IV LIGA
Polonia Piotrków Trybunalski – KEEZA Termy Ner Poddębice 2:0
pozostałe mecze:
Andrespolia Wiśniowa Góra | 3:0 | Ceramika Opoczno |
Jutrzenka Drzewce | 3:1 | Jutrzenka Warta |
Warta Sieradz | 0:4 | Zjednoczeni Stryków |
Orkan Buczek | 3:3 | Włókniarz Zelów |
Pogoń Zduńska Wola | 0:0 | Warta Działoszyn |
Omega Kleszczów | 7:0 | Stal Głowno |
ŁKS II Łódź | 0:0 | Orzeł Nieborów |
Czarni Rząśnia | 0:5 | MKP-Boruta Zgierz |
Polonia Piotrków | 2:0 | KEEZA Termy Ner Poddębice |
Skalnik Sulejów | 2:0 | LKS Kwiatkowice |
tabela:
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | ŁKS II Łódź | 31 | 83 | 109 | 25 | 26 | 5 | 0 |
2 | MKP-Boruta Zgierz | 31 | 74 | 78 | 24 | 22 | 8 | 1 |
3 | Warta Sieradz | 31 | 72 | 89 | 35 | 23 | 3 | 5 |
4 | Orkan Buczek | 31 | 66 | 103 | 48 | 21 | 3 | 7 |
5 | Zjednoczeni Stryków | 31 | 62 | 64 | 24 | 18 | 8 | 5 |
6 | Omega Kleszczów | 31 | 51 | 76 | 40 | 15 | 6 | 10 |
7 | Włókniarz Zelów | 31 | 46 | 46 | 46 | 13 | 7 | 11 |
8 | Polonia Piotrków | 31 | 45 | 49 | 54 | 14 | 3 | 14 |
9 | Stal Głowno | 31 | 44 | 49 | 58 | 13 | 5 | 13 |
10 | LKS Kwiatkowice | 31 | 43 | 60 | 45 | 13 | 4 | 14 |
11 | Orzeł Nieborów | 31 | 43 | 46 | 46 | 11 | 10 | 10 |
12 | Skalnik Sulejów | 31 | 39 | 43 | 49 | 12 | 3 | 16 |
13 | Pogoń Zduńska Wola | 31 | 38 | 43 | 51 | 10 | 8 | 13 |
14 | Warta Działoszyn | 31 | 36 | 47 | 55 | 9 | 9 | 13 |
15 | Andrespolia Wiśniowa Góra | 31 | 29 | 51 | 66 | 7 | 8 | 16 |
16 | Jutrzenka Warta | 31 | 26 | 40 | 74 | 7 | 5 | 19 |
17 | Jutrzenka Drzewce | 30 | 24 | 38 | 90 | 7 | 3 | 20 |
18 | KEEZA Termy Ner Poddębice | 30 | 22 | 35 | 104 | 7 | 1 | 22 |
19 | Czarni Rząśnia | 31 | 17 | 26 | 95 | 5 | 2 | 24 |
20 | Ceramika Opoczno | 31 | 14 | 27 | 90 | 3 | 5 | 23 |
KLASA OKRĘGOWA
GLKS Sarnów/Dalików – Włókniarz Pabianice 3:2 (2:0)
Kołakowski Przemysław-2, Misiak Grzegorz
PTC Pabianice – Termy Uniejów 1:7
Sobańda Szymon-3, Nowak Przemysław-2, Olczyk Maciej, Gębski Aleksander.
pozostałe mecze:
KS II Kutno | -:- | AKS SMS Łódź |
Victoria Rąbień | -:- | UKS SMS Łódź |
KAS Konstantynów | 2:1 | KKS Koluszki |
PTC Pabianice | 1:7 | Termy Uniejów |
GLKS Dłutów | 0:2 | Orzeł Parzęczew |
GKS Ksawerów | 6:2 | Start Brzeziny |
GLKS Sarnów/Dalików | 3:2 | Włókniarz Pabianice |
LKS Różyca | 4:1 | Sokół II Aleksandrów |
Zawisza Rzgów | 0:4 | Widzew II Łódź |
tabela:
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Widzew II Łódź | 27 | 69 | 103 | 14 | 22 | 3 | 2 |
2 | LKS Różyca | 27 | 58 | 69 | 32 | 18 | 4 | 5 |
3 | GKS Ksawerów | 26 | 58 | 72 | 30 | 18 | 4 | 4 |
4 | Włókniarz Pabianice | 26 | 52 | 62 | 30 | 16 | 4 | 6 |
5 | Start Brzeziny | 27 | 50 | 75 | 51 | 15 | 5 | 7 |
6 | UKS SMS Łódź | 26 | 49 | 80 | 32 | 16 | 1 | 9 |
7 | AKS SMS Łódź | 26 | 42 | 58 | 42 | 12 | 6 | 8 |
8 | Sokół II Aleksandrów | 27 | 40 | 68 | 47 | 12 | 4 | 11 |
9 | Victoria Rąbień | 26 | 38 | 65 | 59 | 12 | 2 | 12 |
10 | KAS Konstantynów | 27 | 38 | 58 | 53 | 11 | 5 | 11 |
11 | Termy Uniejów | 27 | 37 | 51 | 65 | 11 | 4 | 12 |
12 | KS II Kutno | 26 | 32 | 51 | 60 | 10 | 2 | 14 |
13 | GLKS Sarnów/Dalików | 27 | 31 | 62 | 80 | 9 | 4 | 14 |
14 | Zawisza Rzgów | 27 | 30 | 37 | 52 | 8 | 6 | 13 |
15 | KKS Koluszki | 27 | 30 | 39 | 62 | 9 | 3 | 15 |
16 | Orzeł Parzęczew | 26 | 20 | 39 | 86 | 6 | 2 | 18 |
17 | GLKS Dłutów | 26 | 9 | 15 | 79 | 2 | 3 | 21 |
18 | PTC Pabianice | 27 | 3 | 16 | 146 | 1 | 0 | 26 |