LIGOWY WEEKEND: WIDZEW ZAWITA DO DALIKOWA

9
273
views

IV LIGA – XXII kolejka

12 kwietnia (PIĄTEK) godz. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (9) – Warta Działoszyn (12)

obsada sędziowska: Mielczarek M. WS Piotrków (kandydat)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XIX kolejka

13 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (12) – Widzew II Łódź (2)

obsada sędziowska: Bukarowicz J., Świech M., Banaszkiewicz A.

 

13 kwietnia (SOBOTA) godz. 17:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków (16) – Termy Uniejów (9)

obsada sędziowska: Jaskulski J., Siercha Ł., Bednarski G.

 

 

KLASA „A” GRUPA III – XVII kolejka

13 kwietnia (SOBOTA) godz. 16:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (5) – MKS Mianów (9)

obsada sędziowska: Walczak D., Walczak A., Walczak K.

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – XX kolejka

14 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 SĘDZIEJOWICE

GKS Sędziejowice (2) – Pisia Zygry (9)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – XIV kolejka

14 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 11:00 MAŁACHOWICE

Kanarki Małachowice (6) – Grom Powodów (2)

obsada sędziowska: Czerwieniec K.

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

Łódź: B2 Junior Młodszy (RW)

14 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 15:00 ZGIERZ

Boruta Zgierz (3) – Termy Ner Poddębice (6)

obsada sędziowska: Ziółkowski W

 

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)

13 kwietnia (SOBOTA) godz. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (3) – PSV II Łódź (2)

obsada sędziowska: Walasik A

 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4 (RW)

13 kwietnia (SOBOTA) godz. 14:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków (10) – Termy Ner Poddębice (3)

obsada sędziowska: Ziółkowski W.

 

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 4

14 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (5) – Róża Kutno (1)

obsada sędziowska: Leszczyński D.

 

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 7 (RW)

13 kwietnia (SOBOTA) godz. 17:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (4) – Bzura Ozorków (1)

obsada sędziowska: Rosa W.

 

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 8 (RW)

14 kwietnia (NIEDZIELA) godz. 13:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (6) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (1)

obsada sędziowska: Szklarek J.

 

 

LIGA TYPERA

 

mecz nr. 20 Termy Ner Poddębice (9) – Warta Działoszyn (12)

mecz nr. 21 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Widzew II Łódź (2)

mecz nr. 22 Bzura Ozorków (16) – Termy Uniejów (9)

mecz nr. 23 Sazan Pęczniew (5) – MKS Mianów (9)

mecz nr. 24 GKS Sędziejowice (2) – Pisia Zygry (9)

mecz nr. 25 Kanarki Małachowice (6) – Grom Powodów (2)

 

 

 

 

 

9 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 20 Termy Ner Poddębice (9) – Warta Działoszyn (12)- 0-1
    mecz nr. 21 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Widzew II Łódź (2)- 1-4
    mecz nr. 22 Bzura Ozorków (16) – Termy Uniejów (9)- 0-3
    mecz nr. 23 Sazan Pęczniew (5) – MKS Mianów (9)- 4-1
    mecz nr. 24 GKS Sędziejowice (2) – Pisia Zygry (9)- 2-0
    mecz nr. 25 Kanarki Małachowice (6) – Grom Powodów (2)- 1-2

  2. mecz nr. 20 Termy Ner Poddębice (9) – Warta Działoszyn (12) 1:1

    mecz nr. 21 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Widzew II Łódź (2) 1:1

    mecz nr. 22 Bzura Ozorków (16) – Termy Uniejów (9) 2:3

    mecz nr. 23 Sazan Pęczniew (5) – MKS Mianów (9) 2:1

    mecz nr. 24 GKS Sędziejowice (2) – Pisia Zygry (9) 2:1

    mecz nr. 25 Kanarki Małachowice (6) – Grom Powodów (2) 2:2

  3. mecz nr. 20 Termy Ner Poddębice (9) – Warta Działoszyn (12)- 1-0
    mecz nr. 21 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Widzew II Łódź (2)- 0-6
    mecz nr. 22 Bzura Ozorków (16) – Termy Uniejów (9)- 0-5
    mecz nr. 23 Sazan Pęczniew (5) – MKS Mianów (9)- 4-1
    mecz nr. 24 GKS Sędziejowice (2) – Pisia Zygry (9)- 3-1
    mecz nr. 25 Kanarki Małachowice (6) – Grom Powodów (2)- 1-3

  4. mecz nr. 20 Termy Ner Poddębice (9) – Warta Działoszyn (12)- 2:1
    mecz nr. 21 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Widzew II Łódź (2)- 0:4
    mecz nr. 22 Bzura Ozorków (16) – Termy Uniejów (9)- 0:3
    mecz nr. 23 Sazan Pęczniew (5) – MKS Mianów (9)- 4:1
    mecz nr. 24 GKS Sędziejowice (2) – Pisia Zygry (9)- 4:1
    mecz nr. 25 Kanarki Małachowice (6) – Grom Powodów (2)- 2:3

  5. mecz nr. 20 Termy Ner Poddębice (9) – Warta Działoszyn (12) 2:2

    mecz nr. 21 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Widzew II Łódź (2) 1:5

    mecz nr. 22 Bzura Ozorków (16) – Termy Uniejów (9) 3:1

    mecz nr. 23 Sazan Pęczniew (5) – MKS Mianów (9) 4:2

    mecz nr. 24 GKS Sędziejowice (2) – Pisia Zygry (9) 2:3

    mecz nr. 25 Kanarki Małachowice (6) – Grom Powodów (2) 1:2

  6. mecz nr. 21 GLKS Sarnów/Dalików (12) – Widzew II Łódź (2) 1-3

    mecz nr. 22 Bzura Ozorków (16) – Termy Uniejów (9) 1-3

    mecz nr. 23 Sazan Pęczniew (5) – MKS Mianów (9) 2-2

    mecz nr. 24 GKS Sędziejowice (2) – Pisia Zygry (9) 4-2

    mecz nr. 25 Kanarki Małachowice (6) – Grom Powodów (2) 1-3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ