LIGOWE PORAŻKI

0
149
views

IV liga

Termy Ner Poddębice – Warta Sieradz 0:2 (0:0)

Wiktor Płaneta 68, Adam Patora 90+2

Termy Ner Poddębice: Niedomagała – Owczarek, D. Gzyl, Majorowicz, Narożnik, Lewandowski (75. Oliński), Marciniak, Kobryń, Masztakow (65. Waszczyk), Bistuła (65. Paias), Stachlewski (88. Matczak)

Warta Sieradz: Wlazłowski – Pawlak (60. Filipiak), Bartłoszewski (46. Jaworski), Zwoliński, Zasada – Sitarz, Szulc (46. Brochocki), Owczarek, Chojecki (46. Płaneta) Nawrocki (60. Pluta) – Patora.

 

pozostałe mecze:

Pelikan II Łowicz 1:4 Orkan Buczek
LKS Kwiatkowice 3:2 Omega Kleszczów
Andrespolia Wiśniowa Góra 2:2 ŁKS II Łódź
Pogoń Zduńska Wola 1:3 Jutrzenka Warta
Termy Ner Poddębice 0:2 Warta Sieradz
MKP-Boruta Zgierz 4:0 Zjednoczeni Stryków
Ceramika Opoczno 6:1 Orzeł Nieborów
Włókniarz Zelów 1:3 Polonia Piotrków
Warta Działoszyn 1:3 KS Sand Bus Kutno

 

tabela:

1 Orkan Buczek 2 6 11 2 2 0 0
2 LKS Kwiatkowice 2 6 10 3 2 0 0
3 MKP-Boruta Zgierz 2 6 7 1 2 0 0
4 KS Sand Bus Kutno 2 6 7 2 2 0 0
5 Polonia Piotrków 2 6 7 2 2 0 0
6 Warta Sieradz 2 6 5 1 2 0 0
7 Andrespolia Wiśniowa Góra 2 4 4 3 1 1 0
8 Ceramika Opoczno 2 3 7 5 1 0 1
9 Jutrzenka Warta 2 3 4 3 1 0 1
10 Warta Działoszyn 2 3 2 3 1 0 1
11 Termy Ner Poddębice 2 1 1 3 0 1 1
12 Zjednoczeni Stryków 2 1 1 5 0 1 1
13 ŁKS II Łódź 2 1 3 9 0 1 1
14 Omega Kleszczów 2 0 2 4 0 0 2
15 Pogoń Zduńska Wola 2 0 2 6 0 0 2
16 Włókniarz Zelów 2 0 2 7 0 0 2
17 Orzeł Nieborów 2 0 2 9 0 0 2
18 Pelikan II Łowicz 2 0 2 11 0 0 2

 

 

Klasa okręgowa

LKS Rosanów – GLKS Sarnów/Dalików 3:0

UKS SMS Łódź – Termy Uniejów 2:1

 

pozostałe mecze:

KS II Kutno -:- Orzeł Parzęczew
Start Brzeziny 4:3 Zawisza Rzgów
GLKS Dłutów 2:1 Włókniarz Pabianice
UKS SMS Łódź 2:1 Termy Uniejów
LKS Rosanów 3:0 GLKS Sarnów/Dalików
KKS Koluszki 1:3 Widzew II Łódź
PTC Pabianice 1:2 GKS Ksawerów
Sokół II Aleksandrów 0:6 Stal Głowno

 

tabela:

1 Stal Głowno 1 3 6 0 1 0 0
2 LKS Rosanów 1 3 3 0 1 0 0
3 Widzew II Łódź 1 3 3 1 1 0 0
4 GLKS Dłutów 1 3 2 1 1 0 0
5 UKS SMS Łódź 1 3 2 1 1 0 0
6 GKS Ksawerów 1 3 2 1 1 0 0
7 Start Brzeziny 1 3 4 3 1 0 0
8 KS II Kutno 0 0 0 0 0 0 0
9 Orzeł Parzęczew 0 0 0 0 0 0 0
10 Włókniarz Pabianice 1 0 1 2 0 0 1
11 Termy Uniejów 1 0 1 2 0 0 1
12 Zawisza Rzgów 1 0 3 4 0 0 1
13 PTC Pabianice 1 0 1 2 0 0 1
14 KKS Koluszki 1 0 1 3 0 0 1
15 GLKS Sarnów/Dalików 1 0 0 3 0 0 1
16 Sokół II Aleksandrów 1 0 0 6 0 0 1

 

 

Mecz sparingowy

Ner Łódzki – Sazan Pęczniew 5:6 (1:5)

… Wypiór Tomasz-2, Chmielecki Sebastian-2, Jaworski Dawid-1, Kozelan Krystian-1.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ