DERBY DLA TERMALNYCH Z UNIEJOWA !!!

0
196
views

IV LIGA 

Pogoń Zduńska Wola – KEEZA Termy Ner Poddębice 6:1 (5:0)

… Spychalski Mateusz

pozostałe mecze:

LKS Kwiatkowice 0:3 MKP-Boruta Zgierz
Jutrzenka Drzewce 1:4 Warta Działoszyn
Jutrzenka Warta 2:0 Ceramika Opoczno
Warta Sieradz 5:3 Włókniarz Zelów
Pogoń Zduńska Wola 6:1 KEEZA Termy Ner Poddębice
Omega Kleszczów 3:0 Orzeł Nieborów
Czarni Rząśnia 0:3 Zjednoczeni Stryków
Skalnik Sulejów 0:1 Stal Głowno
Polonia Piotrków 2:5 Orkan Buczek
ŁKS II Łódź 1:0 Andrespolia Wiśniowa Góra

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 9 27 30 9 9 0 0
2 MKP-Boruta Zgierz 9 25 23 6 8 1 0
3 Orkan Buczek 9 20 28 12 6 2 1
4 Stal Głowno 9 17 15 12 5 2 2
5 Warta Sieradz 8 16 28 15 5 1 2
6 Zjednoczeni Stryków 8 15 13 9 4 3 1
7 Pogoń Zduńska Wola 9 15 15 11 5 0 4
8 Omega Kleszczów 9 14 22 13 4 2 3
9 Orzeł Nieborów 9 14 20 16 4 2 3
10 LKS Kwiatkowice 9 12 18 14 3 3 3
11 Warta Działoszyn 9 12 14 14 3 3 3
12 Włókniarz Zelów 9 10 14 14 2 4 3
13 Skalnik Sulejów 9 10 15 15 3 1 5
14 Jutrzenka Warta 9 9 11 13 2 3 4
15 Jutrzenka Drzewce 8 9 13 22 3 0 5
16 Polonia Piotrków 9 9 12 17 3 0 6
17 Andrespolia Wiśniowa Góra 9 8 17 25 2 2 5
18 KEEZA Termy Ner Poddębice 9 4 8 33 1 1 7
19 Czarni Rząśnia 8 1 6 28 0 1 7
20 Ceramika Opoczno 9 1 5 29 0 1 8

 

 

KLASA OKRĘGOWA 

GLKS Sarnów/Dalików – Termy Uniejów 2:3 (1:2)

23′, 57′ Kołakowski Przemysław-2 (2 rzuty karne) … 38′ Nowak Włodzimierz, 41′ Piaseczny Dariusz, 61′ Nowak Przemysław.

W 72 minucie zawodnik GLKS-u Przemysław Kołakowski, nie wykorzystał trzeciego rzutu karnego.

Od 71 min. meczu Termy Uniejów grały w 10-ciu, po otrzymanej czerwonaj kartce dla Koziełek Krystian.

pozostałe mecze:

Sokół II Aleksandrów 2:2 GKS Ksawerów
GLKS Sarnów/Dalików 2:3 Termy Uniejów
GLKS Dłutów 1:1 KKS Koluszki
PTC Pabianice 0:9 AKS SMS Łódź
Zawisza Rzgów 1:1 UKS SMS Łódź
Victoria Rąbień 0:3 Włókniarz Pabianice
Orzeł Parzęczew 0:10 Widzew II Łódź
KAS Konstantynów 3:4 LKS Różyca
KS II Kutno -:- Start Brzeziny

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Włókniarz Pabianice 8 24 20 2 8 0 0
2 Widzew II Łódź 7 18 30 4 6 0 1
3 GKS Ksawerów 8 17 22 9 5 2 1
4 Start Brzeziny 7 16 27 11 5 1 1
5 LKS Różyca 7 15 17 8 5 0 2
6 AKS SMS Łódź 8 14 24 8 4 2 2
7 UKS SMS Łódź 8 13 32 10 4 1 3
8 Victoria Rąbień 8 13 25 20 4 1 3
9 Sokół II Aleksandrów 8 13 20 13 4 1 3
10 KS II Kutno 7 10 16 15 3 1 3
11 Termy Uniejów 8 10 13 22 3 1 4
12 KKS Koluszki 8 10 11 9 3 1 4
13 KAS Konstantynów 8 10 16 17 3 1 4
14 Zawisza Rzgów 8 8 10 16 2 2 4
15 GLKS Sarnów/Dalików 8 5 14 30 1 2 5
16 Orzeł Parzęczew 8 4 7 34 1 1 6
17 GLKS Dłutów 8 1 4 29 0 1 7
18 PTC Pabianice 8 0 2 53 0 0 8

 

 

KLASA A GRUPA III 

Sazan Pęczniew – GKS Sędziejowice 3:3 (0:2)

Chmielecki Sebastian, Kubiak Konrad, Wypiór Tomasz.

 

Pisia Zygry – Włókniarz Konstantynów Łódzki 3:3 (1:3)

Waligórski Radosław, Chmielecki Patry, Dominowski Damian. 

pozostałe mecze:

Orzeł Piątkowisko 1:3 Iskra Dobroń
Orzeł Kazimierz 2:3 Olimpia Karsznice
MULKS Łask 1:3 Jutrzenka Bychlew
Włókniarz II Pabianice 3:2 Pogoń II Zduńska Wola
Sazan Pęczniew 3:3 GKS Sędziejowice
Rokita Rokitnica 0:0 UMKS Korab Łask
Pisia Zygry 3:3 Włókniarz Konstantynów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 5 15 23 5 5 0 0
2 Orzeł Kazimierz 5 12 21 7 4 0 1
3 Orzeł Piątkowisko 5 12 12 3 4 0 1
4 Pisia Zygry 5 10 15 17 3 1 1
5 Olimpia Karsznice 5 9 11 7 3 0 2
6 Włókniarz II Pabianice 5 9 9 9 3 0 2
7 Włókniarz Konstantynów 5 8 12 9 2 2 1
8 UMKS Korab Łask 5 7 8 11 2 1 2
9 Sazan Pęczniew 5 4 10 16 1 1 3
10 Jutrzenka Bychlew 5 4 9 16 1 1 3
11 Pogoń II Zduńska Wola 5 3 16 15 1 0 4
12 MULKS Łask 5 3 4 20 1 0 4
13 GKS Sędziejowice 5 2 6 11 0 2 3
14 Rokita Rokitnica 5 2 3 13 0 2 3

 

 

KLASA A GRUPA IV 

Grom Powodów – LKS Świnice Warckie 2:4 (2:4)

Kupis Michał, Witak Robert.

68′ Simon Rafał czerwona kartka

skład: Urbaniak Wojciech – Schmeichel Łukasz, Simon Rafał, Florczak Sławomir, Karolak Łukasz – Wiśniewski Bartosz (46′ Jałkiewicz Patryk), Grzybowski Marcin (69′ Wrzeszczyński Jakub), Kupis Michał (26′ Adamiak Marcin), Zawadzki Krystian, Walczak Piotr (46′ Pietruszka Przemysław – Witak Robert

pozostałe mecze:

MKS Mianów -:- SPKMS Żychlin
Malina Piątek -:- Magnat Sierpów
Grom Powodów 2:4 LKS Świnice Warckie
Ostrovia Ostrowy 6:2 Kobra Leźnica Wielka
Bzura Młogoszyn 2:2 Kotan Ozorków
Górnik Łęczyca 5:1 Bzura Ozorków
Kanarki Małachowice 1:5 Victoria Grabów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 5 15 17 4 5 0 0
2 Malina Piątek 4 12 13 8 4 0 0
3 LKS Świnice Warckie 5 10 20 8 3 1 1
4 Kotan Ozorków 5 10 22 11 3 1 1
5 Bzura Ozorków 5 9 21 7 3 0 2
6 Magnat Sierpów 4 9 12 5 3 0 1
7 Victoria Grabów 5 9 13 8 3 0 2
8 Kobra Leźnica Wielka 5 7 12 11 2 1 2
9 Bzura Młogoszyn 5 7 13 13 2 1 2
10 Ostrovia Ostrowy 5 6 14 13 2 0 3
11 Grom Powodów 5 3 9 21 1 0 4
12 MKS Mianów 4 0 3 10 0 0 4
13 SPKMS Żychlin 4 0 2 27 0 0 4
14 Kanarki Małachowice 5 0 12 37 0 0 5

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ