Grom Powodów rusza do boju

11
184
views

IV LIGA – V KOLEJKA

1 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 17:00 DZIAŁOSZYN

Warta Działoszyn (17) – Termy Ner Poddębice (6)

obsada sędziowska:Kujawski M., Lewandowski B., Wyderkiewicz D.

pozostałe mecze:

(sobota – 1 września)
16:00 – KS Sand Bus Kutno – Warta Sieradz – Michał Dzwonkowski (WS Piotrków)
17:00 – Włókniarz Zelów – Omega Kleszczów – Tomasz Skopiński (WS Skierniewice)
17:00 – Pogoń Zduńska Wola – Pelikan II Łowicz – Wojciech Pawlak (WS Łódź)
17:00 – Ceramika Opoczno – Pilica Przedbórz – Michał Mularczyk (WS Skierniewice)
17:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Stal Niewiadów – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)
(niedziela – 2 września)
17:00 – Orkan Buczek – MKP-Boruta Zgierz – Patryk Adamczyk (III liga)
17:00 – LKS Kwiatkowice – Zjednoczeni Stryków – Mateusz Anielak (III liga)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – IV KOLEJKA

31 SIERPNIA (PIĄTEK) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (4) – Bzura Ozorków (16)

obsada sędziowska: Rikszajd

 

2 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 ŁÓDŹ

Widzew II Łódź (2) – GLKS Sarnów/Dalików (14)

obsada sędziowska: Kaźmierczak P., Siejka A., Banasiak B.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 1 września)
13:00 – Start Brzeziny – Sokół II Aleksandrów – Olejniczak
16:00 – Stal Głowno – PTC Pabianice – Chojnacki
17:00 – Włókniarz Konstantynów – UKS SMS Łódź – Zasadziak
17:00 – Zawisza Rzgów – Orzeł Parzęczew – Wiśniewski
17:00 – Włókniarz Pabianice – ŁKS II Łódź – Przytuła
17:00 – GKS Ksawerów – LKS Rosanów – Sekuterski

 

 

KLASA „A” GRUPA III – II KOLEJKA

1 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 OZORKÓW

Kotan Ozorków (10) – Sazan Pęczniew (3)

obsada sędziowska: Lota T., Szczygieł M., Rogala P

pozostałe mecze:

(sobota – 1 września)
17:00 – LKS Świnice Warckie – Malina Piątek – K.Walczak
17:00 – MKS Mianów – Victoria Rąbień – Świech
(niedziela – 2 września)
11:00 – KS II Sand Bus Kutno – Witonianka Witonia – Augustowski
11:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – OSP Iskra Głowno – Ziółkowski
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Bzura Młogoszyn – Strulak
17:30 – Kobra Leźnica Wielka – Magnat Sierpów – Krzemiński

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – V KOLEJKA

2 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 ZYGRY

Pisia Zygry (16) – GKS Sędziejowice (11)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – I KOLEJKA

1 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 17:30 WARTKOWICE

Grom Powodów – Victoria Grabów

obsada sędziowska: Augustowski G.

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

1 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 SULEJÓW

Skalnik Sulejów (6) – Termy Ner Poddębice (5)

obsada sędziowska: WS Piotrków

 

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

1 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – Feniks PSA II Łódź

obsada sędziowska: Olejnik M.

 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

1 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 OZORKÓW

Bzura Ozorków – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Rutkowski Krystian

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 15 Warta Działoszyn (17) – Termy Ner Poddębice (6)

mecz nr. 16 Termy Uniejów (4) – Bzura Ozorków (16)

mecz nr. 17 Widzew II Łódź (2) – GLKS Sarnów/Dalików (14)

mecz nr. 18 Kotan Ozorków (10) – Sazan Pęczniew (3)

mecz nr. 19 Pisia Zygry (16) – GKS Sędziejowice (11)

mecz nr. 20 Grom Powodów – Victoria Grabów

 

11 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 15 Warta Działoszyn (17) – Termy Ner Poddębice (6) 1:1
    mecz nr. 16 Termy Uniejów (4) – Bzura Ozorków (16) 2:0
    mecz nr. 17 Widzew II Łódź (2) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 4:0
    mecz nr. 18 Kotan Ozorków (10) – Sazan Pęczniew (3) 1:5
    mecz nr. 19 Pisia Zygry (16) – GKS Sędziejowice (11) 3:2
    mecz nr. 20 Grom Powodów – Victoria Grabów 1:4

  2. mecz nr. 15 Warta Działoszyn (17) – Termy Ner Poddębice (6) 1:2

    mecz nr. 16 Termy Uniejów (4) – Bzura Ozorków (16) 4:1

    mecz nr. 17 Widzew II Łódź (2) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 3:0

    mecz nr. 18 Kotan Ozorków (10) – Sazan Pęczniew (3) 1:3

    mecz nr. 19 Pisia Zygry (16) – GKS Sędziejowice (11) 2:3

    mecz nr. 20 Grom Powodów – Victoria Grabów 3:1

  3. mecz nr. 15 Warta Działoszyn (17) – Termy Ner Poddębice (6) 1-3

    mecz nr. 16 Termy Uniejów (4) – Bzura Ozorków (16) 4-1

    mecz nr. 17 Widzew II Łódź (2) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 4-1

    mecz nr. 18 Kotan Ozorków (10) – Sazan Pęczniew (3) 1-2

    mecz nr. 19 Pisia Zygry (16) – GKS Sędziejowice (11) 2-2

    mecz nr. 20 Grom Powodów – Victoria Grabów 1-3

  4. mecz nr. 15 Warta Działoszyn (17) – Termy Ner Poddębice (6) 0:2

    mecz nr. 16 Termy Uniejów (4) – Bzura Ozorków (16) 5:1

    mecz nr. 17 Widzew II Łódź (2) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 4:2

    mecz nr. 18 Kotan Ozorków (10) – Sazan Pęczniew (3) 1:4

    mecz nr. 19 Pisia Zygry (16) – GKS Sędziejowice (11) 3:2

    mecz nr. 20 Grom Powodów – Victoria Grabów 2:2

  5. mecz nr. 15 Warta Działoszyn (17) – Termy Ner Poddębice (6) 1-2

    mecz nr. 16 Termy Uniejów (4) – Bzura Ozorków (16)3-1

    mecz nr. 17 Widzew II Łódź (2) – GLKS Sarnów/Dalików (14)3-1

    mecz nr. 18 Kotan Ozorków (10) – Sazan Pęczniew (3)2-3

    mecz nr. 19 Pisia Zygry (16) – GKS Sędziejowice (11)0-2

    mecz nr. 20 Grom Powodów – Victoria Grabów1-2

  6. mecz nr. 15 Warta Działoszyn (17) – Termy Ner Poddębice (6) 0:3
    mecz nr. 16 Termy Uniejów (4) – Bzura Ozorków (16) 3:1
    mecz nr. 17 Widzew II Łódź (2) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 4:1
    mecz nr. 18 Kotan Ozorków (10) – Sazan Pęczniew (3) 2:1
    mecz nr. 19 Pisia Zygry (16) – GKS Sędziejowice (11) 3:2
    mecz nr. 20 Grom Powodów – Victoria Grabów 1:3

  7. mecz nr. 15 Warta Działoszyn (17) – Termy Ner Poddębice (6) 1:2
    mecz nr. 16 Termy Uniejów (4) – Bzura Ozorków (16) 4;1
    mecz nr. 17 Widzew II Łódź (2) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 5:0
    mecz nr. 18 Kotan Ozorków (10) – Sazan Pęczniew (3) 2:3
    mecz nr. 19 Pisia Zygry (16) – GKS Sędziejowice (11) 3:1
    mecz nr. 20 Grom Powodów – Victoria Grabów 2:1

  8. mecz nr. 15 Warta Działoszyn (17) – Termy Ner Poddębice (6) 1:1
    mecz nr. 16 Termy Uniejów (4) – Bzura Ozorków (16) 3;1
    mecz nr. 17 Widzew II Łódź (2) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 4:2
    mecz nr. 18 Kotan Ozorków (10) – Sazan Pęczniew (3) 1:2
    mecz nr. 19 Pisia Zygry (16) – GKS Sędziejowice (11) 2:0
    mecz nr. 20 Grom Powodów – Victoria Grabów 2:3

  9. mecz nr. 15 Warta Działoszyn (17) – Termy Ner Poddębice (6) 1:3
    mecz nr. 17 Widzew II Łódź (2) – GLKS Sarnów/Dalików (14) 3:2
    mecz nr. 18 Kotan Ozorków (10) – Sazan Pęczniew (3) 1:3
    mecz nr. 19 Pisia Zygry (16) – GKS Sędziejowice (11) 2:1
    mecz nr. 20 Grom Powodów – Victoria Grabów 2:5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ