0
343

IV LIGA

Termy Ner Poddębice – Andrespolia Wiśniowa Góra 0:3 (0:0)

Patryk Ożadowicz nie będzie miło wspominał swojego debiutu jako trener w IV lidze, jego podopieczni przeszli obok meczu i przegrali łatwo z Andrespolią. Pierwsza połowa w wykonaniu naszych zawodników, była jeszcze w normie, za to co wyczyniali w drugiej połowie, pozostawimy bez komentarza. Tylko trzem zawodnikom (Niedomagała, Owczarek, Tonn) w tym spotkaniu zależało na korzystnym wyniku, starali się, walczyli, ale to za mało, żeby zdobyć choć jeden punkt z mało wymagającym przeciwnikiem tego dnia, jakim byli goście w tym pojedynku. Przegrać mecz można, ale trzeba w takie spotkanie włożyć serce i walkę, czego zabrakło większości zawodnikom Term Neru.

MECZE SPARINGOWE

GLKS Sarnów/Dalików – Kotan Ozorków 3:1 (2:0)

Czechulski Marcin, Borowski Krzysztof.

Malina Piątek – Grom Powodów 2:2 (2:1)

Pietruszka Przemysław, zawodnik testowany.

Tur Turek – Termy Uniejów 2:2 (0:0)

… Nowak Przemysław-2

Ostatni sparing Termalnych przed powrotem do zmagań ligowych za nami. Drużyna z Uniejowa zremisowała 16 marca w Turku z miejscowym Turem 1921 wynikiem 2:2.

W spotkaniu wyjazdowym ze względów zdrowotnych nie mogła wystąpić grupa 6 zawodników MGLKS Termy Uniejów. Mimo okrojonego składu Termalni zaprezentowali się pozytywnie, co napawa optymizmem przed startem rundy wiosennej. Po pierwszej połowie mieliśmy na boisku rezultat remisowy 0:0, wszystkie bramki w tym meczu padły po przerwie.

Dla Term dwukrotnie strzelał celnie Przemysław Nowak, gospodarze natomiast pokonywali Jakuba Zdycha po prostych błędach naszych defensorów, co jednak będzie na pewno nauczką i w pierwszym meczu wiosennym tego rodzaju prezenty nie będą dziełem naszych zawodników.

Już za tydzień w piątek o godzinie 19:15 inauguracja rundy, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Przeciwnikiem Term Uniejów będzie Sokół II Aleksandrów.
W zespole Baszty nastąpiły pewne roszady kadrowe, o których będziemy informować na naszym portalu już wkrótce.

źródło: uniejow.net.pl