GLKS SARNÓW/DALIKÓW – CZEKA

0
214
views

Zawodnicy z Sarnowa i Dalikowa jak wszyscy w Polsce, mają przymusowy rozbrat z piłką nożną z powodu koronawirusa panującego w Polsce i na całym Świecie. Nowy trener Radosław Surowiec, wziął się do roboty z animuszem i przygotowywał swoją drużynę na własnych obiektach. Do dnia w którym cały sport w Polsce został zawieszony do odwołania, drużyna z Sarnowa i Dalikowa, rozegrała osiem meczów kontrolnych (GLKS – Włókniarz Konstantynów Ł. 5:3 – GLKS Dłutów 2:0 – ŁKS III Łódź 2:3 – KEEZA Termy Ner Poddębice 4:5 – Milan Club Polonia Łódź 7:4 – Włókniarz Konstantynów Ł. 2:1 – KEEZA Termy Ner Poddębice 1:6  – Sparta Łódź 5:3). W zespole doszło do kilku zmian. Z klubu odeszli: Lewandowski Michał, Damian Tomaszewski, Krzysztof Woźniak (KEEZA Termy Ner Poddębice), a nowi zawodnicy to: Sebastian Jagiełło (LKS Różyca), Łukasz Opas (LKS Świnice Warckie), Jakub Makosza (Pogoń Zduńska Wola), Przemysław Kołakowski (LKS Rosanów), Rafał Krysiak, Marcin Lindner (wznowili treningi po przerwie).

Trener jak i cała drużyna z niecierpliwością obserwują sytuację w Polsce i czekają, kiedy będą mogli już wyjść na boiska trawiaste, żeby móc trenować i rywalizować w lidze. 

Z dnia na dzień przybywa informacji, a zarazem obserwujemy rozpowszechniającego się koronawirusa, który cały czas się rozwija w Polsce i nadzieja na rozegranie choć jednego meczu w rundzie wiosennej, maleje do zera, ale oby to jednak szybko się zmieniło.  

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ