IV LIGA
Omega Kleszczów – KEEZA Termy Ner Poddębice 4:0
pozostałe mecze:
Jutrzenka Warta | 0:2 | MKP-Boruta Zgierz |
Warta Sieradz | 4:1 | Andrespolia Wiśniowa Góra |
Jutrzenka Drzewce | 3:2 | Zjednoczeni Stryków |
Pogoń Zduńska Wola | 3:2 | Włókniarz Zelów |
Skalnik Sulejów | 2:3 | Warta Działoszyn |
Czarni Rząśnia | 0:2 | Orzeł Nieborów |
ŁKS II Łódź | 3:2 | Orkan Buczek |
Omega Kleszczów | 4:0 | KEEZA Termy Ner Poddębice |
Polonia Piotrków | 4:2 | Ceramika Opoczno |
LKS Kwiatkowice | 3:2 | Stal Głowno |
tabela:
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | ŁKS II Łódź | 27 | 73 | 96 | 24 | 23 | 4 | 0 |
2 | Warta Sieradz | 27 | 68 | 86 | 30 | 22 | 2 | 3 |
3 | MKP-Boruta Zgierz | 26 | 61 | 62 | 20 | 18 | 7 | 1 |
4 | Orkan Buczek | 27 | 56 | 89 | 42 | 18 | 2 | 7 |
5 | Zjednoczeni Stryków | 26 | 49 | 50 | 23 | 14 | 7 | 5 |
6 | Omega Kleszczów | 27 | 47 | 66 | 34 | 14 | 5 | 8 |
7 | Włókniarz Zelów | 27 | 42 | 41 | 38 | 12 | 6 | 9 |
8 | LKS Kwiatkowice | 27 | 40 | 56 | 38 | 12 | 4 | 11 |
9 | Stal Głowno | 26 | 40 | 41 | 41 | 12 | 4 | 10 |
10 | Polonia Piotrków | 27 | 38 | 42 | 50 | 12 | 2 | 13 |
11 | Orzeł Nieborów | 27 | 35 | 42 | 45 | 9 | 8 | 10 |
12 | Pogoń Zduńska Wola | 27 | 34 | 40 | 47 | 9 | 7 | 11 |
13 | Skalnik Sulejów | 26 | 29 | 36 | 43 | 9 | 2 | 15 |
14 | Warta Działoszyn | 27 | 29 | 43 | 51 | 7 | 8 | 12 |
15 | Andrespolia Wiśniowa Góra | 27 | 25 | 46 | 58 | 6 | 7 | 14 |
16 | Jutrzenka Warta | 27 | 23 | 35 | 67 | 6 | 5 | 16 |
17 | KEEZA Termy Ner Poddębice | 26 | 22 | 34 | 88 | 7 | 1 | 18 |
18 | Jutrzenka Drzewce | 26 | 18 | 30 | 82 | 5 | 3 | 18 |
19 | Czarni Rząśnia | 27 | 16 | 25 | 83 | 5 | 1 | 21 |
20 | Ceramika Opoczno | 27 | 11 | 24 | 80 | 2 | 5 | 20 |
Klasa Okręgowa
GLKS Sarnów/Dalików – Sokół II Aleksandrów Łódzki 2:0 (1:0)
Kołakowski Przemysław-2
Termy Uniejów – Widzew II Łódź 0:4
pozostałe mecze:
KS II Kutno | 2:2 | Włókniarz Pabianice |
KAS Konstantynów | 2:0 | Start Brzeziny |
GLKS Dłutów | 1:1 | AKS SMS Łódź |
GLKS Sarnów/Dalików | 2:0 | Sokół II Aleksandrów |
PTC Pabianice | 2:1 | UKS SMS Łódź |
Victoria Rąbień | 1:2 | GKS Ksawerów |
Orzeł Parzęczew | 2:0 | KKS Koluszki |
Termy Uniejów | 0:4 | Widzew II Łódź |
LKS Różyca | -:- | Zawisza Rzgów |
tabela:
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Widzew II Łódź | 21 | 53 | 84 | 12 | 17 | 2 | 2 |
2 | LKS Różyca | 20 | 47 | 58 | 26 | 15 | 2 | 3 |
3 | Włókniarz Pabianice | 22 | 46 | 51 | 22 | 14 | 4 | 4 |
4 | Start Brzeziny | 21 | 43 | 65 | 36 | 13 | 4 | 4 |
5 | GKS Ksawerów | 21 | 43 | 53 | 26 | 13 | 4 | 4 |
6 | UKS SMS Łódź | 22 | 37 | 67 | 31 | 12 | 1 | 9 |
7 | Sokół II Aleksandrów | 21 | 35 | 55 | 31 | 10 | 5 | 6 |
8 | AKS SMS Łódź | 22 | 33 | 47 | 37 | 9 | 6 | 7 |
9 | KAS Konstantynów | 22 | 32 | 53 | 44 | 9 | 5 | 8 |
10 | Termy Uniejów | 23 | 28 | 38 | 61 | 8 | 4 | 11 |
11 | Victoria Rąbień | 21 | 26 | 49 | 46 | 8 | 2 | 11 |
12 | Zawisza Rzgów | 20 | 25 | 31 | 35 | 7 | 4 | 9 |
13 | KKS Koluszki | 21 | 23 | 27 | 53 | 7 | 2 | 12 |
14 | KS II Kutno | 21 | 23 | 42 | 53 | 7 | 2 | 12 |
15 | GLKS Sarnów/Dalików | 22 | 22 | 51 | 72 | 6 | 4 | 12 |
16 | Orzeł Parzęczew | 21 | 17 | 34 | 71 | 5 | 2 | 14 |
17 | GLKS Dłutów | 20 | 9 | 14 | 58 | 2 | 3 | 15 |
18 | PTC Pabianice | 21 | 3 | 11 | 116 | 1 | 0 | 20 |
KLASA A GRUPA III
Rokita Rokitnica – Sazan Pęczniew 1:5
… Chmielecki Sebastian-5
Sebastian pokazał klasę, strzelając w meczu pięć bramek, to jest jak nawet na 7 poziom rozgrywkowy, wielki wyczyn, więc wielkie gratulacje się należą.
Pisia Zygry – Korab Łask 2:2 (1:2)
Stajewski Arkadiusz, Waligórski Radosław
pozostałe mecze:
Pogoń II Zduńska Wola | 10:2 | GKS Sędziejowice |
MULKS Łask | 0:4 | Olimpia Karsznice |
Orzeł Kazimierz | 0:4 | Iskra Dobroń |
Włókniarz II Pabianice | 4:1 | Jutrzenka Bychlew |
Rokita Rokitnica | 1:5 | Sazan Pęczniew |
Pisia Zygry | 2:2 | UMKS Korab Łask |
Orzeł Piątkowisko | 1:1 | Włókniarz Konstantynów |
tabela:
1 | Iskra Dobroń | 14 | 37 | 61 | 12 | 12 | 1 | 1 |
2 | Orzeł Kazimierz | 14 | 30 | 49 | 21 | 10 | 0 | 4 |
3 | Pisia Zygry | 14 | 30 | 45 | 34 | 9 | 3 | 2 |
4 | Orzeł Piątkowisko | 14 | 25 | 40 | 23 | 8 | 1 | 5 |
5 | Pogoń II Zduńska Wola | 14 | 25 | 48 | 25 | 8 | 1 | 5 |
6 | UMKS Korab Łask | 14 | 24 | 38 | 28 | 7 | 3 | 4 |
7 | Włókniarz II Pabianice | 14 | 23 | 34 | 36 | 7 | 2 | 5 |
8 | Olimpia Karsznice | 14 | 22 | 31 | 23 | 7 | 1 | 6 |
9 | Włókniarz Konstantynów | 14 | 16 | 24 | 36 | 4 | 4 | 6 |
10 | Sazan Pęczniew | 14 | 16 | 32 | 46 | 5 | 1 | 8 |
11 | MULKS Łask | 14 | 12 | 21 | 48 | 4 | 0 | 10 |
12 | Rokita Rokitnica | 14 | 9 | 19 | 48 | 2 | 3 | 9 |
13 | Jutrzenka Bychlew | 14 | 8 | 24 | 56 | 2 | 2 | 10 |
14 | GKS Sędziejowice | 14 | 4 | 14 | 44 | 0 | 4 | 10 |
KLASA A GRUPA IV
Górnik Łęczyca – Grom Powodów 1:0
skład: Urbaniak Wojciech – Schmeichel Łukasz (26′ Pietruszka Przemysław), Terlecki Michał, Karolak Łukasz (49′ Florczak Sławomir), Jewczak Artur (80′ Sochacki Marcin), Simon Rafał, Kupis Michał (84′ Gręda Krystian), Zawadzki Krystian (76′ Andrzejczak Dawid), Kindlein Grzegorz (78′ Jałkiewicz Patryk), Witak Robert (69′ Feldman Michał), Ziemniak Damian.
pozostałe mecze:
Ostrovia Ostrowy | 1:2 | Bzura Ozorków |
MKS Mianów | 0:3 | Kobra Leźnica Wielka |
Kotan Ozorków | 3:2 | LKS Świnice Warckie |
Kanarki Małachowice | 3:2 | Magnat Sierpów |
Górnik Łęczyca | 1:0 | Grom Powodów |
Malina Piątek | 1:1 | SPKMS Żychlin |
Bzura Młogoszyn | 5:1 | Victoria Grabów |
tabela:
Lp | Nazwa | M | P | B+ | B- | Z | R | P |
1 | Górnik Łęczyca | 14 | 39 | 45 | 10 | 13 | 0 | 1 |
2 | Bzura Ozorków | 14 | 32 | 60 | 17 | 10 | 2 | 2 |
3 | Kobra Leźnica Wielka | 14 | 29 | 42 | 26 | 9 | 2 | 3 |
4 | Malina Piątek | 14 | 29 | 44 | 22 | 9 | 2 | 3 |
5 | Magnat Sierpów | 14 | 25 | 40 | 22 | 8 | 1 | 5 |
6 | Bzura Młogoszyn | 14 | 24 | 38 | 30 | 7 | 3 | 4 |
7 | LKS Świnice Warckie | 14 | 23 | 40 | 25 | 7 | 2 | 5 |
8 | Victoria Grabów | 14 | 22 | 31 | 30 | 7 | 1 | 6 |
9 | Kotan Ozorków | 14 | 21 | 42 | 29 | 6 | 3 | 5 |
10 | Ostrovia Ostrowy | 14 | 16 | 30 | 42 | 5 | 1 | 8 |
11 | Kanarki Małachowice | 14 | 10 | 38 | 64 | 3 | 1 | 10 |
12 | MKS Mianów | 14 | 7 | 21 | 48 | 2 | 1 | 11 |
13 | SPKMS Żychlin | 14 | 4 | 12 | 74 | 1 | 1 | 12 |
14 | Grom Powodów | 14 | 3 | 19 | 63 | 1 | 0 | 13 |