JUŻ W SOBOTĘ PIERWSZE DERBY !!!

6
112
views

IV LIGA – IX KOLEJKA 

12 września (SOBOTA) godz. 16:30 ZDUŃSKA WOLA 

Pogoń Zduńska Wola (8) – KEEZA Termy Ner Poddębice (18)

obsada sędziowska: Dzwonkowski WS Piotrków

 

pozostałe mecze:

(piątek – 11 września)
18:00 – ŁKS II Łódź – Andrespolia Wiśniowa Góra – Wojciech Kretek (III liga)
(sobota – 12 września)
14:30 – Czarni Rząśnia – Zjednoczeni Stryków – Mateusz Kowalski (WS Piotrków)
16:00 – Omega Kleszczów – Orzeł Nieborów – Mateusz Janecka (WS Sieradz)
16:30 – Jutrzenka Warta – Ceramika Opoczno – Dominik Wyderkiewicz (WS Łódź)
16:30 – Skalnik Sulejów – Stal Głowno – Piotr Milczarek (WS Skierniewice)
16:30 – Polonia Piotrków – Orkan Buczek – Adam Sekuterski (WS Łódź)
19:00 – Warta Sieradz – Włókniarz Zelów – Tomasz Lewandowski (III liga)
(niedziela – 13 września)
16:00 – Jutrzenka Drzewce – Warta Działoszyn – Mateusz Anielak (III liga)
16:00 – LKS Kwiatkowice – MKP-Boruta Zgierz – Adam Dolny (WS Łódź)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – VIII KOLEJKA

12 września (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (14)

obsada sędziowska: Michniewicz Sz., Lota T., Siech R. 

 

pozostałe mecze: 

(piątek – 11 września)
20:30 – KAS Konstantynów – LKS Różyca – Różycki
(sobota – 12 września)
13:00 – KS II Kutno – Start Brzeziny – Pionki
14:00 – Zawisza Rzgów – UKS SMS Łódź – Faliszewski
15:00 – Victoria Rąbień – Włókniarz Pabianice – Przytuła
15:00 – PTC Pabianice – AKS SMS Łódź – Gawroński
16:00 – Orzeł Parzęczew – Widzew II Łódź – Chrustowski
17:00 – GLKS Dłutów – KKS Koluszki – Pietrzak
(niedziela – 13 września)
14:00 – Sokół II Aleksandrów – GKS Ksawerów – Krasnopolski

 

 

KLASA „A” GRUPA III – V KOLEJKA

12 września (SOBOTA) godz. 15:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew (10) – GKS Sędziejowice (14)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

12 września (SOBOTA) godz. 16:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (4) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (5)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

pozostałe mecze: 

(sobota – 12 września)
16:00 – Rokita Rokitnica – Korab Łask – WS Sieradz
17:00 – Orzeł Kazimierz – Olimpia Karsznice – Wykrota
(niedziela – 13 września)
12:00 – MULKS Łask – Jutrzenka Bychlew – WS Sieradz
15:00 – Włókniarz II Pabianice – Pogoń II Zduńska Wola – Pietrzak
16:00 – Orzeł Piątkowisko – Iskra Dobroń – Strulak

 

 

KLASA „A” GRUPA IV – V KOLEJKA 

13 września (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE 

Grom Powodów (11) – LKS Świnice Warckie (6)

obsada sędziowska: Augustowski G., Leszczyński D., Zasadziński B.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 12 września)
16:00 – Górnik Łęczyca – Bzura Ozorków – Rikszajd
16:00 – MKS Mianów – SPMKS Żychlin – mecz przełożony na 11.11.2020r.
17:00 – Kanarki Małachowice – Victoria Grabów – Czerwieniec
(niedziela – 13 września)
13:00 – Ostrovia Ostrowy – Kobra Leźnica Wielka – K. Walczak
15:00 – Bzura Młogoszyn – Kotan Ozorków – Szadkowski
16:00 – Malina Piątek – Magnat Sierpów – mecz przełożony na 11.11.2020r.

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

 

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1

12 września (SOBOTA) godz. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (6) – Widzew Łódź (9)

obsada sędziowska: Kubik D. 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2

12 września (SOBOTA) godz. 11:00 (BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (10) – KS BAF Łódź (8)

obsada sędziowska: Mijas R.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

12 września (SOBOTA) godz. 10:00 WOLA ZARADZYŃSKA

GKS Ksawerów (8) – GLKS Sarnów/Dalików (13)

obsada sędziowska: Rikszajd D. 

 

12 września (SOBOTA) godz. 13:00 UNIEJÓW 

Termy Uniejów (11) – ŁKS Łódź (6) 

obsada sędziowska: Kubik D.

 

Sieradz: B1 Junior Młodszy Grupa III 

12 września (SOBOTA) godz. 11:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (5) – Prosna Wieruszów (2)

 

 

LIGA TYPERA 

35. Pogoń Zduńska Wola (8) – KEEZA Termy Ner Poddębice (18)

36. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (14)

37. Sazan Pęczniew (10) – GKS Sędziejowice (14)

38. Pisia Zygry (4) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (5)

39. Grom Powodów (11) – LKS Świnice Warckie (6)

 

 

Punktacja:

1 pkt. – trafienie zwycięskiej drużyny w meczu

2 pkt. – trafienie remisu w meczu

3 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu

4 pkt. – trafienie ilości strzelonych goli w meczu

(można wpisać przy danym meczu ilość strzelonych goli, zamiast typować dokładny wynik)

5 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu, ale różnica musi wynosić minimum 5 goli.

 

 

6 KOMENTARZE

  1. 35. Pogoń Zduńska Wola (8) – KEEZA Termy Ner Poddębice (18) 4:0
    36. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (14) 3:1
    37. Sazan Pęczniew (10) – GKS Sędziejowice (14) 2:0
    38. Pisia Zygry (4) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (5) 3:2
    39. Grom Powodów (11) – LKS Świnice Warckie (6) 0:3

  2. 35. Pogoń Zduńska Wola (8) 3:1 KEEZA Termy Ner Poddębice (18)
    36. GLKS Sarnów/Dalików (15) 2:2 Termy Uniejów (14)
    37. Sazan Pęczniew (10) 4:2 GKS Sędziejowice (14)
    38. Pisia Zygry (4) 2:2 Włókniarz Konstantynów Łódzki (5)
    39. Grom Powodów (11) 5bramek LKS Świnice Warckie (6)

  3. 35. Pogoń Zduńska Wola (8) – KEEZA Termy Ner Poddębice (18) 6:0
    36. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (14) 1:1
    37. Sazan Pęczniew (10) – GKS Sędziejowice (14) 5:1
    38. Pisia Zygry (4) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (5) 3:1
    39. Grom Powodów (11) – LKS Świnice Warckie (6) 1:5

  4. 35. Pogoń Zduńska Wola (8) – KEEZA Termy Ner Poddębice (18) 3:0
    36. GLKS Sarnów/Dalików (15) – Termy Uniejów (14) 2:1
    37. Sazan Pęczniew (10) – GKS Sędziejowice (14) 4:0
    38. Pisia Zygry (4) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (5) 1:1
    39. Grom Powodów (11) – LKS Świnice Warckie (6) 0:5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ