara się, żeby ten klub zniknął z mapy Polski, są bardzo blisko, ale … Nagle pojawiło się światełko w tunelu i znalazły się osoby, które dają wiarę, że jest szansa na przystąpienie do rozgrywek. Nowi ludzie obiecali, że jak zakończy się współpraca z klubem nie ważne z jakiego powodu, nie będą się mścić. Każdy może mieć swoje zdanie, ale wina zawsze leży po dwóch stronach i nie mieć szacunku do człowieka który prowadzi ten klub ponad już 50 lat, to przepraszam ale … brak słów. Drużyną która sprawdzi nowy twór z Sarnowa i Dalikowa, będzie także nasza ekipa, ale z Pęczniewa. Miejmy nadzieję, że będzie to pierwszy krok nadziei, bo to jest już ostatnia szansa na istnienie tego klubu.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ