DERBY DLA TERMALNYCH Z UNIEJOWA I SAZANA

0
94
views

KLASA OKRĘGOWA

Termy Uniejów – GLKS Sarnów/Dalików 5:0 (0:0)

Lucas-2, Łuczak Bartek, Miasopoust, Koziełek Krystian

 

KEEZA Termy Ner Poddębice – pauza 

 

pozostałe mecze:

LKS Różyca 2:2 GKS Ksawerów
Victoria Rąbień 3:3 ŁKS III Łódź
Iskra Dobroń 2:0 Włókniarz Zgierz
KAS Konstantynów 2:0 Sokół II Aleksandrów
Zawisza Rzgów 0:3 UKS SMS Łódź
AKS SMS Łódź 4:1 Włókniarz Pabianice
Termy Uniejów 5:0 GLKS Sarnów/Dalików

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 AKS SMS Łódź 22 52 104 27 17 1 4
2 GKS Ksawerów 22 49 64 33 15 4 3
3 LKS Różyca 22 44 70 45 14 2 6
4 ŁKS III Łódź 22 43 75 31 13 4 5
5 KEEZA Termy Ner Poddębice 22 41 69 39 12 5 5
6 Iskra Dobroń 22 34 60 61 10 4 8
7 Włókniarz Pabianice 22 33 49 35 9 6 7
8 Zawisza Rzgów 22 33 37 51 10 3 9
9 Termy Uniejów 23 28 53 56 7 7 9
10 UKS SMS Łódź 21 25 36 48 7 4 10
11 KAS Konstantynów 22 25 29 46 8 1 13
12 Włókniarz Zgierz 20 22 41 49 7 1 12
13 Victoria Rąbień 21 20 51 64 6 2 13
14 Sokół II Aleksandrów 21 18 35 50 6 0 15
15 GLKS Sarnów/Dalików 24 3 18 156 1 0 23

 

 

KLASA A GRUPA III

Sazan Pęczniew – Pisia Zygry 11:0

Wypiór Tomasz-6, Chmielecki Sebastian-3, Walczak Piotr-2

Skład: Kapituła Adam, Igiel Tomasz (Marcin Twardowski 55′), Dariusz Florczak, Arkadiusz Kochanek, Mateusz Frisz ( Dawid Grabarczyk 46′), Damian Paczkowski (Damian Zdonek 80′), Piotr Walczak(Norbert Magnuski 70′), Wiktor Śpiączka, Patryk Holcman (Kamil Grabarczyk 65′), Sebastian Chmielecki (Przemysław Kużniak 77′, Tomasz Wypiór 

Trener: Błażej Dudziński
pozostałe mecze:
Olimpia Karsznice 0:2 Orzeł Kazimierz
Victoria Szadek 3:2 Włókniarz Konstantynów
PTC Pabianice 3:0 MULKS Łask
UMKS Korab Łask 0:0 Orzeł Piątkowisko
Sazan Pęczniew 11:0 Pisia Zygry
Rokita Rokitnica 0:3 Pogoń II Zduńska Wola

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Sazan Pęczniew 18 51 83 20 17 0 1
2 UMKS Korab Łask 18 39 37 15 12 3 3
3 Orzeł Kazimierz 18 36 49 28 11 3 4
4 Olimpia Karsznice 18 31 49 26 10 1 7
5 Pogoń II Zduńska Wola 18 28 45 45 8 4 6
6 PTC Pabianice 18 27 42 28 8 3 7
7 Victoria Szadek 18 27 46 44 8 3 7
8 Orzeł Piątkowisko 18 26 35 36 8 2 8
9 Włókniarz Konstantynów 18 22 31 28 7 1 10
10 MULKS Łask 18 18 29 55 5 3 10
11 Pisia Zygry 18 7 12 72 2 1 15
12 Rokita Rokitnica 18 0 9 70 0 0 18

 

 

KLASA B GRUPA II

Fair Play Kutno – Grom Powodów 5:1 (2:1)

… Sternicki Dawid

skład: Jałkiewicz Patryk – Wrzeszczyński Jakiub, Terlecki Michał, Urbaniak Wojciech, Karolak Patryk, Kupis Tomasz, Gręda Krystian, Sternicki Dawid, Wiśniewski Bartosz, Grzybowski Marcin, Andrzejczak Dawid.

 

pozostałe mecze:

Expom Krośniewianka 3:2 GKS Byszew
Zryw Śliwniki 3:1 LKS Modlna
Fair Play Kutno 5:1 Grom Powodów
Orzeł Wróblew 0:7 Salos Róża Kutno
Sokół Skromnica 4:2 Iskra Góra św. Małgorzaty

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Salos Róża Kutno 15 40 95 9 13 1 1
2 Expom Krośniewianka 15 33 50 18 11 0 4
3 Fair Play Kutno 15 32 43 17 10 2 3
4 Zryw Śliwniki 15 25 44 36 8 1 6
5 GKS Byszew 15 20 33 48 6 2 7
6 Grom Powodów 14 17 26 38 5 2 7
7 Iskra Góra św. Małgorzaty 15 17 26 44 5 2 8
8 LKS Modlna 14 12 31 56 3 3 8
9 Sokół Skromnica 15 10 22 56 3 1 11
10 Orzeł Wróblew 15 9 31 79 3 0 12

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ