JTI GOSTKÓW MISTRZEM TURNIEJU ZAKŁADÓW PRACY I INSTYTUCJI

0
812
views

W Wartkowicach odbył się TURNIEJ ZAKŁADÓW PRACY I INSTYTUCJI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ. W rozgrywkach wzięło udział osiem drużyn z całego województwa Łódzkiego. Sędziowie (Garwicki Tomasz i Blaźniak Tadeusz) tego turnieju, odgwizdali 86 fauli z czego tylko trzy razy były przedłużone rzuty karne i była tylko jedna czerwona kartka (zawodnik z Bełchatowa). Zawodnicy strzelili 49 goli (plus 12 bramek z rzutów karnych, po remisowych meczach play off), a ozdobą całego turnieju, był gol strzelony przez Rafała Kubackiego w samo okienko z około 13 metrów.

 

Grupa A

1. Przedsiębiorcy Poddębice

2. JTI Gostków

3. Przedsiębiorcy II Poddębice

4. Czerwoni Gostków

 

Grupa B

1. Hotele Grupa Wiatr Uniejów

2. Small Desk Bełchatów

3. OSP Bełdów

4. PTM Polska Łódź

 

HARMONOGRAM ROZGRYWEK

Mecz nr. 1 Godz. 12:00 1 A Przedsiębiorcy Poddębice – 4 A Czerwoni Gostków – 1:0

2 – 12:20 1 B Hotele Grupa Wiatr Uniejów – 4 B PTM Polska Łódź – 1:0

3 – 12:40 2 A JTI Gostków – 3 A Przedsiębiorcy II Poddębice 1:0

4 – 13:00 2 B Small Desk Bełchatów – 3 B OSP Bełdów – 1:4

5 – 13:20 1 A Przedsiębiorcy Poddębice – 3 A Przedsiębiorcy II Poddębice – 1:0

6 – 13:40 1 B Hotele Grupa Wiatr Uniejów – 3 B OSP Bełdów – 0:2

7 – 14:00 2 A JTI Gostków – 4 A Czerwoni Gostków – 2:0

8 – 14:20 2 B Small Desk Bełchatów – 4 B PTM Polska Łódź – 3:1

9 – 14:40 1 A Przedsiębiorcy Poddębice – 2 A JTI Gostków – 1:0

10 – 15:00 1 B Hotele Grupa Wiatr Uniejów – 2 B Small Desk Bełchatów – 0:5

11 – 15:20 3 A Przedsiębiorcy II Poddębice – 4 A Czerwoni Gostków – 2:0

12 – 15:40 3 B OSP Bełdów – 4 B PTM Polska Łódź – 2:5

 

ĆWIERĆFINAŁY

13 – 16:00  2 A – 3 B – JTI GostkówPTM Polska Łódź 4:0

14 – 16:20  2 B – 3 A –  OSP Bełdów Przedsiębiorcy II Poddębice – 3:3 rz.  k.  1:3

 

PÓŁFINAŁY

15 – 16:45 1 B – zw. meczu 13 – Small Desk Bełchatów – JTI Gostków 0:0 rz. k. 1:3

16 – 17:05 1 A – zw. meczu 14 – Przedsiębiorcy Poddębice – Przedsiębiorcy II Poddębice – 3:0

 

Mecz o III miejsce

17 – 17:30 Small Desk Bełchatów – Przedsiębiorcy II Poddębice 2:4 

Finał

18 –  17:45 JTI Gostków – Przedsiębiorcy Poddębice 0:0 rz. k  3:1


skład MISTRZÓW: Kowalski Piotr, Dośpiał Emil, Sowiński Krzysztof, Twardowski Kamil, Kaźmierczak Wojciech, Dobierzewski Miłosz, Kuźniak Przemysław, Głowacki Krzysztof, Cieplik Kamil.

 

Tabela końcowa:

1. JTI Gostków

2. Przedsiębiorcy Poddębice

 

 

 

 

 

skład: Kubacki Rafał, Florczak Dariusz, Słomka Radosław, Golian Sebastian, Stajewski Arkadiusz, Łazarczyk Damian, Makowski Jakub, Skrobala Marcin, Włodarczyk Dariusz, Stajewski Marcin.

3. Przedsiębiorcy II Poddębice

 

 

 

 

 

skład: Gołygowski Jarosław, Mańka Jarosłw, Sobańda Szymon, Twardowski Marcin, Mańka Filip, Gzyl Dawid, Gzyl Jakub, Tomaszewski Damian.

4. Small Desk Bełchatów

 

 

 

 

 

skład: Kowalski Marcin, Maciejak Konrad, Szubert Tomasz, Czarnecki Marcin, Jacok Mateusz, Kołodziej Łukasz, Kozieł Hubert, Michalak Damian.

5. OSP Bełdów

 

 

 

 

 

sklad: Kuc Tomasz, Kuc Jacek, Stasiak Sylwester, Kubik Łukasz, Kubik Bartłomiej, Kurlapski Marcin, Czapliński Marek, Radwański Łukasz, Pisera Patryk, Czapliński Marek.

6. PTM Polska Łódź

 

 

 

 

 

skład: Kurczewski Krzysztof, Kurczewski Daniel, Witerek Marek, Bartoszewicz Tomasz, Kowalski Krzysztof, Polasiński Grzegorz, Kinas Paweł, Snopek Tomasz.

7. Hotele Grupa Wiatr Uniejów

 

 

 

 

 

skład: Zdych Jakub, Nowak Przemysław, Kos Sebastian, Prądzyński Filip, Muza Jakub, Krzemiński Sebastian, Bączyk Konrad, Wdowiak Mariusz, Dałek Mariusz, Spławski Kacper.

8. Czerwoni Gostków

 

 

 

 

 

skład: Woźniak Marcin, Galoch Błażej, Domagała Kamil, Górski Karol, Drynkowski Krzysztof, Rogalski Marcin, Grodzki Tomasz, Woźniak Kacper, Frontczak Dariusz.

 

ZAWODNIK TURNIEJU: Twardowski Kamil (JTI Gostków)

BRAMKARZ TURNIEJU: Łazarczyk Damian (Przedsiębiorcy Poddębice)

 

Organizator: Stowarzyszenie OK Poddębice

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ