Zadyszka mistrza

0
25
views

 

 

 

III EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

2017′

 

Mistrz II edycji chyba przesadził z ilością rozegranych pojedynków w tak krótkim czasie i dostał zadyszki, efektem czego były dwie porażki jednego dnia. Co do pierwszej to raczej nie jest to niespodzianka, no chyba, że urwanie jednego gema faworytowi tej edycji. Drugie spotkanie to powtórka z meczu finałowego w którym to Damian wygrał i zdobył tytuł, jak widzimy rewanż Jackowi się udał i możemy być pewni, że te rozgrywki się dopiero rozkręcają. Maciej Maciejewski z powodu kontuzji, oddał swoje miejsce w rozgrywkach Pawłowi Czyżewskiemu.

 

Rozegrane mecze:

Dominowski Damian – Błaszczyk Andrzej 2:0 (7:6, 6:3)

Gajdecki Marcin – Mania Szymon 2:1 (6:2 2:6 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:0 (7:6 6:0)

Gajdecki Marcin – Cichosz Adam 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Mania Szymon 2:0 (6:2 6:4)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:4 6:1)

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:1 (6:2 4:6 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Bienias Grzegorz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:3 7:6)

Bienias Grzegorz – Bartosik Jacek 2:0 (6:2 6:2)

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Jeziorski Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:2)

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (6:1 4:6 6:0)

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:0)

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:1 (3:6 6:0 7:5)

Boczkowski Maciej – Bartosik Jacek 2:0 (6:0 6:0)

Boczkowski Maciej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:0 6:0)

Bartosik Jacek – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:2)

Szymon Mania – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:1)

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:4 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Mania Szymon 2:1 (4:6 6:4 7:5)

Dominowski Damian – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 7:5)

Dominowski Damian – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 7:6)

Dominowski Damian – Jeziorski Andrzej 2:1 (6:4 1:6 6:3)

Dominowski Damian – Gajdecki Marcin 2:0 (6:3 6:2)

Dominowski Damian – Mania Szymon 2:1 (6:4 4:6 6:3)

Bienias Grzegorz – Jeziorski Andrzej 2:0 (7:5 7:6)

Boczkowski Maciej – Dominowski Damian 2:0 (6:1 6:0)

Bartosik Jacek – Dominowski Damian 2:0 (6:4 7:5)

 

Tabela:

  1. Mania Szymon . 10 . 16 . (121:110)

  2. Dominowski Damian . 8 . 16 . (90:83)

  3. Błaszczyk Andrzej . 5 . 11 . (63:34)

  4. Bienias Grzegorz . 4 . 11 . (55:35)

  5. Bartosik Jacek . 6 . 11 . (58:56)

  6. Boczkowski Maciej . 3 . 9 . (36:1)

  7. Jeziorski Andrzej . 5 . 7 . (48:47)

  8. Twardowski Dariusz . 5 . 7 . (49:53)

  9. Gajdecki Marcin . 3 . 5 . (31:30)

  10. Cichosz Adam . 1 . 0 . (6:12)

  11. Galoch Dariusz . 2 . 0 . (9:24)

  12. Ciałkowski Łukasz . 4 . 0 . (29:51)

  13. Janiak Tadeusz . 2 . 0 . (2:24)

  14. Misiak Łukasz . 4 . 0 . (10:49)

 

Kardaś Andrzej (MISTRZ I EDYCJI PLTZ)

  • Andrysiak Przemysław (Sieradz)

  • Bednarek Marcin (Byczyna)

  • Buda Tomasz (Poddębice)

  • Gosławski Wojciech (Poddębice)

  • Jaros Piotr (Zduńska Wola)

  • Jesionowski Kamil (Poddębice)

  • Czyżyk Paweł (Poddębice)

  • Pawlak Marcin (Poddębice)

  • Słaboń Maciej (Poddębice)

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ