DŁUUGI PIŁKARSKI WEEKEND – LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

14
149
views

KLASA OKRĘGOWA – XXII KOLEJKA

27 kwietnia (ŚRODA) godz. 19:30 ŁÓDŹ CHKS

LKS Różyca (2) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Przybysz Konrad, Górski Adrian, Nazar Joanna

 

28 kwietnia (CZWARTEK) godz. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (9) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (13)

obsada sędziowska: Szadkowski P., Przybylak B., Siech R

 

29 kwietnia (PIĄTEK) godz. 20:15 ŁÓDŹ

AKS SMS Łódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5)

obsada sędziowska: Jankowski Przemysław, Lota Tomasz, Jarocki Szymon

 

 

KLASA A GRUPA III – XVI KOLEJKA

28 kwietnia (CZWARTEK) godz. 18:00 PABIANICE

PTC Pabianice (9) – Pisia Zygry (11) 

 

Sazan Pęczniew – Rokita Rokitnica 3:0

walkower

 

 

KLASA B GRUPA II – XIII KOLEJKA

LKS Modlna – Grom Powodów 

Mecz przełożony na 12 czerwca, a więc po zakończeniu sezonu. 

 

 

LIGA TYPERA 

29. LKS Różyca (2) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

30. Termy Uniejów (9) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (13)

31. AKS SMS Łódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5)

32. PTC Pabianice (9) – Pisia Zygry (11) 

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)

30 kwietnia (SOBOTA) godz. 10:00 ZGIERZ 

Boruta Zgierz (1) – Termy Uniejów (5)

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)

01 maja (NIEDZIELA) godz. 10:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (8) – SL Salos Róża Kutno (7)

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2 (RW)

30 kwietnia (SOBOTA) godz. 12:30 ŁÓDŹ

Łódzka Akademia Futbolu II (7) – Termy Uniejów (3)

 

30 kwietnia (SOBOTA) godz. 9:30 KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

Włókniarz Konstantynów Łódzki (6) – GLKS Sarnów/Dalików (9)

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

30 kwietnia (SOBOTA) godz. 13:45 ŁÓDŹ

Łódzka Akademia Futbolu III (2) – Termy Uniejów (4)

 

14 KOMENTARZE

  1. 29. LKS Różyca (2) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 7:0
    30. Termy Uniejów (9) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (13) 2:2
    31. AKS SMS Łódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 3 bramki
    32. PTC Pabianice (9) – Pisia Zygry (11) 3:1

  2. 29. LKS Różyca (2) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 8-0
    30. Termy Uniejów (9) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (13) 3-2
    31. AKS SMS Łódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 4 bramki
    32. PTC Pabianice (9) – Pisia Zygry (11) 6-0

  3. 29. LKS Różyca (2) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 5-1
    30. Termy Uniejów (9) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (13) 1-2
    31. AKS SMS Łódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 1-1
    32. PTC Pabianice (9) – Pisia Zygry (11) 2-2

  4. 29. LKS Różyca (2) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 0:8
    30. Termy Uniejów (9) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (13) 4:1
    31. AKS SMS Łódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 4:1
    32. PTC Pabianice (9) – Pisia Zygry (11) 3:1

  5. 29. LKS Różyca (2) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 9:0
    30. Termy Uniejów (9) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (13) 3:2
    31. AKS SMS Łódź (1) – KEEZA Termy Ner Poddębice (5) 4:2
    32. PTC Pabianice (9) – Pisia Zygry (11) 5:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ