Grom walczy o awans

0
163
views

IV liga

Pilica Przedbórz – Termy Ner Poddębice 3:2 (2:0)

 

pozostałe mecze:

LKS Kwiatkowice 3:2 Warta Działoszyn
RKS Radomsko 0:1 Orkan Buczek
Ceramika Opoczno 2:0 Włókniarz Zelów
Pilica Przedbórz 3:2 Termy Ner Poddębice
Zjednoczeni Stryków 2:3 Warta Sieradz
MKP-Boruta Zgierz 2:0 Pelikan II Łowicz
Andrespolia Wiśniowa Góra 2:0 Pogoń Zduńska Wola
Stal Niewiadów 0:1 KS Sand Bus Kutno

 

tabela:

1 RKS Radomsko 11 27 31 10 9 0 2
2 KS Sand Bus Kutno 11 27 26 11 9 0 2
3 Warta Sieradz 11 26 28 13 8 2 1
4 Orkan Buczek 11 24 24 5 7 3 1
5 LKS Kwiatkowice 11 24 20 13 8 0 3
6 Zjednoczeni Stryków 12 19 19 18 6 1 5
7 Ceramika Opoczno 11 19 14 13 6 1 4
8 Włókniarz Zelów 11 16 15 15 5 1 5
9 Termy Ner Poddębice 12 15 19 26 5 0 7
10 Andrespolia Wiśniowa Góra 11 15 19 21 4 3 4
11 Pogoń Zduńska Wola 11 12 14 16 3 3 5
12 Omega Kleszczów 11 11 21 24 3 2 6
13 Pilica Przedbórz 12 10 20 28 3 1 8
14 Pelikan II Łowicz 12 10 15 33 3 1 8
15 Warta Działoszyn 11 10 20 25 2 4 5
16 Stal Niewiadów 11 5 7 23 1 2 8
17 MKP-Boruta Zgierz 12 5 10 28 1 2 9

 

 

 

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – Włókniarz Konstantynów Ł. 3:1 (1:0)

Nowak Włodzimierz-1, Pęzik Adam-1, Kasztelan Adrian-1.

 

Start Brzeziny – GLKS Sarnów/Dalików 1:1 (1:1)

 

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 1:3 UKS SMS Łódź
Stal Głowno 2:2 Zawisza Rzgów
Włókniarz Pabianice 0:3 Widzew II Łódź
GKS Ksawerów 0:1 PTC Pabianice
Start Brzeziny 1:1 GLKS Sarnów/Dalików
LKS Rosanów 2:3 Orzeł Parzęczew
ŁKS II Łódź 10:0 Bzura Ozorków
Termy Uniejów 3:1 Włókniarz Konstantynów

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 10 30 50 6 10 0 0
2 Widzew II Łódź 10 28 49 7 9 1 0
3 Zawisza Rzgów 10 23 23 14 7 2 1
4 Termy Uniejów 10 21 28 22 7 0 3
5 GKS Ksawerów 10 19 23 21 6 1 3
6 Orzeł Parzęczew 10 18 26 15 6 0 4
7 Stal Głowno 10 17 26 24 5 2 3
8 Start Brzeziny 10 16 26 21 5 1 4
9 Włókniarz Pabianice 10 15 14 13 5 0 5
10 LKS Rosanów 10 12 20 26 4 0 6
11 UKS SMS Łódź 10 11 21 29 3 2 5
12 Sokół II Aleksandrów 10 7 15 24 2 1 7
13 Włókniarz Konstantynów 10 7 15 33 2 1 7
14 PTC Pabianice 10 6 7 34 2 0 8
15 GLKS Sarnów/Dalików 10 4 15 32 1 1 8
16 Bzura Ozorków 10 0 3 40 0 0 10

 

 

 

Klasa „A” grupa III

Sazan Pęczniew – Iskra Głowno 2:0

Wypiór Tomasz-1, Ciepłoch Marek-1

 

pozostałe mecze:

Kobra Leźnica Wielka 1:1 LKS Świnice Warckie
MKS Mianów 0:2 Bzura Młogoszyn
Ostrovia Ostrowy 3:1 Dąbrowianka Dąbrowice
Sazan Pęczniew 2:0 OSP Iskra Głowno
Kotan Ozorków 0:2 KS II Kutno
Magnat Sierpów 0:4 Witonianka Witonia
Victoria Rąbień 7:2 Malina Piątek

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 8 19 30 10 6 1 1
2 Victoria Rąbień 8 19 33 12 6 1 1
3 KS II Kutno 8 18 22 7 6 0 2
4 Sazan Pęczniew 8 17 28 16 5 2 1
5 Ostrovia Ostrowy 8 16 24 18 5 1 2
6 Bzura Młogoszyn 8 13 21 15 4 1 3
7 MKS Mianów 8 12 15 17 4 0 4
8 Kotan Ozorków 8 10 16 24 3 1 4
9 Kobra Leźnica Wielka 8 9 15 19 2 3 3
10 LKS Świnice Warckie 8 9 13 21 2 3 3
11 Dąbrowianka Dąbrowice 8 7 16 19 2 1 5
12 Magnat Sierpów 8 7 15 27 2 1 5
13 OSP Iskra Głowno 8 3 7 25 1 0 7
14 Malina Piątek 8 1 14 39 0 1 7

 

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Inter-Sieradz Woźniki – Pisia Zygry 1:4

 

pozostałe mecze:

LKS Kalinowa 1:4 Victoria Szadek
UKS Ustków 4:5 GKS Sędziejowice
LKS Pyszków 2:2 Unia Sieradz-Męka
Sokół Goszczanów 4:1 LZS Rębieskie
Inter-Sieradz Woźniki 1:4 Pisia Zygry
LGKS Charłupia Mała 5:0 LKS Kobierzycko
Rokita Rokitnica 0:0 RKS Rychłocice
Pamapol-Hetman Rusiec 6:2 UMKS Ostrowia w Ostrówku

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 11 22 34 22 6 4 1
2 LKS Pyszków 11 22 25 11 6 4 1
3 GKS Sędziejowice 11 22 42 32 7 1 3
4 RKS Rychłocice 11 20 32 23 6 2 3
5 Victoria Szadek 11 19 25 17 6 1 4
6 LGKS Charłupia Mała 11 18 36 24 5 3 3
7 LKS Kobierzycko 11 16 29 29 5 1 5
8 Unia Sieradz-Męka 11 16 26 21 4 4 3
9 Rokita Rokitnica 11 16 25 25 5 1 5
10 Pisia Zygry 11 14 31 30 4 2 5
11 Inter-Sieradz Woźniki 11 14 15 24 4 2 5
12 Pamapol-Hetman Rusiec 11 14 22 30 4 2 5
13 LZS Rębieskie 11 13 28 27 4 1 6
14 LKS Kalinowa 11 9 12 31 2 3 6
15 UKS Ustków 11 7 23 37 1 4 6
16 UMKS Ostrowia w Ostrówku 11 3 14 36 0 3 8

 

 

 

Klasa „B” grupa II

Orzeł Wróblew – Grom Powodów 0:2 (0:2)

… Simon Rafał-1, sam.-1

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz, Swęderski Artur, Kindlein Grzegorz (72′ Schmeichel Łukasz) – Kita Tomasz, Simon Rafał, Witak Robert, Kupis Michał (94′ Kupis Tomasz), Pietruszka Przemysław, Grzybowski Marcin (53′ Idczak Kamil) – Kita Jakub (65′ Milast Kacper).

 

pozostałe mecze:

Santos Czerchów 1:4 Włókniarz II Konstantynów
Start Szczawin 5:2 Sokół Skromnica
Orzeł Wróblew 0:2 Grom Powodów
Sokół Lutomiersk 0:2 Victoria Grabów
LKS Modlna 1:2 Kanarki Małachowice

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 7 19 25 9 6 1 0
2 Victoria Grabów 6 13 14 6 4 1 1
3 Grom Powodów 6 13 14 7 4 1 1
4 Orzeł Wróblew 7 12 28 14 4 0 3
5 Santos Czerchów 7 10 12 11 3 1 3
6 Start Szczawin 6 9 10 11 3 0 3
7 LKS Dąbrówka 6 6 13 13 2 0 4
8 Kanarki Małachowice 5 6 10 11 2 0 3
9 Sokół Lutomiersk 6 5 7 11 1 2 3
10 LKS Modlna 6 5 8 13 1 2 3
11 Sokół Skromnica 6 0 4 39 0 0 6

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ