JUŻ ZA DWA DNI POWAŻNE GRANIE

0
171
views

W piątek 15 marca zainauguruje IV liga, w której to występuje nasza drużyna Termy Ner Poddębice, a w niedzielę na boisko wybiegnie także nasza ekipa, tym razem z Zygier, występująca na co dzień w sieradzkiej klasie „A” grupa II. Termy Ner Poddębice, przygotowywały się na własnych obiektach, rozgrywając siedem meczów sparingowych:


Termy Ner Poddębice – GLKS Sarnów/Dalików 2:2
(0:0)
Bramki: Jakub Bistuła 73, Bartosz Narożnik 75 – Przemysław Kołakowski 68, Daniel Waszczyk 82

Włókniarz Zelów – Termy Ner Poddębice 2:2 (1:1)
Bramki: Jacek Majda 29, Michał Pawelec 61 – Konrad Kubiak 42, Jakub Owczarek 79-rzut karny

Termy Ner Poddębice – Orzeł Parzęczew 1:1 (0:1)
Bramki: Kamil Krysiak 82 – Robert Czekalski 28

Termy Ner Poddębice – Orkan Buczek 1:3 (0:0)
Bramki: Jakub Bistuła 83 – Aleksander Michalski 65, Łukasz Matuszczyk 66, Łukasz Serafinowicz 75

Termy Ner Poddębice – Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:4 (1:1)
Bramki: Bartosz Narożnik 37, Sebastian Chmielecki 57 – ? 25, 53, 75, 90

Termy Ner Poddębice – Olimpia Koło 0:1 (0:0)
Bramka: Kamil Jaroszewski 80

Widzew II Łódź – Termy Ner Poddębice 5:0

 

Pisia Zygry przygotowywała się do rozgrywek wiosennych, rozgrywając tylko mecze sparingowe, w których to nie zaznała porażki:

Pisia Zygry – Pelikan Nowy Karolew 5:2 (1:1)

Walczak Piotr, Chmielecki Patryk, Waligórski Radosław, zawodnik testowany, sam.

PIsia Zygry – Grom Powodów 12:1 (5:0)

Dudczak Radosław-3, Stajewski Arkadiusz-2, Waligórski Radosław-1, Cichosz Adam-1, Kubisz Jan-1, Kubiak Krystian-1, Naszkowski Adrian-1, Walczak Piotr-1, sam.-1 … Witak Robert-1.

LKS Świnice Warckie – Pisia Zygry 2:4 (1:2)

… Kubiak Krystian-2, Walczak Piotr, Chmielecki Patryk.

 

HARMONOGRAMY ROZGRYWEK

 

IV LIGA RUNDA REWANŻOWA

Kolejka 18 – 16-17 marca
Pauza: Stal Niewiadów.
Pilica Przedbórz Zjednoczeni Stryków 16 marca, 15:30
Boruta Zgierz Ceramika Opoczno 16 marca, 15:00
Ner Poddębice Andrespolia Wiśniowa Góra 15 marca, 18:30
Pelikan II Łowicz LKS Kwiatkowice 17 marca, 12:00
Omega Kleszczów RKS Radomsko 16 marca, 15:00
Warta Sieradz Orkan Buczek 16 marca, 14:00
KS Kutno Warta Działoszyn 16 marca, 15:00
Włókniarz Zelów Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 16 marca, 15:00
Kolejka 19 – 23-24 marca
Pauza: Ceramika Opoczno.
Ner Poddębice LKS Kwiatkowice 22.03. godz. 18:30
Boruta Zgierz Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Zelów Pilica Przedbórz
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola KS Kutno
Warta Działoszyn Warta Sieradz
Orkan Buczek Omega Kleszczów
RKS Radomsko Pelikan II Łowicz
Stal Niewiadów Zjednoczeni Stryków
Kolejka 20 – 30-31 marca
Pauza: Andrespolia Wiśniowa Góra.
Pilica Przedbórz Stal Niewiadów
Zjednoczeni Stryków Ceramika Opoczno
Boruta Zgierz LKS Kwiatkowice
Ner Poddębice RKS Radomsko 29.03. godz. 18:30
Pelikan II Łowicz Orkan Buczek
Omega Kleszczów Warta Działoszyn
Warta Sieradz Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
KS Kutno Włókniarz Zelów
Kolejka 21 – 6-7 kwietnia
Pauza: LKS Kwiatkowice.
KS Kutno Pilica Przedbórz
Włókniarz Zelów Warta Sieradz
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola Omega Kleszczów
Warta Działoszyn Pelikan II Łowicz
Orkan Buczek Ner Poddębice 07.04. godz. 16:00
RKS Radomsko Boruta Zgierz
Andrespolia Wiśniowa Góra Zjednoczeni Stryków
Ceramika Opoczno Stal Niewiadów
Kolejka 22 – 13-14 kwietnia
Pauza: RKS Radomsko.
Pilica Przedbórz Ceramika Opoczno
Stal Niewiadów Andrespolia Wiśniowa Góra
Zjednoczeni Stryków LKS Kwiatkowice
Boruta Zgierz Orkan Buczek
Ner Poddębice Warta Działoszyn 12.04. godz. 18:30
Pelikan II Łowicz Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Omega Kleszczów Włókniarz Zelów
Warta Sieradz KS Kutno
Kolejka 23 – 20 kwietnia
Pauza: Orkan Buczek.
Warta Sieradz Pilica Przedbórz
KS Kutno Omega Kleszczów
Włókniarz Zelów Pelikan II Łowicz
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola Ner Poddębice 20.04. godz. 16:00
Warta Działoszyn Boruta Zgierz
RKS Radomsko Zjednoczeni Stryków
LKS Kwiatkowice Stal Niewiadów
Andrespolia Wiśniowa Góra Ceramika Opoczno
Kolejka 24 – 24 kwietnia
Pauza: Warta Działoszyn.
Pilica Przedbórz Andrespolia Wiśniowa Góra
Ceramika Opoczno LKS Kwiatkowice
Stal Niewiadów RKS Radomsko
Zjednoczeni Stryków Orkan Buczek
Boruta Zgierz Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Ner Poddębice Włókniarz Zelów 24.04. godz. 18:30
Pelikan II Łowicz KS Kutno
Omega Kleszczów Warta Sieradz
Kolejka 25 – 27-28 kwietnia
Pauza: Pogoń-Ekolog Zduńska Wola.
Omega Kleszczów Pilica Przedbórz
Warta Sieradz Pelikan II Łowicz
KS Kutno Ner Poddębice 27.04. godz. 17:00
Włókniarz Zelów Boruta Zgierz
Warta Działoszyn Zjednoczeni Stryków
Orkan Buczek Stal Niewiadów
RKS Radomsko Ceramika Opoczno
LKS Kwiatkowice Andrespolia Wiśniowa Góra
Kolejka 26 – 1 maja
Pauza: Włókniarz Zelów.
Pilica Przedbórz LKS Kwiatkowice
Andrespolia Wiśniowa Góra RKS Radomsko
Ceramika Opoczno Orkan Buczek
Stal Niewiadów Warta Działoszyn
Zjednoczeni Stryków Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Boruta Zgierz KS Kutno
Ner Poddębice Warta Sieradz 01.05. godz. 18:30
Pelikan II Łowicz Omega Kleszczów
Kolejka 27 – 4-5 maja
Pauza: KS Kutno.
Pelikan II Łowicz Pilica Przedbórz
Omega Kleszczów Ner Poddębice 04.05. godz. 17:00
Warta Sieradz Boruta Zgierz
Włókniarz Zelów Zjednoczeni Stryków
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola Stal Niewiadów
Warta Działoszyn Ceramika Opoczno
Orkan Buczek Andrespolia Wiśniowa Góra
RKS Radomsko LKS Kwiatkowice
Kolejka 28 – 11-12 maja
Pauza: Warta Sieradz.
Pilica Przedbórz RKS Radomsko
LKS Kwiatkowice Orkan Buczek
Andrespolia Wiśniowa Góra Warta Działoszyn
Ceramika Opoczno Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Stal Niewiadów Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Stryków KS Kutno
Boruta Zgierz Omega Kleszczów
Ner Poddębice Pelikan II Łowicz 10.05. godz. 18:30
Kolejka 29 – 18-19 maja
Pauza: Omega Kleszczów.
Ner Poddębice Pilica Przedbórz 17.05. godz. 18:30
Pelikan II Łowicz Boruta Zgierz
Warta Sieradz Zjednoczeni Stryków
KS Kutno Stal Niewiadów
Włókniarz Zelów Ceramika Opoczno
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola Andrespolia Wiśniowa Góra
Warta Działoszyn LKS Kwiatkowice
Orkan Buczek RKS Radomsko
Kolejka 30 – 22 maja
Pauza: Pelikan II Łowicz.
Pilica Przedbórz Orkan Buczek
RKS Radomsko Warta Działoszyn
LKS Kwiatkowice Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Andrespolia Wiśniowa Góra Włókniarz Zelów
Ceramika Opoczno KS Kutno
Stal Niewiadów Warta Sieradz
Zjednoczeni Stryków Omega Kleszczów
Boruta Zgierz Ner Poddębice 22.05. godz. 18:00
Kolejka 31 – 25-26 maja
Pauza: Ner Poddębice.
Boruta Zgierz Pilica Przedbórz
Pelikan II Łowicz Zjednoczeni Stryków
Omega Kleszczów Stal Niewiadów
Warta Sieradz Ceramika Opoczno
KS Kutno Andrespolia Wiśniowa Góra
Włókniarz Zelów LKS Kwiatkowice
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola RKS Radomsko
Warta Działoszyn Orkan Buczek
Kolejka 32 – 1-2 czerwca
Pauza: Boruta Zgierz.
Pilica Przedbórz Warta Działoszyn
Orkan Buczek Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
RKS Radomsko Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice KS Kutno
Andrespolia Wiśniowa Góra Warta Sieradz
Ceramika Opoczno Omega Kleszczów
Stal Niewiadów Pelikan II Łowicz
Zjednoczeni Stryków Ner Poddębice 31.05. godz. 18:00
Kolejka 33 – 8-9 czerwca
Pauza: Pilica Przedbórz.
Boruta Zgierz Zjednoczeni Stryków
Ner Poddębice Stal Niewiadów 08.06. godz. 17:00
Pelikan II Łowicz Ceramika Opoczno
Omega Kleszczów Andrespolia Wiśniowa Góra
Warta Sieradz LKS Kwiatkowice
KS Kutno RKS Radomsko
Włókniarz Zelów Orkan Buczek
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola Warta Działoszyn
Kolejka 34 – 15-16 czerwca
Pauza: Zjednoczeni Stryków.
Pilica Przedbórz Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Warta Działoszyn Włókniarz Zelów
Orkan Buczek KS Kutno
RKS Radomsko Warta Sieradz
LKS Kwiatkowice Omega Kleszczów
Andrespolia Wiśniowa Góra Pelikan II Łowicz
Ceramika Opoczno Ner Poddębice 16.06. godz. 16:00
Stal Niewiadów Boruta Zgierz

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II RUNDA REWANŻOWA

Kolejka 16 – 16-17 marca
Victoria Szadek GKS Sędziejowice 16 marca, 16:00
Unia Męka (Sieradz) Ostrovia Ostrówek 17 marca, 14:00
LZS Rębieskie RKS Rychłocice 17 marca, 14:00
GKS Goszczanów LKS Kobierzycko 17 marca, 15:00
LZS Pyszków Pisia Zygry 17 marca, 14:00
UKS Ustków LKS Kalinowa 17 marca, 15:00
Hetman Rusiec Inter Woźniki (Sieradz) 17 marca, 15:00
Rokita Rokitnica LGKS Charłupia Mała 17 marca, 14:30
Kolejka 17 – 23-24 marca
Rokita Rokitnica Victoria Szadek
LGKS Charłupia Mała Hetman Rusiec
Inter Woźniki (Sieradz) UKS Ustków
LKS Kalinowa LZS Pyszków
Pisia Zygry GKS Goszczanów
LKS Kobierzycko LZS Rębieskie
RKS Rychłocice Unia Męka (Sieradz)
Ostrovia Ostrówek GKS Sędziejowice
Kolejka 18 – 30-31 marca
Victoria Szadek Ostrovia Ostrówek
GKS Sędziejowice RKS Rychłocice
Unia Męka (Sieradz) LKS Kobierzycko
LZS Rębieskie Pisia Zygry
GKS Goszczanów LKS Kalinowa
LZS Pyszków Inter Woźniki (Sieradz)
UKS Ustków LGKS Charłupia Mała
Hetman Rusiec Rokita Rokitnica
Kolejka 19 – 6-7 kwietnia
GKS Sędziejowice LKS Kobierzycko
Hetman Rusiec Victoria Szadek
Rokita Rokitnica UKS Ustków
LGKS Charłupia Mała LZS Pyszków
Inter Woźniki (Sieradz) GKS Goszczanów
LKS Kalinowa LZS Rębieskie
Pisia Zygry Unia Męka (Sieradz)
RKS Rychłocice Ostrovia Ostrówek
Kolejka 20 – 13-14 kwietnia
Victoria Szadek RKS Rychłocice
Ostrovia Ostrówek LKS Kobierzycko
GKS Sędziejowice Pisia Zygry
Unia Męka (Sieradz) LKS Kalinowa
LZS Rębieskie Inter Woźniki (Sieradz)
GKS Goszczanów LGKS Charłupia Mała
LZS Pyszków Rokita Rokitnica
UKS Ustków Hetman Rusiec
Kolejka 21 – 20 kwietnia
UKS Ustków Victoria Szadek
Hetman Rusiec LZS Pyszków
Rokita Rokitnica GKS Goszczanów
LGKS Charłupia Mała LZS Rębieskie
Inter Woźniki (Sieradz) Unia Męka (Sieradz)
LKS Kalinowa GKS Sędziejowice
Pisia Zygry Ostrovia Ostrówek
LKS Kobierzycko RKS Rychłocice
Kolejka 22 – 27-28 kwietnia
Victoria Szadek LKS Kobierzycko
RKS Rychłocice Pisia Zygry
Ostrovia Ostrówek LKS Kalinowa
GKS Sędziejowice Inter Woźniki (Sieradz)
Unia Męka (Sieradz) LGKS Charłupia Mała
LZS Rębieskie Rokita Rokitnica
GKS Goszczanów Hetman Rusiec
LZS Pyszków UKS Ustków
Kolejka 23 – 1 maja
LZS Pyszków Victoria Szadek
UKS Ustków GKS Goszczanów
Hetman Rusiec LZS Rębieskie
Rokita Rokitnica Unia Męka (Sieradz)
LGKS Charłupia Mała GKS Sędziejowice
Inter Woźniki (Sieradz) Ostrovia Ostrówek
LKS Kalinowa RKS Rychłocice
Pisia Zygry LKS Kobierzycko
Kolejka 24 – 4-5 maja
Victoria Szadek Pisia Zygry
LKS Kobierzycko LKS Kalinowa
RKS Rychłocice Inter Woźniki (Sieradz)
Ostrovia Ostrówek LGKS Charłupia Mała
GKS Sędziejowice Rokita Rokitnica
Unia Męka (Sieradz) Hetman Rusiec
LZS Rębieskie UKS Ustków
GKS Goszczanów LZS Pyszków
Kolejka 25 – 11-12 maja
GKS Goszczanów Victoria Szadek
LZS Pyszków LZS Rębieskie
UKS Ustków Unia Męka (Sieradz)
Hetman Rusiec GKS Sędziejowice
Rokita Rokitnica Ostrovia Ostrówek
LGKS Charłupia Mała RKS Rychłocice
Inter Woźniki (Sieradz) LKS Kobierzycko
LKS Kalinowa Pisia Zygry
Kolejka 26 – 18-19 maja
Victoria Szadek LKS Kalinowa
Pisia Zygry Inter Woźniki (Sieradz)
LKS Kobierzycko LGKS Charłupia Mała
RKS Rychłocice Rokita Rokitnica
Ostrovia Ostrówek Hetman Rusiec
GKS Sędziejowice UKS Ustków
Unia Męka (Sieradz) LZS Pyszków
LZS Rębieskie GKS Goszczanów
Kolejka 27 – 25-26 maja
LZS Rębieskie Victoria Szadek
GKS Goszczanów Unia Męka (Sieradz)
LZS Pyszków GKS Sędziejowice
UKS Ustków Ostrovia Ostrówek
Hetman Rusiec RKS Rychłocice
Rokita Rokitnica LKS Kobierzycko
LGKS Charłupia Mała Pisia Zygry
Inter Woźniki (Sieradz) LKS Kalinowa
Kolejka 28 – 1-2 czerwca
Victoria Szadek Inter Woźniki (Sieradz)
LKS Kalinowa LGKS Charłupia Mała
Pisia Zygry Rokita Rokitnica
LKS Kobierzycko Hetman Rusiec
RKS Rychłocice UKS Ustków
Ostrovia Ostrówek LZS Pyszków
GKS Sędziejowice GKS Goszczanów
Unia Męka (Sieradz) LZS Rębieskie
Kolejka 29 – 8-9 czerwca
Unia Męka (Sieradz) Victoria Szadek
LZS Rębieskie GKS Sędziejowice
GKS Goszczanów Ostrovia Ostrówek
LZS Pyszków RKS Rychłocice
UKS Ustków LKS Kobierzycko
Hetman Rusiec Pisia Zygry
Rokita Rokitnica LKS Kalinowa
LGKS Charłupia Mała Inter Woźniki (Sieradz)
Kolejka 30 – 15-16 czerwca
Victoria Szadek LGKS Charłupia Mała
Inter Woźniki (Sieradz) Rokita Rokitnica
LKS Kalinowa Hetman Rusiec
Pisia Zygry UKS Ustków
LKS Kobierzycko LZS Pyszków
RKS Rychłocice GKS Goszczanów
Ostrovia Ostrówek LZS Rębieskie
GKS Sędziejowice Unia Męka (Sieradz)

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ