LIGOWY WEEKEND

7
175
views

IV LIGA – XXIX kolejka

17 maja (PIĄTEK) godz. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (10) – Pilica Przedbórz (16)

obsada sędziowska: Tomasz Majkowski (WS Sieradz)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 18 maja)
11:00 – Warta Działoszyn – LKS Kwiatkowice – Adam Ostaszewski (WS Skierniewice)
16:00 – Pelikan II Łowicz – MKP-Boruta Zgierz – Kamil Krasnopolski (WS Łódź)
17:00 – KS Sand Bus Kutno – Stal Niewiadów – Łukasz Józefacki (WS Skierniewice)
17:00 – Włókniarz Zelów – Ceramika Opoczno – Szymon Przytuła (WS Łódź)
17:00 – Pogoń Zduńska Wola – Andrespolia Wiśniowa Góra – Karol Domżał (WS Łódź)
19:30 – Warta Sieradz – Zjednoczeni Stryków – Patryk Adamczyk (III liga)
(niedziela – 19 maja)
17:00 – GKS Orkan Buczek – RKS Radomsko – Mikołaj Kujawski (WS Łódź)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XXV kolejka

18 maja (SOBOTA) godz. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (13) – Start Brzeziny (11)

obsada sędziowska: Janasiak M., Zdziaszek M., Koper R.

 

Włókniarz Konstantynów Ł. (15) – Termy Uniejów (8) 0:3

walkower

 

pozostałe mecze:

(sobota – 18 maja)
15:00 – Widzew II Łódź – Włókniarz Pabianice – Wiśniewski
17:00 – Zawisza Rzgów – Stal Głowno – Przybysz
17:00 – PTC Pabianice – GKS Ksawerów – Lewandowski
17:00 – Orzeł Parzęczew – LKS Rosanów – Balwierz
17:00 – Bzura Ozorków – ŁKS II Łódź – Walczak
(niedziela – 19 maja)
11:00 – UKS SMS Łódź – Sokół II Aleksandrów – Kaźmierczak

 

 

KLASA „A” GRUPA III – XXII kolejka

19 maja (NIEDZIELA) godz. 12:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (5) – Witonianka Witonia (4)

obsada sędziowska: Bednarski G., Patora Z., Kubik J.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 18 maja)
15:00 – Victoria Rąbień – Bzura Młogoszyn – Przybylak
15:00 – Kobra Leźnica Wielka – KS II Kutno – Michniewicz
16:00 – MKS Mianów – LKS Świnice Warckie – Lesiak
(niedziela – 19 maja)
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Iskra Głowno – Sadowski
15:00 – Kotan Ozorków – Dąbrowianka – Krzemiński
17:00 – Magnat Sierpów – Malina Piątek – Walczak

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – XXVI kolejka

18 maja (SOBOTA) godz. 17:00 ZYGRY

Pisia Zygry (11) – Inter Sieradz-Woźniki (7)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – XIX kolejka

Grom Powodów – pauza

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 19 maja)
11:00 – Start Szczawin – Kanarki Małachowice – Rosa
11:00 – LKS Modlna – Dąbrówka – Jankowski
13:00 – Orzeł Wróblew – Santos Czerchów – Łukasik
15:00 – Victoria Grabów – Włókniarz II Konstantynów – Morawski
15:00 – Sokół Lutomiersk – Sokół Skromnica – Woicki

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 53 Termy Ner Poddębice (10) – Pilica Przedbórz (16)

mecz nr. 54 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Start Brzeziny (11)

mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (5) – Witonianka Witonia (4)

mecz nr. 56 Pisia Zygry (11) – Inter Sieradz-Woźniki (7)

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułSTS TOP KOŃCZY REMISEM
Następny artykułKierowco zwolnij!
UDOSTĘPNIJ

7 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 53 Termy Ner Poddębice (10) – Pilica Przedbórz (16) 1:3

    mecz nr. 54 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Start Brzeziny (11) 3:3

    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (5) – Witonianka Witonia (4) 1:3

    mecz nr. 56 Pisia Zygry (11) – Inter Sieradz-Woźniki (7) 3:1

  2. mecz nr. 53 Termy Ner Poddębice (10) – Pilica Przedbórz (16) 2:1

    mecz nr. 54 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Start Brzeziny (11) 3:1

    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (5) – Witonianka Witonia (4) 1:3

    mecz nr. 56 Pisia Zygry (11) – Inter Sieradz-Woźniki (7) 3:1

  3. mecz nr. 53 Termy Ner Poddębice (10) – Pilica Przedbórz (16) 3:1
    mecz nr. 54 GLKS Sarnów/Dalików (13) – Start Brzeziny (11) 1-2
    mecz nr. 55 Sazan Pęczniew (5) – Witonianka Witonia (4) 2-2
    mecz nr. 56 Pisia Zygry (11) – Inter Sieradz-Woźniki (7) 3-2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ