3 zwycięstwa i 3 porażki

0
215
views

IV liga

Pelikan II Łowicz – Termy Ner Poddębice 1:2

Cenne zwycięstwo Term Neru w Łowiczu.

 

pozostałe mecze:

Pelikan II Łowicz 1:2 Termy Ner Poddębice
Orkan Buczek 1:0 LKS Kwiatkowice
Omega Kleszczów 2:0 MKP-Boruta Zgierz
Warta Działoszyn 2:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
KS Sand Bus Kutno 2:1 Zjednoczeni Stryków
Pogoń Zduńska Wola 0:1 Ceramika Opoczno
Włókniarz Zelów 2:0 Stal Niewiadów
RKS Radomsko 5:1 Pilica Przedbórz

 

tabela:

1 RKS Radomsko 10 27 31 9 9 0 1
2 KS Sand Bus Kutno 10 24 25 11 8 0 2
3 Warta Sieradz 10 23 25 11 7 2 1
4 Orkan Buczek 10 21 23 5 6 3 1
5 LKS Kwiatkowice 10 21 17 11 7 0 3
6 Zjednoczeni Stryków 11 19 17 15 6 1 4
7 Włókniarz Zelów 10 16 15 13 5 1 4
8 Ceramika Opoczno 10 16 12 13 5 1 4
9 Termy Ner Poddębice 11 15 17 23 5 0 6
10 Pogoń Zduńska Wola 10 12 14 14 3 3 4
11 Andrespolia Wiśniowa Góra 10 12 17 21 3 3 4
12 Omega Kleszczów 11 11 21 24 3 2 6
13 Pelikan II Łowicz 11 10 15 31 3 1 7
14 Warta Działoszyn 10 10 18 22 2 4 4
15 Pilica Przedbórz 11 7 17 26 2 1 8
16 Stal Niewiadów 10 5 7 22 1 2 7
17 MKP-Boruta Zgierz 11 2 8 28 0 2 9

 

 

Klasa okręgowa

GLKS Sarnów/Dalików – GKS Ksawerów 0:1 (0:1)

17 letni Dawid Gzyl zagrał jak „profesor”. Z tak grającego młodego zawodnika, drużyna z Sarnowa i Dalikowa będzie miała duży pożytek.

 

Widzew II Łódź – Termy Uniejów 6:0

Niestety, Łodzianie dali lekcję Termalnym.

Bramki: Demjan (9’), Kwantaliani (12’, 40’, 65’), Falon (15’, 23’)

Termy:
Zajdel – Wierucki, Matusiak, Kasztelan, Stolarek (74′ Frączkowski) – Pęzik (82′ Kaczmarek), Spychalski, P. Nowak, Ryplewicz (74′ Jatczak), W. Nowak (87′ Świątczak) – Sobolewski (82′ Olczyk)

Widzew II:
Humerski – Kamiński (46′ Niedziela), Gibas (46′ Wawrzeniak), Paszliński (46′ Kmita), Pigiel – Zuziak (79′ Niemiec), Kwantaliani, Falon, Ameyaw (74′ Stankiewicz), Pieńkowski (69′ Miasopust) – Demjan. Rezerwowi: Gibki

 

pozostałe mecze:

Widzew II Łódź 6:0 Termy Uniejów
UKS SMS Łódź 2:4 Start Brzeziny
ŁKS II Łódź 3:0 Stal Głowno
Włókniarz Konstantynów 0:2 Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew 2:0 Sokół II Aleksandrów
GLKS Sarnów/Dalików 0:1 GKS Ksawerów
PTC Pabianice 0:3 Włókniarz Pabianice
Bzura Ozorków 1:2 LKS Rosanów

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 9 27 40 6 9 0 0
2 Widzew II Łódź 9 25 46 7 8 1 0
3 Zawisza Rzgów 9 22 21 12 7 1 1
4 GKS Ksawerów 9 19 23 20 6 1 2
5 Termy Uniejów 9 18 25 21 6 0 3
6 Stal Głowno 9 16 24 22 5 1 3
7 Start Brzeziny 9 15 25 20 5 0 4
8 Orzeł Parzęczew 9 15 23 13 5 0 4
9 Włókniarz Pabianice 9 15 14 10 5 0 4
10 LKS Rosanów 9 12 18 23 4 0 5
11 UKS SMS Łódź 9 8 18 28 2 2 5
12 Sokół II Aleksandrów 9 7 14 21 2 1 6
13 Włókniarz Konstantynów 9 7 14 30 2 1 6
14 PTC Pabianice 9 3 6 34 1 0 8
15 GLKS Sarnów/Dalików 9 3 14 31 1 0 8
16 Bzura Ozorków 9 0 3 30 0 0 9

 

 

Klasa „A” grupa III

Sazan Pęczniew – Ostrovia Ostrowy 6:3 (0:2)

Wypiór Tomasz-2, Śpiączka Wiktor-2, Chmielecki Sebastian-1, Leśniak Marek-1.

Z 0:3 do 6:3, to był szalony mecz, kibice po nim byli bardzo zadowoleni.

 

pozostałe mecze:

Sazan Pęczniew 6:3 Ostrovia Ostrowy
OSP Iskra Głowno 1:4 Magnat Sierpów
KS II Kutno 5:0 Dąbrowianka Dąbrowice
Malina Piątek 1:4 MKS Mianów
Witonianka Witonia 3:1 Victoria Rąbień
LKS Świnice Warckie 1:0 Kotan Ozorków
Bzura Młogoszyn 2:2 Kobra Leźnica Wielka

 

tabela:

1 Witonianka Witonia 7 16 26 10 5 1 1
2 Victoria Rąbień 7 16 26 10 5 1 1
3 KS II Kutno 7 15 20 7 5 0 2
4 Sazan Pęczniew 7 14 26 16 4 2 1
5 Ostrovia Ostrowy 7 13 21 17 4 1 2
6 MKS Mianów 7 12 15 15 4 0 3
7 Bzura Młogoszyn 7 10 19 15 3 1 3
8 Magnat Sierpów 7 10 18 21 3 1 3
9 Kobra Leźnica Wielka 7 8 14 18 2 2 3
10 LKS Świnice Warckie 7 8 12 20 2 2 3
11 Dąbrowianka Dąbrowice 7 7 15 16 2 1 4
12 Kotan Ozorków 7 7 14 25 2 1 4
13 OSP Iskra Głowno 7 3 7 23 1 0 6
14 Malina Piątek 7 1 12 32 0 1 6

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

Pisia Zygry – LKS Kalinowa 1:2

W Zygrach niedosyt. Porażka z Kalinową zabolała kibiców.

 

pozostałe mecze:

LZS Rębieskie 0:2 LKS Pyszków
Unia Sieradz-Męka 2:2 UKS Ustków
GKS Sędziejowice 5:1 Pamapol-Hetman Rusiec
UMKS Ostrowia w Ostrówku 1:4 Rokita Rokitnica
RKS Rychłocice 1:1 LGKS Charłupia Mała
LKS Kobierzycko 4:1 Inter-Sieradz Woźniki
Pisia Zygry 1:2 LKS Kalinowa
Victoria Szadek 3:0 Sokół Goszczanów

 

tabela:

1 LKS Pyszków 10 21 23 9 6 3 1
2 RKS Rychłocice 10 19 32 23 6 1 3
3 GKS Sędziejowice 10 19 37 28 6 1 3
4 Sokół Goszczanów 10 19 30 21 5 4 1
5 LKS Kobierzycko 10 16 29 24 5 1 4
6 Victoria Szadek 10 16 21 16 5 1 4
7 LGKS Charłupia Mała 10 15 31 24 4 3 3
8 Unia Sieradz-Męka 10 15 24 19 4 3 3
9 Rokita Rokitnica 10 15 25 25 5 0 5
10 Inter-Sieradz Woźniki 10 14 14 20 4 2 4
11 LZS Rębieskie 10 13 27 23 4 1 5
12 Pisia Zygry 10 11 27 29 3 2 5
13 Pamapol-Hetman Rusiec 10 11 16 28 3 2 5
14 LKS Kalinowa 10 9 11 27 2 3 5
15 UKS Ustków 10 7 19 32 1 4 5
16 UMKS Ostrowia w Ostrówku 10 3 12 30 0 3 7

 

 

Klasa „B” grupa II

Grom Powodów – Santos Czerchów 1:0 (1:0)

Kupis Michał-1

skład: Urbaniak Wojciech – Karolak Łukasz (46′ Wrzeszczyński Jakub), Swęderski Artur, Idczak kamil (55′ Schmeichel Łukasz), Kita Tomasz, Simon Rafał (94′ Bień Tomasz), Szewczyk Mateusz (92′ Ługowski Jakub), Kupis Michał (50′ Witak Robert), Pietruszka Przemysław, Grzybowski Marcin (60′ Kindlein Grzegorz), Kita Jakub (75′ Kupis Tomasz).

Mimo że tylko 1:0, ale trzy punktu zostały w … Wartkowicach.

 

pozostałe mecze:

Victoria Grabów 4:0 Start Szczawin
Grom Powodów 1:0 Santos Czerchów
Sokół Skromnica 2:4 LKS Modlna
LKS Dąbrówka 3:5 Orzeł Wróblew
Włókniarz II Konstantynów 4:1 Sokół Lutomiersk

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 5 15 17 4 5 0 0
2 Victoria Grabów 6 13 14 7 4 1 1
3 Orzeł Wróblew 6 12 28 12 4 0 2
4 Santos Czerchów 6 10 11 7 3 1 2
5 Grom Powodów 5 9 9 5 3 0 2
6 LKS Dąbrówka 6 6 13 13 2 0 4
7 Start Szczawin 5 6 5 9 2 0 3
8 Sokół Lutomiersk 5 5 7 9 1 2 2
9 LKS Modlna 5 5 7 11 1 2 2
10 Kanarki Małachowice 4 3 8 10 1 0 3
11 Sokół Skromnica 5 0 2 34 0 0 5

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułPiłkarski weekend
Następny artykułWyniki juniorów
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ