DERBY DLA UNIEJOWA

0
179
views

Klasa okręgowa

Termy Uniejów – GLKS Sarnów/Dalików 3:1 (1:0)

Sobolewski Przemysław-2, Matusiak Piotr-1 … Borowski Sebastian-1.

pozostałe mecze:

Włókniarz Konstantynów 0:3 Widzew II Łódź
Start Brzeziny 1:3 Bzura Ozorków
GKS Ksawerów 3:3 Orzeł Parzęczew
Zawisza Rzgów 1:0 PTC Pabianice
Włókniarz Pabianice 1:2 UKS SMS Łódź
Termy Uniejów 3:1 GLKS Sarnów/Dalików
Stal Głowno 0:1 LKS Rosanów
Sokół II Aleksandrów 0:10 ŁKS II Łódź

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 22 62 115 11 20 2 0
2 Widzew II Łódź 22 56 111 22 18 2 2
3 Zawisza Rzgów 22 50 45 25 15 5 2
4 Stal Głowno 22 43 61 39 13 4 5
5 LKS Rosanów 22 39 54 44 13 0 9
6 Termy Uniejów 22 36 42 47 11 3 8
7 Włókniarz Pabianice 22 35 35 37 11 2 9
8 Orzeł Parzęczew 22 34 59 43 10 4 8
9 UKS SMS Łódź 22 30 47 53 9 3 10
10 GKS Ksawerów 22 30 41 56 9 3 10
11 Start Brzeziny 22 25 42 51 8 1 13
12 GLKS Sarnów/Dalików 22 18 35 63 5 3 14
13 Sokół II Aleksandrów 22 18 28 63 5 3 14
14 PTC Pabianice 22 15 29 75 5 0 17
15 Włókniarz Konstantynów 22 11 21 67 3 2 17
16 Bzura Ozorków 22 7 17 86 2 1 19

 

 

 

IV liga

Termy Ner Poddębice – Warta Sieradz 1:4 (1:2)

Owczarek Jakub (rzut karny)

skład: Niedomagała – Owczarek, Majorowicz, Retkowski, Kobryń – Narożnik (46. Lewandowski), Tonn, Marciniak, Bistuła (80. Frącek), Kubiak (90. Szachta) – Masztakow (85. Kochanek)

pozostałe mecze:

Andrespolia Wiśniowa Góra 0:2 RKS Radomsko
MKP-Boruta Zgierz 1:1 KS Sand Bus Kutno
Pelikan II Łowicz 1:2 Omega Kleszczów
Zjednoczeni Stryków 0:1 Pogoń Zduńska Wola
Termy Ner Poddębice 1:4 Warta Sieradz
Stal Niewiadów 3:3 Warta Działoszyn
Pilica Przedbórz 1:1 LKS Kwiatkowice
Ceramika Opoczno 1:1 Orkan Buczek

 

tabela:

1 RKS Radomsko 24 60 64 14 19 3 2
2 Warta Sieradz 25 60 66 26 18 6 1
3 KS Sand Bus Kutno 25 52 55 32 16 4 5
4 LKS Kwiatkowice 24 42 41 31 12 6 6
5 Orkan Buczek 24 41 47 21 11 8 5
6 Zjednoczeni Stryków 25 40 34 28 12 4 9
7 Ceramika Opoczno 24 40 29 29 12 4 8
8 Omega Kleszczów 25 33 42 43 9 6 10
9 Andrespolia Wiśniowa Góra 24 31 37 38 8 7 9
10 Włókniarz Zelów 24 31 36 42 9 4 11
11 Termy Ner Poddębice 25 30 35 48 9 3 13
12 Warta Działoszyn 24 24 55 55 5 9 10
13 Pogoń Zduńska Wola 24 23 27 44 6 5 13
14 MKP-Boruta Zgierz 25 21 28 44 4 9 12
15 Pelikan II Łowicz 25 17 25 74 5 2 18
16 Pilica Przedbórz 25 16 38 66 3 7 15
17 Stal Niewiadów 24 15 22 46 2 9 13

 

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Pisia Zygry – LKS Kobierzycko 3:0

Cichoń Damian, Kubisz Jan, Dominowski Damian.

pozostałe mecze:

LKS Pyszków 1:1 Victoria Szadek
LGKS Charłupia Mała 1:6 GKS Sędziejowice
Pisia Zygry 3:0 LKS Kobierzycko
Hetman Rusiec 5:1 LZS Rębieskie
LKS Kalinowa 1:1 RKS Rychłocice
UKS Ustków 0:4 Sokół Goszczanów
Inter-Sieradz Woźniki 5:2 UMKS Ostrowia w Ostrówku
Rokita Rokitnica 4:0 Unia Sieradz-Męka

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 23 52 78 40 16 4 3
2 Hetman Rusiec 23 47 70 52 15 2 6
3 GKS Sędziejowice 23 45 73 48 14 3 6
4 RKS Rychłocice 23 39 61 46 11 6 6
5 Victoria Szadek 23 39 57 34 12 3 8
6 LGKS Charłupia Mała 23 37 70 53 11 4 8
7 LKS Pyszków 23 36 44 34 10 6 7
8 Inter-Sieradz Woźniki 23 36 51 51 11 3 9
9 Rokita Rokitnica 23 35 58 52 10 5 8
10 Pisia Zygry 23 32 61 58 9 5 9
11 LZS Rębieskie 23 31 59 62 10 1 12
12 LKS Kobierzycko 23 26 44 64 8 2 13
13 UKS Ustków 23 22 44 66 6 4 13
14 Unia Sieradz-Męka 23 20 44 70 5 5 13
15 UMKS Ostrowia w Ostrówku 23 14 29 68 3 5 15
16 LKS Kalinowa 23 10 22 67 2 4 17

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ