DERBY DLA KEEZA TERMY NER PODDĘBICE

0
159
views

KLASA OKRĘGOWA

KEEZA Termy Ner Poddębice – GLKS Sarnów/Dalików 3:2 (2:1)

Jarczewski Dariusz, Milankiewicz Piotr, Paias Serhij … Nowak Adam-2

 

Zawisza Rzgów – Termy Uniejów 1:2 

… Koziełek Krystian, Sobolewski Przemysław.

skład: Zdych, Miasopust, Matusiak (c), Koziełek, Pramka, Olczyk, Herman(70′ Kwiatkowski), Gębski ( 60′ Sobolewski), P.Nowak, Giovani(70′ Sobańda), W.Nowak

 

pozostałe mecze:

Zawisza Rzgów 1:2 Termy Uniejów
UKS SMS Łódź 1:3 LKS Różyca
Włókniarz Zgierz 0:4 GKS Ksawerów
Iskra Dobroń 4:0 Górnik Łęczyca
Sokół II Aleksandrów 0:4 Włókniarz Pabianice
KEEZA Termy Ner Poddębice 3:2 GLKS Sarnów/Dalików
ŁKS III Łódź 3:0 AKS SMS Łódź
KAS Konstantynów 5:0 Victoria Rąbień

 

ttabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 GKS Ksawerów 3 9 13 2 3 0 0
2 KEEZA Termy Ner Poddębice 3 9 14 4 3 0 0
3 Włókniarz Pabianice 3 9 9 1 3 0 0
4 ŁKS III Łódź 3 6 10 4 2 0 1
5 KAS Konstantynów 3 6 6 2 2 0 1
6 Termy Uniejów 3 6 9 7 2 0 1
7 Iskra Dobroń 3 6 10 7 2 0 1
8 LKS Różyca 3 6 8 7 2 0 1
9 Górnik Łęczyca 3 4 3 5 1 1 1
10 Sokół II Aleksandrów 3 3 4 10 1 0 2
11 GLKS Sarnów/Dalików 3 3 6 8 1 0 2
12 AKS SMS Łódź 3 3 3 5 1 0 2
13 Victoria Rąbień 3 1 2 11 0 1 2
14 Zawisza Rzgów 3 0 3 9 0 0 3
15 Włókniarz Zgierz 3 0 2 10 0 0 3
16 UKS SMS Łódź 3 0 2 12 0 0 3

 

 

KLASA A GRUPA III

Sazan Pęczniew – Włókniarz Konstantynów Łódzki 5:2 (4:1)

Chmielecki Sebastian-2, Chmielecki Patryk, Wypiór Tomasz, Kubiak Konrad.

 

Olimpia Karsznice – Pisia Zygry 2:0 (1:1)

 

pozostałe mecze:

Sazan Pęczniew 5:2 Włókniarz Konstantynów
Orzeł Piątkowisko 4:1 MULKS Łask
Orzeł Kazimierz 0:0 Pogoń II Zduńska Wola
Olimpia Karsznice 2:0 Pisia Zygry
UMKS Korab Łask 3:1 Rokita Rokitnica
PTC Pabianice 1:1 Victoria Szadek

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Olimpia Karsznice 2 6 10 0 2 0 0
2 Sazan Pęczniew 2 6 14 4 2 0 0
3 UMKS Korab Łask 2 6 4 1 2 0 0
4 Orzeł Kazimierz 2 4 6 0 1 1 0
5 Pogoń II Zduńska Wola 2 4 4 2 1 1 0
6 Orzeł Piątkowisko 2 3 6 5 1 0 1
7 Włókniarz Konstantynów 2 3 3 5 1 0 1
8 PTC Pabianice 2 1 1 2 0 1 1
9 Victoria Szadek 2 1 3 10 0 1 1
10 MULKS Łask 2 0 1 5 0 0 2
11 Pisia Zygry 2 0 0 8 0 0 2
12 Rokita Rokitnica 2 0 1 11 0 0 2

 

 

KLASA B GRUPA II

Grom Powodów – GKS Byszew 4:0 (2:0)

Witak Robert-2, Zawadzki Krystian, Orzechowski Paweł. 

skład: Urbaniak Paweł – Walczak Piotr, (47′ Schmeichel Łukasz), Swęderski Artur, Karolak Łukasz (66′ Jałkiewicz Patryk), Pietruszka Przemysław, Kupi Michał (49′ Milast Kacper) Orzechowski Paweł, Kindlein Grzegorz (57′ Kamiński Dominik), Zawadzki Krystian (53′ Cichy Krystian), Gręda Krystian, Witak Robert.

 

pozostałe mecze:

Iskra Góra św. Małgorzaty 1:7 Salos Róża Kutno
LKS Modlna 5:4 Orzeł Wróblew
Zryw Śliwniki 3:0 Expom Krośniewianka
Grom Powodów 4:0 GKS Byszew
Fair Play Kutno 7:0 Sokół Skromnica

 

tabela:

1 Fair Play Kutno 1 3 7 0 1 0 0
2 Salos Róża Kutno 1 3 7 1 1 0 0
3 Grom Powodów 1 3 4 0 1 0 0
4 Zryw Śliwniki 1 3 3 0 1 0 0
5 LKS Modlna 1 3 5 4 1 0 0
6 Orzeł Wróblew 1 0 4 5 0 0 1
7 Expom Krośniewianka 1 0 0 3 0 0 1
8 GKS Byszew 1 0 0 4 0 0 1
9 Iskra Góra św. Małgorzaty 1 0 1 7 0 0 1
10 Sokół Skromnica 1 0 0 7 0 0 1

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ