DERBY POWIATU DLA NERU

0
109
views

KLASA OKRĘGOWA

KEEZA Termy Ner Poddębice – Termy Uniejów 6:2 (1:1)

Stachlewski Krzysztof-5, Jarczewski Dariusz … Matusiak Piotr, Barbosa Lucas.

KEEZA Termy Ner Poddębice:: Kowalski – J. Gzyl, Bagrodzki, D. Gzyl, Owczarek (65′ Mańka), Spychalski, Jarczewski, Woźniak (60′ Rogalski, 70′ Misztal), Paias, Stachlewski.

Rezerwowi: Kostecki, Jarczyński.

Termy Uniejów: Marciniak, Herman, Matusiak (c) (65′ Miasopust), Łuczak, Yeromenko (80′ Pramka), Kwiatkowski (30′ Olczyk), Koziełek (90′ Kwapiszewski), Giovani (85′ B.Nowak), W.Nowak, P.Nowak, Sobańda (60′ Tomczyk)

Rezerwowi: Michalak

GLKS Sarnów/Dalików – AKS SMS Łódź  0:22 (0:4)

pozostałe mecze:
GLKS Sarnów/Dalików 0:22 AKS SMS Łódź
KEEZA Termy Ner Poddębice 6:2 Termy Uniejów
ŁKS III Łódź 13:0 Zawisza Rzgów
UKS SMS Łódź 5:4 Iskra Dobroń
Włókniarz Zgierz 2:1 KAS Konstantynów
Włókniarz Pabianice 2:0 LKS Różyca
GKS Ksawerów 5:2 Victoria Rąbień

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 AKS SMS Łódź 21 49 100 26 16 1 4
2 GKS Ksawerów 21 48 62 31 15 3 3
3 LKS Różyca 21 43 68 43 14 1 6
4 ŁKS III Łódź 21 42 72 28 13 3 5
5 KEEZA Termy Ner Poddębice 22 41 69 39 12 5 5
6 Włókniarz Pabianice 21 33 48 31 9 6 6
7 Zawisza Rzgów 21 33 37 48 10 3 8
8 Iskra Dobroń 21 31 58 61 9 4 8
9 Termy Uniejów 22 25 48 56 6 7 9
10 Włókniarz Zgierz 19 22 41 47 7 1 11
11 UKS SMS Łódź 20 22 33 48 6 4 10
12 KAS Konstantynów 21 22 27 46 7 1 13
13 Victoria Rąbień 20 19 48 61 6 1 13
14 Sokół II Aleksandrów 20 18 35 48 6 0 14
15 GLKS Sarnów/Dalików 23 3 18 151 1 0 22

 

 

KLASA A GRUPA III

Orzeł Kazimierz – Sazan Pęczniew 3:4 (2:4)

… Chmielecki Patryk-2, Chmielecki Sebastian-2.

 

Pisia Zygry – Rokita Rokitnica 3:0

walkower

 

pozostałe mecze:

Pogoń II Zduńska Wola 2:1 PTC Pabianice
Pisia Zygry 3:0 Rokita Rokitnica
Włókniarz Konstantynów 0:1 UMKS Korab Łask
MULKS Łask 1:3 Victoria Szadek
Orzeł Piątkowisko 2:1 Olimpia Karsznice
Orzeł Kazimierz 3:4 Sazan Pęczniew

 

tabela:

1 Sazan Pęczniew 17 48 72 20 16 0 1
2 UMKS Korab Łask 17 38 37 15 12 2 3
3 Orzeł Kazimierz 17 33 47 28 10 3 4
4 Olimpia Karsznice 17 31 49 24 10 1 6
5 Orzeł Piątkowisko 17 25 35 36 8 1 8
6 Pogoń II Zduńska Wola 17 25 42 45 7 4 6
7 PTC Pabianice 17 24 39 28 7 3 7
8 Victoria Szadek 17 24 43 42 7 3 7
9 Włókniarz Konstantynów 17 22 29 25 7 1 9
10 MULKS Łask 17 18 29 52 5 3 9
11 Pisia Zygry 17 7 12 61 2 1 14
12 Rokita Rokitnica 17 0 9 67 0 0 17

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – Zryw Śliwniki 4:2 (2:0)

Milast Kacper, Kindlein Grzegorz, Zawadzki Krystian, Sternicki Dawid.

 

pozostałe mecze:

Grom Powodów 4:2 Zryw Śliwniki
GKS Byszew 3:2 Sokół Skromnica
Iskra Góra św. Małgorzaty 1:2 Fair Play Kutno
Salos Róża Kutno 11:0 LKS Modlna
Orzeł Wróblew 2:7 Expom Krośniewianka

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Salos Róża Kutno 14 37 88 9 12 1 1
2 Expom Krośniewianka 14 30 47 16 10 0 4
3 Fair Play Kutno 14 29 38 16 9 2 3
4 Zryw Śliwniki 14 22 41 35 7 1 6
5 GKS Byszew 14 20 31 45 6 2 6
6 Grom Powodów 13 17 25 33 5 2 6
7 Iskra Góra św. Małgorzaty 15 17 26 44 5 2 8
8 LKS Modlna 13 12 30 53 3 3 7
9 Sokół Skromnica 15 10 22 56 3 1 11
10 Orzeł Wróblew 14 9 31 72 3 0 11

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ