Zagrajmy dla Wieśka …

0
27
views

Termy

 

 

 

IV liga – XXV kolejka

MECZ PRZEŁOŻONY NA INNY TERMIN

LKS Ner Poddębice (1) – Astoria Szczerców (13)

obsada sędziowska: Majkowski (WS Sieradz)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 25 kwietnia)
16:00 – Zawisza Pajęczno – Widok Skierniewice – Niedźwiecki (WS Piotrków)
16:30 – Mechanik Radomsko – Włókniarz Zelów – Rosiński (WS Skierniewice)
17:00 – Warta Działoszyn – KS Paradyż – Krasnopolski (WS Łódź)
17:00 – Orzeł Nieborów – MKP-Boruta Zgierz – Janecka (WS Sieradz)
17:00 – Polonia Piotrków – Piast Błaszki – Mularczyk (WS Skierniewice)
17:00 – Zawisza Rzgów – Zjednoczeni Stryków – Kardacki (WS Łódź)
(niedziela – 26 kwietnia)
12:00 – GKS II Bełchatów – Pilica Przedbórz – Urbaniak (WS Łódź)
17:00 – Włókniarz Moszczenica – LKS Rosanów – Lewandowski (WS Skierniewice)

 

 

klasa okręgowa – XX kolejka

24 kwietnia (piątek) . godz. 19:00 . Uniejów

MGLKS Termy Uniejów (7) – Start Brzeziny (10)

obsada sędziowska: B. Nowicki, B. Banasiak, Sz. Przytuła

 

pozostałe mecze:

(sobota – 25 kwietnia)
13:00 – Orzeł Parzęczew – Włókniarz Pabianice – A. Dolny, A. Zasadziak, P. Szadkowski
16:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Włókniarz Konstantynów – M. Hankiewicz, B. Prokop, Ł. Siercha
17:00 – Stal Głowno – Zawisza II Rzgów – K. Walczak, R. Walczak, M. Wujczak
17:00 – GLKS Dłutów – Ostrovia Ostrowy – K. Gawroński, J. Malka, P. Niemiec
17:30 – KKS Koluszki – PTC Pabianice – M. Gajda, M. Anielak, B. Nowicki
(niedziela – 26 kwietnia)
14:00 – Zjednoczeni II Stryków – LZS Justynów – R. Graczyk, T. Chojnacki, D. Gałązka

 

 

klasa „A” grupa III – XVI kolejka

26 kwietnia (niedziela) . godz. 16:00 . Dalików

GLKS Sarnów/Dalików (2) – KS Kutno (1)

obsada sędziowska: Z. Patora, P. Zasadziak, B. Prokop

 

pozostałe mecze:

(sobota – 25 kwietnia)
16:00 – Krośniewianka Krośniewice – Malina Piątek – J. Różycki, J. Bernacik, B. Wolski
16:30 – GKS Bedlno – Magnat Sierpów – A. Daroch, M. Dobrowolski, J. Szmidt
17:00 – LKS Świnice Warckie – Victoria Grabów – K. Gruszczyński, M. Kućmański, A. Sekuterski
(niedziela – 26 kwietnia)
15:00 – Dąbrowianka Dąbrowice – Bzura Młogoszyn – Ł. Majchrzak, A. Zasadziak, J. Bernacik

 

 

klasa „B: grupa I – XIV kolejka

26 kwietnia (niedziela) . godz. 15:00 . Cieżków

LKS Sazan Pęczniew (3) – TMRF Widzew Łódź (1)

obsada sędziowska: M. Gutowski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 25 kwietnia)
15:00 – Kolejarz Łódź – Victoria Stoki Łódź – K. Frątczak
15:00 – Victoria Rąbień – MKS II Tuszyn – A. Cybulski
(niedziela – 26 kwietnia)
11:00 – LKS II Rosanów – Hetman Łódź – R. Siech

 

 

klasa „B” grupa III – XV kolejka

25 kwietnia (sobota) . godz. 17:00 . Żychlin

Delta Śleszyn (2) – LKS Grom Powodów (6)

obsada sędziowska: K. Musiał

 

pozostałe mecze:

(sobota – 25 kwietnia)
17:00 – LKS Cedrowice – GKS Byszew – M. Czekalski
(niedziela – 26 kwietnia)
11:00 – LKS Modlna – Kanarki Małachowice – A. Zygmunciak
12:00 – Orzeł Wróblew – Santos Czerchów – G. Augustowski
13:30 – Olimpia Oporów – Sokół Skromnica – P. Jankowski
14:00 – MKS Mianów – Iskra Góra Św. Małgorzaty – M. Wujczak

 

 

Sieradzka klasa „B” grupa III – XII kolejka

26 kwietnia (niedziela) . godz. 16:00 . Zygry

GLKS Pisia Zygry – LZS Wrońsko

obsada sędziowska: J. Rutecki

 

pozostałe mecze:

(sobota – 25 kwietnia)
15:00 – Widawia II Widawa – TS Janiszewice – J. Grenda
(niedziela – 26 kwietnia)
15:00 – RKS Rychłocice – GKS Chociw – T. Chomiszczak
15:00 – LKS Wola Będkowska – LZS Chrząstawa – K. Gawłowski
Pauzuje: Inter Sieradz-Woźniki

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ