LIGI JUNIORSKIE
Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1
Termy Uniejów – GKS Ksawerów 1:3 (1:1)
Madajski Gracjan
tabela:
DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI | |
---|---|---|---|---|
1 | KS PSV II Łódź | 5 | 13 | 15:7 |
2 | MKP Boruta Zgierz | 5 | 10 | 19:11 |
3 | SP WIDZEW | 4 | 9 | 14:7 |
4 | GKS Ksawerów | 4 | 7 | 9:5 |
5 | Metalowiec Łódź | 5 | 7 | 15:13 |
6 | UKS SMS II Łódź | 4 | 6 | 9:11 |
7 | AKS SMS II ŁÓDŹ | 4 | 3 | 14:12 |
8 | Termy Uniejów | 4 | 3 | 6:21 |
9 | PAUZA1 | 0 | 0 | 0:0 |
10 | Kolejarz Łódź | 5 | 0 | 6:20 |
Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1
Metalowiec Łódź – Termy Ner Poddębice 5:1 (2:0)
… Krzewiniak Paweł
tabela:
DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI | |
---|---|---|---|---|
1 | Sokół II Aleksandrów | 7 | 21 | 38:4 |
2 | AKS SMS II ŁÓDŹ | 7 | 18 | 47:5 |
3 | Włókniarz Zgierz | 7 | 18 | 29:10 |
4 | Łódzki Klub Sportowy | 7 | 13 | 21:10 |
5 | Metalowiec Łódź | 7 | 13 | 22:14 |
6 | Zawisza Rzgów | 7 | 12 | 24:16 |
7 | Start Brzeziny | 7 | 12 | 19:14 |
8 | SAP II ANDRESPOLIA | 6 | 11 | 35:17 |
9 | SL SALOS Róża Kutno | 7 | 9 | 17:26 |
10 | Zjednoczeni Stryków | 7 | 9 | 12:23 |
11 | MKS Expom Krośniewianka | 6 | 3 | 13:25 |
12 | KS KUTNO | 7 | 3 | 12:37 |
13 | NER Poddębice | 7 | 0 | 6:46 |
14 | Kolejarz Łódź | 7 | 0 | 9:57 |
Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2
Termy Uniejów – Włókniarz Pabianice 5:3 (3:1)
Tomczak Konrad-2, Jędrzejczak Błażej-2, Mitroczuk Julian
tabela:
DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI | |
---|---|---|---|---|
1 | MKP Boruta Zgierz | 5 | 15 | 38:4 |
2 | Łódzka Akademia Futbolu | 5 | 15 | 33:4 |
3 | Sokół Aleksandrów | 5 | 12 | 39:11 |
4 | SL SALOS Róża Kutno | 3 | 9 | 24:3 |
5 | MUKS Włókniarz II Pabianice | 7 | 9 | 20:20 |
6 | Termy Uniejów | 5 | 9 | 13:12 |
7 | UKS Bzura Ozorków | 5 | 9 | 29:18 |
8 | VICTORIA RĄBIEŃ | 5 | 6 | 9:16 |
9 | Kolejarz Łódź | 5 | 6 | 10:22 |
10 | KS KUTNO | 5 | 3 | 13:29 |
11 | PAUZA | 0 | 0 | 0:0 |
12 | PAUZA1 | 0 | 0 | 0:0 |
13 | Włókniarz Zgierz | 7 | 0 | 5:46 |
14 | LKS Malina Piątek | 5 | 0 | 6:54 |
Łódź: D1 Młodzik Grupa 2
Termy Ner Poddębice – GLKS Dłutów 4:4 (3:1)
Wachela Dawid-3, Majewski Marcel
tabela:
DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI | |
---|---|---|---|---|
1 | ŁKS II Łódź | 5 | 13 | 34:5 |
2 | Orzeł Łódź | 4 | 12 | 19:2 |
3 | MKP Boruta Zgierz | 3 | 7 | 21:5 |
4 | KS PSV II Łódź | 5 | 7 | 14:7 |
5 | GLKS Dłutów | 4 | 5 | 14:13 |
6 | KAS KONSTANTYNÓW | 5 | 4 | 10:31 |
7 | KS BAF ŁÓDŹ | 4 | 3 | 10:22 |
8 | FA ŁÓDŹ RETKINIA | 4 | 1 | 3:19 |
9 | NER Poddębice | 4 | 1 | 6:27 |
10 | PAUZA1 | 0 | 0 | 0:0 |
Łódź: D2 Młodzik Grupa 2
Łódzka Akademia Futboli – GLKS Sarnów/Dalików 15:1 (8:1)
… Koper Jakub
Termy Uniejów – pauza
tabela:
DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI | |
---|---|---|---|---|
1 | Łódzka Akademia Futbolu | 6 | 18 | 60:2 |
2 | ŁKS Łódź S.A. | 5 | 12 | 63:4 |
3 | KS BAF ŁÓDŹ | 3 | 9 | 26:0 |
4 | Włókniarz Konstantynów | 5 | 9 | 21:23 |
5 | GKS Ksawerów | 6 | 7 | 18:20 |
6 | Termy Uniejów | 4 | 6 | 9:9 |
7 | Sokół Aleksandrów | 4 | 6 | 13:19 |
8 | Łódzki Klub Sportowy | 3 | 3 | 6:22 |
9 | AKADEMIA PIŁKARSKA 81 | 4 | 1 | 2:21 |
10 | PAUZA1 | 0 | 0 | 0:0 |
11 | Sarnów | 4 | 0 | 2:44 |
12 | Orzeł Łódź | 4 | 0 | 4:60 |
SIERADZ: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 3
Pisia Zygry – Orkan Buczek 2:4 (2:3)
Czerwiński Błażej, Mielnik Szymon
tabela:
DRUŻYNY | MECZE | PUNKTY | BRAMKI | |
---|---|---|---|---|
1 | WKS Prosna Wieruszów | 5 | 13 | 32:8 |
2 | GLKS Biała | 5 | 10 | 19:7 |
3 | GKS Orkan Buczek | 4 | 10 | 14:8 |
4 | MKS Jutrzenka Warta | 4 | 7 | 21:20 |
5 | LZS Brąszewice | 4 | 5 | 19:8 |
6 | LKS Piast Błaszki | 4 | 4 | 6:9 |
7 | FC BONUS | 5 | 4 | 18:23 |
8 | Pisia Zygry | 5 | 3 | 6:26 |
9 | LGKS Charłupia Mała | 4 | 0 | 3:29 |