GROM POWODÓW RUSZA DO BOJU

11
200
views

IV LIGA – XX kolejka

29 marca (PIĄTEK) godz. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (10) – RKS Radomsko (1)

obsada sędziowska: Majkowski T. WS Sieradz

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XVII kolejka

30 marca (SOBOTA) godz. 16:00 GŁOWNO

Stal Głowno (4) – GLKS Sarnów/Dalików (14)

obsada sędziowska: Anielak M., Gradecki W., Bednarski G.

 

30 marca (SOBOTA) godz. 16:00 ROSANÓW

LKS Rosanów (8) – Termy Uniejów (5)

obsada sędziowska: Olejniczak J., Sadowski T., Mrozek A.

 

 

KLASA „A” GRUPA II – XV kolejka

31 marca (NIEDZIELA) godz. 12:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (6) – Kotan Ozorków (8)

obsada sędziowska: Domżał K., Walczak K., Walczak A.

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – XVIII kolejka

31 marca (NIEDZIELA) godz. 15:00 RĘBIESKIE

LZS Rębieskie (7) – Pisia Zygry (9)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – XII kolejka

31 marca (NIEDZIELA) godz. 12:00 GRABÓW

Victoria Grabów (2) – Grom Powodów (3)

obsada sędziowska: Walczak A.

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 8 Termy Ner Poddębice (10) – RKS Radomsko (1)

mecz nr. 9 Stal Głowno (4) – GLKS Sarnów/Dalików (14)

mecz nr. 10 Sazan Pęczniew (6) – Kotan Ozorków (8)

mecz nr. 11 LZS Rębieskie (7) – Pisia Zygry (9)

mecz nr. 12 Victoria Grabów (2) – Grom Powodów (3)

mecz nr. 13 LKS Rosanów (8) – Termy Uniejów (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

11 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 8 Termy Ner Poddębice (10) – RKS Radomsko (1) 1-3

    mecz nr. 9 Stal Głowno (4) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 4-2

    mecz nr. 10 Sazan Pęczniew (6) – Kotan Ozorków (8) 2-2

    mecz nr. 11 LZS Rębieskie (7) – Pisia Zygry (9) 1-3

    mecz nr. 12 Victoria Grabów (2) – Grom Powodów (3) 3-1

  2. mecz nr. 8 Termy Ner Poddębice (10) – RKS Radomsko (1) 2-2

    mecz nr. 9 Stal Głowno (4) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 2-2

    mecz nr. 10 Sazan Pęczniew (6) – Kotan Ozorków (8) 3-1

    mecz nr. 11 LZS Rębieskie (7) – Pisia Zygry (9) 0-2

    mecz nr. 12 Victoria Grabów (2) – Grom Powodów (3) 1-2

  3. mecz nr. 8 Termy Ner Poddębice (10) – RKS Radomsko (1) 1-4
    mecz nr. 9 Stal Głowno (4) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 5-1
    mecz nr. 10 Sazan Pęczniew (6) – Kotan Ozorków (8) 2-0
    mecz nr. 11 LZS Rębieskie (7) – Pisia Zygry (9) 2-1
    mecz nr. 12 Victoria Grabów (2) – Grom Powodów (3) 1-0

  4. mecz nr. 8 Termy Ner Poddębice (10) – RKS Radomsko (1) 0:5

    mecz nr. 9 Stal Głowno (4) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 1:1

    mecz nr. 10 Sazan Pęczniew (6) – Kotan Ozorków (8) 3:1

    mecz nr. 11 LZS Rębieskie (7) – Pisia Zygry (9) 1:2

    mecz nr. 12 Victoria Grabów (2) – Grom Powodów (3) 2:1

  5. mecz nr. 8 Termy Ner Poddębice (10) – RKS Radomsko (1) 0:3

    mecz nr. 9 Stal Głowno (4) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 3:1

    mecz nr. 10 Sazan Pęczniew (6) – Kotan Ozorków (8) 4:2

    mecz nr. 11 LZS Rębieskie (7) – Pisia Zygry (9) 3:1

    mecz nr. 12 Victoria Grabów (2) – Grom Powodów (3) 2:3

  6. mecz nr. 8 Termy Ner Poddębice (10) – RKS Radomsko (1) 0:4
    mecz nr. 9 Stal Głowno (4) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 3:1
    mecz nr. 10 Sazan Pęczniew (6) – Kotan Ozorków (8) 3:1
    mecz nr. 11 LZS Rębieskie (7) – Pisia Zygry (9) 3;2
    mecz nr. 12 Victoria Grabów (2) – Grom Powodów (3) 2:0

  7. mecz nr. 8 Termy Ner Poddębice (10) – RKS Radomsko (1) 1:4
    mecz nr. 9 Stal Głowno (4) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 4:1
    mecz nr. 10 Sazan Pęczniew (6) – Kotan Ozorków (8) 4:1
    mecz nr. 11 LZS Rębieskie (7) – Pisia Zygry (9) 3;2
    mecz nr. 12 Victoria Grabów (2) – Grom Powodów (3) 3:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ