DERBY POWIATU – LIGA TYPERA – LIGI JUNIORSKIE

12
149
views

KLASA OKRĘGOWA – XXIII KOLEJKA

07 maja (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Termy Uniejów (9)

obsada sędziowska: Szymczyk Piotr, Musiał Krzysztof, Lesiak Michał

 

09 maja (PONIEDZIAŁEK) godz. 18:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (15) – AKS SMS Łódź (1)

obsada sędziowska: Walczak Krzysztof, Walczak Daniel, Walczak Dawid.

 

 

KLASA A GRUPA III – XVII KOLEJKA

07 maja (SOBOTA) godz. 16:00 KAZIMIERZ 

Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: Biś Kamil, Jaworowski M., Luter M.

 

Pisia Zygry – Rokita Rokitnica 3:0

walkower

 

 

KLASA B GRUPA II – XIV KOLEJKA

08 maja (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (7) – Zryw Śliwniki (4)

obsada sędziowska: Rochalski Dominik

 

 

LIGA TYPERA 

33. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Termy Uniejów (9)

34. GLKS Sarnów/Dalików (15) – AKS SMS Łódź (1)

35. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (1)

36. Grom Powodów (7) – Zryw Śliwniki (4)

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1 (RW)

07 maja (SOBOTA) godz. 12:00 UNIEJÓW 

Termy Uniejów (8) – Zawisza Rzgów (2)

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2 (RW)

07 maja (SOBOTA) godz. 11:00 ŁÓDŹ 

ŁKS II Łódź (5) – Termy Ner Poddębice (8)

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2 (RW)

07 maja (SOOTA)  godz. 10:00 UNIEJÓW 

Termy Uniejów (4) – Sokół Aleksandrów Łódzki (3)

 

07 maja (SOBOTA) godz. 13:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (8) – AKS SMS Łódź (2)

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

06 (PIĄTEK) godz. 17:30 LUTOMIERSK

Sokół Lutomiersk (8) – Termy Uniejów (5)

 

07 maja (SOBOTA) godz. 12:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (3) – Łódzka Akademia Futbolu III (1)

 

12 KOMENTARZE

  1. 33. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Termy Uniejów (9) – 4-3
    34. GLKS Sarnów/Dalików (15) – AKS SMS Łódź (1) – 2-9
    35. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (1) -3-2
    36. Grom Powodów (7) – Zryw Śliwniki (4) -3-2

  2. 33. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Termy Uniejów (9) 4-1
    34. GLKS Sarnów/Dalików (15) – AKS SMS Łódź (1) 0-11
    35. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (1) 1:2
    36. Grom Powodów (7) – Zryw Śliwniki (4) 1:3

  3. 33. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Termy Uniejów (9) 3:1
    34. GLKS Sarnów/Dalików (15) – AKS SMS Łódź (1) 0:14
    35. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (1) 4 bramki
    36. Grom Powodów (7) – Zryw Śliwniki (4) 1:4

  4. 33. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Termy Uniejów (9) 2-1
    34. GLKS Sarnów/Dalików (15) – AKS SMS Łódź (1) 1-6
    35. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (1)1-4
    36. Grom Powodów (7) – Zryw Śliwniki (4) 1-1

  5. 33. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Termy Uniejów (9) 5bramek
    34. GLKS Sarnów/Dalików (15) – AKS SMS Łódź (1) 9 bramek
    35. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (1) 1-5
    36. Grom Powodów (7) – Zryw Śliwniki (4) 0-3

  6. 33. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Termy Uniejów (9) 3:3
    34. GLKS Sarnów/Dalików (15) – AKS SMS Łódź (1) 2:13
    35. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (1) 3:2
    36. Grom Powodów (7) – Zryw Śliwniki (4) 1:3

  7. 33. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Termy Uniejów (9) 3:2
    34. GLKS Sarnów/Dalików (15) – AKS SMS Łódź (1) 0-9
    35. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (1) 3:2
    36. Grom Powodów (7) – Zryw Śliwniki (4) 0:2

  8. 33. KEEZA Termy Ner Poddębice (5) – Termy Uniejów (9) 2:0
    34. GLKS Sarnów/Dalików (15) – AKS SMS Łódź (1) 0:10
    35. Orzeł Kazimierz (3) – Sazan Pęczniew (1) 2:3
    36. Grom Powodów (7) – Zryw Śliwniki (4) 1:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ