KLASA OKRĘGOWA – II KOLEJKA
26 sierpnia (PIĄTEK) godz. 17:30 RĄBIEŃ
Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4)
obsada sędziowska: Lota T., Najder R., Kuś P.
28 sierpnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 BYCZYNA
KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10)
obsada sędziowska: Wesołowska A., Michniewicz Sz., Rogala P
KLASA A GRUPA III – I KOLEJKA
28 sierpnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 ZYGRY
Pisia Zygry – Korab Łask
obsada sędziowska: Pietrzak B., Jaworowski M., Myjakowski R.
KLASA A GRUPA IV – I KOLEJKA
28 sierpnia (NIEDZIELA) godz. 11:00 OZORKÓW
Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików
obsada sędziowska: Kowalczyk P., Rochalski D., Rzetecki S
OK LIGA TYPERA
3. Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4)
4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10)
5. Pisia Zygry – Korab Łask
6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików
3. Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4) 1:3
4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10) 2:3
5. Pisia Zygry – Korab Łask 1:5
6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 4:2
3. Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4) 2:2
4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10) 3:1
5. Pisia Zygry – Korab Łask 1:3
6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 2:3
3. Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4) 2:4
4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10) 3;2
5. Pisia Zygry – Korab Łask 1:3
6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 3:1
. Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4) 5bramek
4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10) 3-2
5. Pisia Zygry – Korab Łask 2-6
6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1-3
3. Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4) 3:2
4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10) 3:2
5. Pisia Zygry – Korab Łask 1:4
6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 3:2
3. 1:2
3 1-4
4 2-2
5 0-3
6 3-0
3. 1 – 3
4. 1 – 2
5. 3 – 0
6. 2 – 1
4. 4:1
5. 1:3
6. 3:1
4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10) 2-0
5. Pisia Zygry – Korab Łask 3 bramki
6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1-3
4. 1:3
5. 1:3
6. 3:1