GROM POWODÓW I SARNÓW/DALIKÓW – MUSZĄ WYGRAĆ

8
206
views

IV LIGA – XXXIII kolejka

7 czerwca (PIĄTEK) godz. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (10) – Stal Niewiadów (17)

obsada sędziowska: Płóciennik (Sieradz)

 

pozostałe mecze:

Piątek (7 czerwca)
18:00 – Pogoń-Ekolog Zduńska Wola – Warta Działoszyn – Wyderkiewicz (Łódź)

Sobota (8 czerwca)
17:00 – Włókniarz Zelów – GKS Orkan Buczek – Michniewicz (Łódź)
17:00 – KS SandBus Kutno – RKS Radomsko – Milczarek (Skierniewice)
17:00 – Warta Sieradz – LKS Kwiatkowice – Krasnopolski (Łódź)
17:00 – Omega Kleszczów – Andrespolia Wiśniowa Góra – Tądel (Sieradz)
17:00 – Pelikan II Łowicz – Ceramika Opoczno – Kowalski (Piotrków)
17:00 – MKP-Boruta Zgierz – Zjednoczeni Stryków – Malec (Centrala)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XXIX kolejka

7 czerwca (PIĄTEK) godz. 19:15 UNIEJÓW

Termy Uniejów (7) – GKS Ksawerów (10)

obsada sędziowska: Kujawski

 

8 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (14) – Bzura Ozorków (16)

obsada sędziowska: Różycki A., Przytuła Sz., Rzetecki S.

 

pozostałe mecze:

Sobota (8 czerwca)
15:00 – Zawisza Rzgów – Start Brzeziny – Walczak
Niedziela (9 czerwca)
11:00 – Widzew II Łódź – LKS Rosanów – Zdziaszek
16:00 – Włókniarz Pabianice – Stal Głowno – Anielak
16:00 – UKS SMS Łódź – Orzeł Parzęczew – Kaźmierczak
16:00 – PTC Pabianice – ŁKS II Łódź – Siercha

 

 

KLASA „A” GRUPA III – XXV kolejka

8 czerwca (SOBOTA) godz. 18:00 ŚWINICE WARCKIE

LKS Świnice Warckie (6) – Sazan Pęczniew (5)

obsada sędziowska: Malka J., Augustowski G., Rutkowski Krystian

 

pozostałe mecze:

Sobota (8 czerwca)
15:00 – Kobra Leźnica Wielka – Ostrovia Ostrowy – Jaskulski
16:00 – Bzura Młogoszyn – Iskra Głowno – Morawiec
Niedziela (9 czerwca)
11:00 – KS Kutno II – Magnat Sierpów – Jankowski
11:00 – Kotan Ozorków – MKS Mianów – Walczak
17:00 – Malina Piątek – Witonianka – Lesiak

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – XXIX kolejka

9 czerwca (NIEDZIELA) godz. 17:00 RUSIEC

Hetman Rusiec (1) – Pisia Zygry (11)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – XXII kolejka

9 czerwca (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (3) – Sokół Lutomiersk (7)

obsada sędziowska: Szczygieł M.

 

pozostałe mecze:

Grupa II
Sobota (8 czerwca)
16:00 – Kanarki Małachowice – Sokół Skromnica – Król
Niedziela (9 czerwca)
11:00 – Dąbrówka – Victoria Grabów – Nazarczyk
11:00 – Santos Czerchów – Start Szczawin – Żywica
11:30 – Grom Powodów – Sokół Lutomiersk – Szczygieł
13:00 – Orzeł Wróblew – LKS Modlna – Gradecki

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 69 Termy Ner Poddębice (10) – Stal Niewiadów (17)

mecz nr. 70 Termy Uniejów (7) – GKS Ksawerów (10)

mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (14) – Bzura Ozorków (16)

mecz nr. 72 LKS Świnice Warckie (6) – Sazan Pęczniew (5)

mecz nr. 73 Hetman Rusiec (1) – Pisia Zygry (11)

mecz nr. 74 Grom Powodów (3) – Sokół Lutomiersk (7)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 69 Termy Ner Poddębice (10) – Stal Niewiadów (17)- 3:0
    mecz nr. 70 Termy Uniejów (7) – GKS Ksawerów (10)- 1:0
    mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (14) – Bzura Ozorków (16)- 3:2
    mecz nr. 72 LKS Świnice Warckie (6) – Sazan Pęczniew (5)- 2:4
    mecz nr. 73 Hetman Rusiec (1) – Pisia Zygry (11)- 6:0
    mecz nr. 74 Grom Powodów (3) – Sokół Lutomiersk (7)- 2:0

  2. mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (14) – Bzura Ozorków (16) 2:1

    mecz nr. 72 LKS Świnice Warckie (6) – Sazan Pęczniew (5) 3:2

    mecz nr. 73 Hetman Rusiec (1) – Pisia Zygry (11) 2:4

    mecz nr. 74 Grom Powodów (3) – Sokół Lutomiersk (7) 1:0

  3. mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (14) – Bzura Ozorków (16) 3:0

    mecz nr. 72 LKS Świnice Warckie (6) – Sazan Pęczniew (5) 2:4

    mecz nr. 73 Hetman Rusiec (1) – Pisia Zygry (11) 4:0

    mecz nr. 74 Grom Powodów (3) – Sokół Lutomiersk (7 3:1

  4. mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (14) – Bzura Ozorków (16) 2:1
    mecz nr. 72 LKS Świnice Warckie (6) – Sazan Pęczniew (5) 3-4
    mecz nr. 73 Hetman Rusiec (1) – Pisia Zygry (11) 6:1
    mecz nr. 74 Grom Powodów (3) – Sokół Lutomiersk (7) 3:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ