KOLEJNE DERBY POWIATU !!! – OK LIGA TYPERA

13
194
views

KLASA OKRĘGOWA – II KOLEJKA

26 sierpnia (PIĄTEK) godz. 17:30 RĄBIEŃ 

Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4)

obsada sędziowska: Lota T., Najder R., Kuś P. 

 

28 sierpnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10)

obsada sędziowska: Wesołowska A., Michniewicz Sz., Rogala P

 

 

KLASA A GRUPA III – I KOLEJKA

28 sierpnia (NIEDZIELA) godz. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry – Korab Łask 

obsada sędziowska: Pietrzak B., Jaworowski M., Myjakowski R.

 

 

KLASA A GRUPA IV – I KOLEJKA

28 sierpnia (NIEDZIELA) godz. 11:00 OZORKÓW

Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików

obsada sędziowska: Kowalczyk P., Rochalski D., Rzetecki S

 

 

OK LIGA TYPERA 

3. Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4)

4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10)

5. Pisia Zygry – Korab Łask 

6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików

 

 

13 KOMENTARZE

  1. 3. Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4) 1:3
    4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10) 2:3
    5. Pisia Zygry – Korab Łask 1:5
    6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 4:2

  2. 3. Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4) 2:2
    4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10) 3:1
    5. Pisia Zygry – Korab Łask 1:3
    6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 2:3

  3. 3. Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4) 2:4
    4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10) 3;2
    5. Pisia Zygry – Korab Łask 1:3
    6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 3:1

  4. . Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4) 5bramek
    4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10) 3-2
    5. Pisia Zygry – Korab Łask 2-6
    6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1-3

  5. 3. Victoria Rąbień (13) – Sazan Pęczniew (4) 3:2
    4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10) 3:2
    5. Pisia Zygry – Korab Łask 1:4
    6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 3:2

  6. 4. KEEZA Termy Ner Poddębice (12) – Termy/K-FLEX Uniejów (10) 2-0
    5. Pisia Zygry – Korab Łask 3 bramki
    6. Kotan Ozorków – GLKS Sarnów/Dalików 1-3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ