LIGOWY WEEKEND

9
219
views

IV LIGA – XXI kolejka

7 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 BUCZEK

Orkan Buczek (5) – Termy Ner Poddębice (10)

obsada sędziowska: Dzwonkowski M. WS Piotrków

 

pozostałe mecze:

(sobota – 6 kwietnia)
16:00 – KS Sand-Bus Kutno – Pilica Przedbórz – Mateusz Janecka
16:00 – Włókniarz Zelów – Warta Sieradz – Mateusz Anielak
16:00 – Pogoń Zduńska Wola – Omega Kleszczów – Kamil Krasnopolski
16:00 – Warta Działoszyn – Pelikan II Łowicz – Mikołaj Kujawski
16:00 – RKS Radomsko – MKP-Boruta Zgierz – Piotr Milczarek
16:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Zjednoczeni Stryków – Łukasz Józefacki
16:00 – Ceramika Opoczno – Stal Niewiadów – Marcin Tądel

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XVIII kolejka

6 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 PABIANICE

PTC Pabianice (13) – GLKS Sarnów/Dalików (14)

obsada sędziowska: Sadowski T., Lota T., Gamus D.

 

7 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 18:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (8) – ŁKS II Łódź (1)

obsada sędziowska: Malec P., ​Faliszewski A.,​​Łuczak M.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 6 kwietnia)
15:00 – Stal Głowno – Start Brzeziny – Jankowski
16:00 – Włókniarz Pabianice – LKS Rosanów – Pawlak
16:00 – Zawisza Rzgów – Bzura Ozorków – Kaźmierczak
17:00 – GKS Ksawerów – Sokół II Aleksandrów – Wyderkiewicz
(niedziela – 7 kwietnia)
11:00 – Widzew II Łódź – UKS SMS Łódź – Dolny

 

 

KLASA „A” GRUPA III – XVI kolejka

6 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 LEŹNICA WIELKA

Kobra Leźnica W. (10) – Sazan Pęczniew (5)

obsada sędziowska: Świech M.​,​ Patora Z., Wesołowska A

 

pozostałe mecze:

Grupa III
(sobota – 6 kwietnia)
17:00 – LKS Świnice Warckie – Bzura Młogoszyn – Szadkowski
(niedziela – 7 kwietnia)
11:00 – Kotan Ozorków – Iskra Głowno – Augustowski
11:00 – KS II Kutno – Malina Piątek – Sekuterski
12:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – Witonianka Witonia – Szymczyk
13:00 – MKS Mianów – Magnat Sierpów – Lewandowski
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Victoria Rąbień – K. Walczak

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – XIX kolejka

6 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (10) – KS Unia Sieradz-Męka (13)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – XIII kolejka

7 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (2) – Sokół Skromnica (11)

obsada sędziowska: Rochalski D.

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 7 kwietnia)
11:00 – LKS Modlna – Włókniarz II Konstantynów – Szczygieł
11:00 – Santos Czerchów – Victoria Grabów – B. Wolski
11:00 – LKS Dąbrówka – Kanarki Małachowice – Gradecki
13:00 – Orzeł Wróblew – Sokół Lutomiersk – Walasik

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

Łódź: B2 Junior Młodszy (RW)

6 kwietnia (SOBOTA) godz. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – CHKS Łódź

obsada sędziowska: Góra K.

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)

6 kwietnia (SOBOTA) godz. 17:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Malina Piątek

obsada sędziowska: Rogala P.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4 (RW)

7 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 11:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – Victoria Rąbień

obsada sędziowska: Czerwieniec K.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 4

6 kwietnia (SOBOTA) godz. 14:00 KUTNO

KS Kutno – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Walczak R.

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 7 (RW)

6 kwietnia (SOBOTA) godz. 10:00 ZGIERZ

BORUTA III Zgierz – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Ciupa J.

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 8 (RW)

7 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 11:00 ŁĘCZYCA

Górnik Łęczyca – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Nazar J.

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 14 Orkan Buczek (5) – Termy Ner Poddębice (10)

mecz nr. 15 PTC Pabianice (13) – GLKS Sarnów/Dalików (14)

mecz nr. 16 Termy Uniejów (8) – ŁKS II Łódź (1)

mecz nr. 17 Kobra Leźnica W. (10) – Sazan Pęczniew (5)

mecz nr. 18 Pisia Zygry (10) – KS Unia Sieradz-Męka (13)

mecz nr. 19 Grom Powodów (2) – Sokół Skromnica (11)

 

 

 

 

9 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 14 Orkan Buczek (5) – Termy Ner Poddębice (10) 3-1

    mecz nr. 15 PTC Pabianice (13) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 2-2

    mecz nr. 16 Termy Uniejów (8) – ŁKS II Łódź (1) 1-4

    mecz nr. 17 Kobra Leźnica W. (10) – Sazan Pęczniew (5) 1-3

    mecz nr. 18 Pisia Zygry (10) – KS Unia Sieradz-Męka (13) 3-2

    mecz nr. 19 Grom Powodów (2) – Sokół Skromnica (11) 4-1

  2. mecz nr. 14 Orkan Buczek (5) – Termy Ner Poddębice (10) 2-0
    mecz nr. 15 PTC Pabianice (13) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 4-1
    mecz nr. 16 Termy Uniejów (8) – ŁKS II Łódź (1) 0-1
    mecz nr. 17 Kobra Leźnica W. (10) – Sazan Pęczniew (5) 1-2
    mecz nr. 18 Pisia Zygry (10) – KS Unia Sieradz-Męka (13) 2-0
    mecz nr. 19 Grom Powodów (2) – Sokół Skromnica (11) 2-0

  3. mecz nr. 14 Orkan Buczek (5) – Termy Ner Poddębice (10) 3:2
    mecz nr. 15 PTC Pabianice (13) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 2:1
    mecz nr. 16 Termy Uniejów (8) – ŁKS II Łódź (1) 0:4
    mecz nr. 17 Kobra Leźnica W. (10) – Sazan Pęczniew (5) 1:3
    mecz nr. 18 Pisia Zygry (10) – KS Unia Sieradz-Męka (13) 4:1
    mecz nr. 19 Grom Powodów (2) – Sokół Skromnica (11) 4:0

  4. mecz nr. 14 Orkan Buczek (5) – Termy Ner Poddębice (10) 3:2

    mecz nr. 15 PTC Pabianice (13) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 2:3

    mecz nr. 16 Termy Uniejów (8) – ŁKS II Łódź (1) 1:5

    mecz nr. 17 Kobra Leźnica W. (10) – Sazan Pęczniew (5) 4:3

    mecz nr. 18 Pisia Zygry (10) – KS Unia Sieradz-Męka (13) 3:2

    mecz nr. 19 Grom Powodów (2) – Sokół Skromnica (11) 10:1

  5. Mecz nr. 14 Orkan Buczek (5) – Termy Ner Poddębice (10) 1:1
    mecz nr. 15 PTC Pabianice (13) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 1:2
    mecz nr. 16 Termy Uniejów (8) – ŁKS II Łódź (1) 0:7
    mecz nr. 17 Kobra Leźnica W. (10) – Sazan Pęczniew (5) 1:2
    mecz nr. 18 Pisia Zygry (10) – KS Unia Sieradz-Męka (13) 5:2
    mecz nr. 19 Grom Powodów (2) – Sokół Skromnica (11) 3:0

  6. mecz nr. 14 Orkan Buczek (5) – Termy Ner Poddębice (10) 4:0
    mecz nr. 15 PTC Pabianice (13) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 2:1
    mecz nr. 16 Termy Uniejów (8) – ŁKS II Łódź (1) 0:6
    mecz nr. 17 Kobra Leźnica W. (10) – Sazan Pęczniew (5) 1:4
    mecz nr. 18 Pisia Zygry (10) – KS Unia Sieradz-Męka (13) 3:2
    mecz nr. 19 Grom Powodów (2) – Sokół Skromnica (11) 5:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ