views

MECZ SPARINGOWY

Włókniarz Konstantynów Łódzki – GLKS Sarnów/Dalików 4:1 (1:0)

… sam.

GLKS Sarnów/Dalików jest gotowy do pierwszego meczu ligowego, który odbędzie się w sobotę o godz. 15:00, a przeciwnikiem będzie Włókniarz Zgierz, który został poproszony o przełożenie meczu, ale się nie zgodzili. Drużyna oczywiście jest na szybko zmontowana i o wyniki pozytywne będzie trzeba się modlić, ale najważniejsze, że klub nie upadł. Były trener niestety będzie musiał się zmierzyć ze swoimi pustymi słowami i może kogoś przeprosi ? W dniu dzisiejszym GLKS rozegrał bardzo pożyteczne spotkanie sparingowe. Pierwsza połowa to gra na remis, obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, niestety druga połowa, a więc zmiany w GLKS, to już róznica co do gospodarzy i wynik adekwatny do gry. W dniu dzisiejszym wystąpiło 16 zawodników, ale to jeszcze nie wszyscy, którzy zostaną zgłoszeni do rozgrywek.