XIX MISTRZOSTWA POLSKI TAŃCA MAŻORETKOWEGO

0
133
views

 

 

 

 

 

XIX MISTRZOSTWA POLSKI TAŃCA MAŻORETKOWEGO

KĘDZIEŻYN KOŹLE

19-21 maja 2017r.

 

Liczna grupa z Poddębic, rywalizowała w mistrzostwach Polski, poza zespołem „SZYK”, brały udział także inne nasze zespoły: DALIA, FLESZ i BŁYSK.

Poniżej przedstawiamy wyniki.

 

nazwa zespołu/ solista/ duet/ trio P U N K T A C J A MIEJSCE
DEFILADA ESTRADA SUMA PUNKTÓW

 

POMPOM MAMY 1 SZYK – PODDĘBICE 0,00 65,90 65,90  
2 SUPER MUMS – OZIMEK 0,00 72,80 72,80 I
3 TĘCZOWE MAMY – RACIBÓRZ 0,00 69,00 69,00 II
4 CZARNE PANTERY – ŁÓDŹ 0,00 66,80 66,80  
5 LADIES – NIECHLÓW 0,00 65,25 65,25  
6 INTOX SILVER – DOBCZYCE 0,00 67,50 67,50 III

 

POMPOM SOLO KADETKI 1 EMILIA WILK – PEREŁKI – REŃSKA WIEŚ 62,70 62,70  
2 AMELIA ŁUKIEWICZ – INTOX I – DOBCZYCE 59,80 59,80  
3 EMILIA LASOCKA – RYTM 2 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 69,50 69,50 III
4 AGATA MARZEC – PEREŁKI – REŃSKA WIEŚ 60,00 60,00  
5 MILENA RĘKA- AZARIANKI – PIEKARY ŚLĄSKIE 70,70 70,70 II
6 EMILIA KIJEK – PROMYCZEK – KUŹNIA RACIBORSKA 63,30 63,30  
7 KORNELIA GOCAL – INTOX AMIS – DOBCZYCE 66,95 66,95  
8 MAGDALENA OCZOWIŃSKA – – PERŁY – OPOLE 55,60 55,60  
9 OLIWIA TOMALA – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 67,50 67,50  
10 NINA GALOCH – FLESZ – PODDĘBICE  62,85 62,85  
11 EMILIA SUCHANEK – UŚMIECH – TWORKÓW 68,90 68,90  
12 WIKTORIA MIKOSZ – RYTM 2 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 66,80 66,80  
13 ZOFIA BĄK – DIAMENT – OZIMEK 64,00 64,00  
14 AMELIA SMOLARKIEWICZ – UKS WAWRZYN – ISKIERKI – BIEZDROWO 65,30 65,30  
15 KORNELIA GRABARKIEWICZ – MIRAŻ – WRONKI 72,60 72,60 I
16 MILENA JURKIEWICZ – INTOX MINI- DOBCZYCE 60,30 60,30  
17 WIKTORIA KWIATKOWSKA – PERŁY – OPOLE 62,50 62,50  

 

POMPOM SOLO JUNIORKI 1 KAROLINA PIESZCZEMINKO – LA BELLA – LEŚNICA 48,55 48,55  
2 WIKTORIA GATNAR – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 63,15 63,15  
3 NATALIA GIERLICH – RYTM 1 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 61,60 61,60  
4 BLANKA MICHALSKA – UKS WAWRZYN – ISKIERKI – BIEZDROWO 74,40 74,40 I
5 AMANDA ŚLĘZAK – RYTM 2 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 61,00 61,00  
6 ALEKSANDRA SIRUGA – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 62,30 62,30  
7 KAROLINA NIEMIEC – APLAUZ – MARKLOWICE 68,70 68,70  
8 JULIA TOMASZEK – UŚMIECH – TWORKÓW 70,10 70,10  
9 JULITA KAMYSZEK – UKS WAWRZYN – ISKIERKI – BIEZDROWO 70,40 70,40 II
10 NATALIA BOŃCZYK – RYTM 2 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 65,80 65,80  
11 AMELIA FOJCIK – UŚMIECH – TWORKÓW 67,70 67,70  
12 AGATA WASIELEWSKA – ARRIVA – GOGOLIN 61,80 61,80  
13 JULIA PIPPA – DIAMENT – OZIMEK 60,60 60,60  
14 JULIA CZERWIŃSKA – PA-MAR-SZE – ROGOŹNO 69,10 69,10  
15 JULIA WŁODARCZYK – ŁÓDZKIE MAŻORETKI FAME – ŁÓDŹ 64,80 64,80  
16 KAROLINA SKÓRKA – DALIA – PODDĘBICE 0,00 0,00  
17 JULIA LIS – UKS WAWRZYN – ISKIERKI – BIEZDROWO 69,70 69,70  
18 ZOFIA ORZECHOWSKA – MIRAŻ – WRONKI 70,15 70,15 III
19 ZOFIA SZYMCZAK – BIG BANG – GOSTYŃ 62,05 62,05  
20 MICHALINA MARKOWSKA – EFEKT – ŁUBNIANY 63,55 63,55  
21 MARTYNA KUCZERA – IMAGE DANCE – PUSTKÓW – OSIEDLE 58,45 58,45  

 

POMPOM FORMACJE JUNIORKI 1 INTOX GOLD – DOBCZYCE 56,70 63,80 120,50  
2 AZARIA – PIEKARY ŚLĄSKIE 75,90 73,90 149,80 II
3 ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 76,40 65,20 141,60  
4 FLESZ – PODDĘBICE  61,20 61,30 122,50  
5 T ĘCZA II – RACIBÓRZ 74,25 74,00 148,25 III
6 DIAMENT – PŁOŃSK 0,00 58,80 58,80  
7 RYTM 2 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 68,85 72,00 140,85  
8 DIAMENT – OZIMEK 0,00 74,25 74,25  
9 BRYZA – OSIECZNA 62,50 65,75 128,25  
10 INTOX II – DOBCZYCE 54,00 59,70 113,70  
11 COPACABANA II – CIASNA 63,50 59,40 122,90  
12 ANTURJA – SKRZYSZÓW 0,00 63,90 63,90  
13 GOLD – MAJDAN KRÓLEWSKI 0,00 60,55 60,55  
14 UŚMIECH – TWORKÓW 77,60 77,10 154,70 I

 

POMPOM FORMACJE SENIORKI 1 DELEMENT – OZIMEK/TARNÓW OPOLSKI 0,00 83,60 83,60  
2 MAŻORETKI PANTERY – GLIWICE 0,00 74,65 74,65  
3 BŁYSK – PODDEBICE 68,20 68,50 136,70  
4 FLESZ DANCE – LUBOMIA 0,00 76,80 76,80  
5 ZARA – RACIBÓRZ, ZAWADA KSIĄŻĘCA 76,70 84,00 160,70 GP
6 DIAMENT – PŁOŃSK 66,10 64,55 130,65  
7 RYTM 1 – CZERWIONKA – LESZCZYNY 68,30 77,70 146,00 III
8 COPACABANA I– CIASNA 67,80 78,80 146,60 II
9 ANTURJA – SKRZYSZÓW 0,00 52,65 52,65  
10 IMAGE DANCE – PUSTKÓW – OSIEDLE 0,00 62,45 62,45  
11 APLAUZ – MARKLOWICE 73,10 0,00 73,10  

 

BATON SOLO KADETKI 1 KINGA WARZECHA – ZYGZACZEK – CZERWIONKA LESZCZYNY 67,35 67,35  
2 KLAUDIA ZIAJA – AZARIANKI – PIEKARY ŚLĄSKIE 69,75 69,75 III
3 JULIA CHOJNOWSKA – ŁÓDZKIE MAŻORETKI FAME – ŁÓDŹ 65,70 65,70  
4 KINGA DORNA – MIRAŻ – WRONKI 65,85 65,85  
5 MAJA SOBOLEWSKA – PERŁY – OPOLE 62,10 62,10  
6 OLIWIA TOMALA – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 69,45 69,45  
7 DOMINIKA GATZKA – SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 73,20 73,20 I
8 ALICJA STAJER – ZYGZACZEK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 66,00 66,00  
9 NATALIA LATKOWSKA – ŁÓDZKIE MAŻORETKI FAME – ŁÓDŹ 64,75 64,75  
10 MARTYNA ŁAZARCZYK – DALIA I – PODDĘBICE 66,00 66,00  
11 OLGA SPYCHAŁA – MIRAŻ – WRONKI 72,20 72,20 II
12 LAURA ADAMIETZ – DIAMENT- OZIMEK 64,55 64,55  
13 WIKTORIA RZEPIAK – PERŁY – OPOLE 60,10 60,10  

 

BATON SOLO JUNIORKI MŁODSZE 1 KINGA TOMECZEK – LA BELLA – LEŚNICA 67,15 67,15  
2 MICHALINA PRZYBYLSKA – AZARIA – PIEKARY ŚLĄSKIE 74,10 74,10  
3 AGNIESZKA PERA – MAŻORETKI PANTERY – GLIWICE 68,80 68,80  
4 NATALIA RUCIŃSKA – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 71,05 71,05  
5 JULIA MINCER – LA BELLA – LEŚNICA 68,55 68,55  
6 WIKTORIA WINIARSKA – ASTRA – RYBNIK 72,95 72,95  
7 MATYLDA KOJS – SŁONECZKA – LEŚNICA 63,75 63,75  
8 MARTA ROJKOWSKA – DALIA – PODDĘBICE 66,65 66,65  
9 WIKTORIA KRAWCZYK – ASTRA – RYBNIK 73,65 73,65  
10 DARIA GÓRCZEWSKA – MAŁY ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 73,75 73,75  
11 OLIWIA STROKA – TĘCZA II – RACIBÓRZ 73,40 73,40  
12 DARIA SKIBA – DIAMENT- OZIMEK 74,70 74,70 II
13 JULIA WŁAZAŁEK – DALIA – PODDĘBICE 66,90 66,90  
14 ANNA RZEPIAK – PERŁY – OPOLE 63,65 63,65  
15 ANNA LISOWSKA – MIRAŻ – WRONKI 75,01 75,01 I
16 ZOFIA GRUSZKA – BIG BANG – GOSTYŃ 72,90 72,90  
17 JULIA SAMBOK – RYTM III – DŁUGOMIŁOWICE 74,50 74,50 III

 

BATON SOLO JUNIORKI STARSZE (2003 i niżej) 1 JULIA JASICZEK – ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 78,15 78,15 II
2 WIKTORIA COFALIK – ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 72,05 72,05  
3 OLIWIA SKRZYPKOWIAK – MIRAŻ – WRONKI 76,70 76,70 III
4 EMILIA FOJCIK – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 69,70 69,70  
5 JULIA JAROCKA – SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 79,15 79,15 I
6 NATALIA GÓRZNA – PA-MAR-SZE – ROGOŹNO 72,50 72,50  
7 OLIWIA KRUG – MAŻORETKI ORKIESTRY DĘTEJ MIASTA LESZNA – LESZNO 70,40 70,40  
8 ZUZANNA FLORCZAK – ŁÓDZKIE MAŻORETKI FAME – ŁÓDŹ 70,80 70,80  
9 KAROLINA SKÓRKA – DALIA – PODDĘBICE 70,10 70,10  
10 AGATA PUTO – PERŁY – OPOLE 71,60 71,60  

 

BATON SOLO SENIORKI STARSZE 1 NATALIA FORMAS – NEMEZIS – HECZNAROWICE 77,00 77,00  
2 OLIWIA CZECHOWSKA – MIRAŻ – WRONKI 82,60 82,60  
3 PAULINA KORGÓL – SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 80,60 80,60  
4 WIKTORIA PAŃCZYK – ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 78,65 78,65  
5 KLAUDIA JEZIAK – FANTAZJA – OGRODZIENIEC 76,35 76,35  
6 WERONIKA WYDRZYŃSKA – DALIA – PODDĘBICE 71,45 71,45  
7 MARTA DRZEWIECKA – MIRAŻ – WRONKI 80,35 80,35  
8 IZABELA BORKOWSKA – ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 81,45 81,45  
9 JULIA KOTERBA – TES – RACIBÓRZ 81,35 81,35  
10 IZABELA MATUSIEWICZ – FLEX – SUWAŁKI 78,75 78,75  
11 ALEKSANDRA BRZOZOWSKA – FANTAZJA – OGRODZIENIEC 78,70 78,70  
12 MARTYNA DENDERA – SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 82,00 82,00  
13 WERONIKA CISIŃSKA – ARRIVA – GOGOLIN 78,95 78,95  
14 WERONIKA JESSA – – PA-MAR-SZE – ROGOŹNO 77,20 77,20 III
15 NATALIA IGNACZAK – EKSPLOZJA – ŻORY 78,00 78,00  
16 MARITA PAWLAK – DALIA – PODDĘBICE 75,80 75,80  
17 VANESSA SZAFARCZYK – RYTM III – DŁUGOMIŁOWICE 0,00 0,00  
18 DŻESIKA SKÓRSKA – EKSPLOZJA – ŻORY 79,55 79,55  
19 KINGA GAWRYŚ – INSPIRADO – PUSTKÓW – OSIEDLE 0,00 0,00  

 

BATON DUO/TRIO SENIORKI 1 JULIA KOTERBA, DARIA MUCHA – TES – RACIBÓRZ 77,20 77,20  
2 IDA KOKOSZKA, PAULINA NOWAK – DELEMENT – OZIMEK/TARNÓW OPOLSKI 77,75 77,75  
3 KLAUDIA JEZIAK, OLIWIA MIŚTA – FANTAZJA – OGRODZIENIEC 78,30 78,30  
4 KAROLINA DURENEK, ZUZANNA GUMKOWSKA – ASTRA – RYBNIK 77,10 77,10  
5 AGATA DOMARUS, AGNIESZKA GBUR, JUSTYNA SZYMURA – SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 75,80 75,80  
6 ALEKSANDRA BRZOZOWSKA, NIKOLA PTAK – FANTAZJA – OGRODZIENIEC 74,95 74,95  
7 JULIA JASICZEK, NATALIA KUBICA – ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 78,85 78,85 II
8 WERONIKA CISIŃSKA, KAROLINA KOWOLIK – ARRIVA – GOGOLIN 75,60 75,60  
9 JULIA NOWACZYK, OLIWIA KABAT – PA-MAR-SZE – ROGOŹNO 77,60 77,60  
10 KLAUDIA PAJZDERSKA, ALEKSANDRA MALEPSZA – MAŻORETKI ORKIESTRY DĘTEJ MIASTA LESZNA – LESZNO 75,80 75,80  
11 KAROLINA WOŹNIAK, KAROLINA RATAJCZAK – REWIA – OSIECZNA 74,55 74,55  
12 OLIWIA OLCZYK, WERONIKA WYDRZYŃSKA – DALIA – PODDĘBICE 74,60 74,60  
13 OLIWIA CZECHOWSKA, NATALIA SZABLEWSKA – MIRAŻ – WRONKI 81,05 81,05 I
14 NATALIA JAKUBOWSKA, ANNA ŚLEBODA – BIG BANG – GOSTYŃ 74,60 74,60  
15 DŻESIKA SKÓRSKA, NATALIA IGNACZAK – EKSPLOZJA – ŻORY 77,45 77,45  
16 JUSTYNA ZDEB, SABINA WOŹNIAK – ALTRO – GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 66,95 66,95  
17 CELINA GRĄDZKA, ZOFIA ZEJMA – GRACJA – STARA WIEŚ 78,40 78,40 III

 

BATON MINIFORMACJE SENIORKI 1 ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 6 77,05 77,05 III
2 FANTAZJA – OGRODZIENIEC 7 72,45 72,45  
3 ASTRA – RYBNIK 6 76,05 76,05  
4 ZARA – RACIBÓRZ/ ZAWADA KSIĄŻĘCA 7 72,95 72,95  
5 ARRIVA – GOGOLIN 5 65,85 65,85  
6 PA-MAR-SZE – ROGOŹNO 7 61,75 61,75  
7 MAŻORETKI ORKIESTRY DĘTEJ MIASTA LESZNA – LESZNO 6 72,85 72,85  
8 GRACJA – STARA WIEŚ 7 75,70 75,70  
9 DALIA – PODDĘBICE 7 64,85 64,85  
10 MIRAŻ – WRONKI 7 80,70 80,70 I
11 FINEZJA – WSCHOWA 7 56,40 56,40  
12 EKSPLOZJA – ŻORY 7 79,50 79,50 II
13 VICTORIA I – ŁOWKOWICE 6 67,65 67,65  
14 MAŻORETKI HUTY MIEDZI GŁOGÓW – GŁOGÓW 7 54,65 54,65  

 

BATON FORMACJE KADETKI 1 ZYGZACZEK – CZERWIONKA LESZCZYNY 0,00 73,45 73,45  
2 SŁONECZKA – LEŚNICA 56,00 57,95 113,95  
3 AZARIANKI – PIEKARY ŚLĄSKIE 0,00 69,70 69,70  
4 ASTRA – RYBNIK 0,00 67,00 67,00  
5 SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 72,30 79,45 151,75 II
6 BABY ENIGMA – RYBNIK – NIEDOBCZYCE 0,00 55,65 55,65  
7 TĘCZA III – RACIBÓRZ 67,00 70,05 137,05 III
8 PRIMAVERA – ZAWADZKIE 0,00 50,80 50,80  
9 DIAMENT 1 – OZIMEK 0,00 61,40 61,40  
10 ŁÓDZKIE MAŻORETKI FAME – ŁÓDŹ 56,60 60,70 117,30  
11 UKS MAŻORETKI ARTIS GÓRA – GÓRA 0,00 52,55 52,55  
12 MAŁE MAŻORETKI SP 1 – DREZDENKO 0,00 49,10 49,10  
13 SILVER – MAJDAN KRÓLEWSKI 0,00 59,05 59,05  
14 MINI ENIGMA – RYBNIK – NIEDOBCZYCE 0,00 64,10 64,10  
15 MIRAŻ II BUZIAKI – WRONKI 75,10 77,20 152,30 I
16 SENIORITKA – DOBRZEŃ WIELKI 58,25 62,00 120,25  
17 DALIA I – PODDĘBICE  59,70 61,05 120,75  
18 DELICJE – NIECHLÓW 0,00 57,30 57,30  
19 TRZEBNICKIE MAŻORETKI – TRZEBNICA 51,15 0,00 51,15  

 

BATON FORMACJE SENIORKI 1 MAŻORETKI ORKIESTRY DĘTEJ MIASTA LESZNA – LESZNO 73,10 74,95 148,05  
2 ASTRA – RYBNIK 0,00 71,55 71,55  
3 SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 78,40 84,80 163,20 GP
4 ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 76,30 81,50 157,80  
5 ZARA – RACIBÓRZ, ZAWADA KSIĄŻĘCA 73,90 76,85 150,75  
6 DIAMENT – PŁOŃSK 61,85 69,60 131,45  
7 DALIA – PODDĘBICE  64,95 63,55 128,50  
8 MAŻORETKI MDK – ŚWIDNICA 0,00 68,75 68,75  
9 FANTAZJA – OGRODZIENIEC 75,00 78,45 153,45  
10 MIRAŻ I – WRONKI 77,50 85,05 162,55  
11 PA-MAR-SZE – ROGOŹNO 63,40 67,30 130,70  
12 FINEZJA – WSCHOWA 0,00 63,05 63,05  

 

2 X BATON SOLO JUNIORKI 1 MARTYNA MIKOŁASZ -LA BELLA – LEŚNICA 64,35 64,35  
2 WIKTORIA SZYRA – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 75,80 75,80  
3 DARIA GÓRCZEWSKA – MAŁY ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 76,90 76,90 III
4 NADIA KOWALCZYK – ARABESKA II – ZAWADA KSIĄŻĘCA 76,70 76,70  
5 EMILIE ZDERA – SENIORITA – DOBRZEŃ WIELKI 74,85 74,85  
6 JULIA JASICZEK – ZYGZAK – CZERWIONKA – LESZCZYNY 81,60 81,60 I
7 MARTA ROJKOWSKA – DALIA – PODDĘBICE 68,35 68,35  
8 ALEKSANDRA GINALSKA – MIRAŻ – WRONKI 79,45 79,45 II
9 ALICJA CHILARSKA – FINEZJA – WSCHOWA 74,10 74,10  
10 NATALIA JOSZKO – PERŁY – OPOLE 66,15 66,15  
11 JULIA PAWLAK – YOLO – DZIERŻĄZNA 60,40 60,40  

 

FLAGA SOLO SENIORKI 1 KAROLINA KOWOLIK – ARRIVA – GOGOLIN 0,00 0,00  
2 WERONIKA LISIECKA – BIG BANG – GOSTYŃ 62,55 62,55  
3 PAULINA STACHOWSKA – ASTRA – RYBNIK 68,45 68,45  
4 WERONIKA CISIŃSKA – ARRIVA – GOGOLIN 0,00 0,00  
5 ANGELIKA PIOTROWICZ – TARNÓW OPOLSKI 72,50 72,50  
6 OLIWIA OLCZYK – DALIA – PODDĘBICE 72,65 72,65  
7 NATALIA WIERZBICKA – FINEZJA – WSCHOWA 68,60 68,60  
8 DARIA MAJEWSKA – DELICJE – NIECHLÓW 65,62 65,62  
9 ANNA GEMBALSKA – BIG BANG – GOSTYŃ 76,85 76,85 II
10 VANESSA SZAFARCZYK – RYTM III – DŁUGOMIŁOWICE 77,30 77,30 I
11 ANGELIKA GAJDA – COPACABANA I – CIASNA 75,20 75,20 III

 

FLAGA DUO/TRIO JUNIORKI 1 AGATA WAWIELEWSKA , WIKTORIA SIMON – ARRIVA – GOGOLIN 64,05 64,05  
2 KINGA WOJTYSZYN, EMILIA BOCHENEK, JULIA TROSZYŃSKA – DIAMENT – OZIMEK 71,35 71,35 II
3 ZUZANNA MIROWSKA, ZUZANNA FLORCZAK, MARTYNA WOSZCZYK – ŁÓDZKIE MAŻORETKI FAME 72,35 72,35 I
4 MARTA ROJKOWSKA, JULIA WŁAZAŁEK, JUSTYNA DĘBOWSKA – DALIA – PODDĘBICE 65,75 65,75 III

 

FLAGA DUO/TRIO SENIORKI 1 PAULINA PIECZKA, PAULINA STACHOWSKA, LAURA WIKTOR – ASTRA -RYBNIK 71,30 71,30  
2 NATALIA GROCHOL, EMILIA FRONT – DELEMENT – OZIMEK/TARNÓW OPOLSKI 71,05 71,05  
3 KAROLINA DURENEK, ZUZANNA GUMKOWSKA – ASTRA – RYBNIK 73,65 73,65 III
4 WERONIKA CISIŃSKA, KATRIN CHROBOK, KAROLINA KOWOLIK – ARRIVA – GOGOLIN 69,55 69,55  
5 OLIWIA OLCZYK, WERONIKA WYDRZYŃSKA – DALIA – PODDĘBICE 65,05 65,05  
6 ALICJA KACZMAREK, NATALIA SZABLEWSKA – MIRAŻ – WRONKI 75,40 75,40 I
7 ANGELIKA GAJDA, KINGA NOWIŃSKA – COPACABANA I – CIASNA 74,70 74,70 II

 

BUŁAWA SOLO SENIORKI 1 KAROLINA GURGUREWICZ – FINEZJA – WSCHOWA 72,05 72,05  
2 WERONIKA CISIŃSKA – ARRIVA – GOGOLIN 73,25 73,25 I
3 IWONA PAJĄK – NEMEZIS – HECZNAROWICE 66,25 66,25  
4 ANGELIKA TOPOREK – MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA MIASTA ZWOLENIA – ZWOLEŃ 69,20 69,20  
5 OLIWIA OLCZYK – DALIA – PODDĘBICE 72,55 72,55  
6 PATRYCJA KWIATKOWSKA – DZIEWCZĘTA Z BUŁAWAMI – DREZDENKO 69,75 69,75  
7 NATALIA WIERZBICKA – FINEZJA – WSCHOWA 72,80 72,80 II
8 KAROLINA DUDZIK – COPACABANA I – CIASNA 66,75 66,75  
9 JULIA OLSZEWSKA – BŁYSK – KSIĄŻ WIELKOPOLSKI 71,00 71,00  
10 KLAUDIA CIELAK – ANTURJA – SKRZYSZÓW 62,60 62,60  
11 OLIMPIA POCHRZĄSZCZ – DZIEWCZĘTA Z BUŁAWAMI – DREZDENKO 72,75 72,75 III
12 ALEKSANDRA CIEŚLIŃSKA – MAŻORETKI MMOD OSP SIERPC – SIERPC 64,30 64,30  
13 JOANNA BĄK – ALTRO – GŁOGÓW MAŁOPOLSKI 61,60 61,60  

 

BUŁAWA DUO/TRIO SENIORKI 1 ALICJA CHILARSKA, KAROLINA GURGUREWICZ – FINEZJA – WSCHOWA 73,60 73,60 I
2 OLIWIA OLCZYK, WERONIKA WYDRZYŃSKA – DALIA – PODDĘBICE 71,30 71,30 III
3 NATALIA WIERZBICKA, NATALIA SKOCZYLAS, MAGDALENA GRYGIEL – FINEZJA – WSCHOWA 71,70 71,70 II
4 KLAUDIA CIELAK, KATARZYNA RYMUT, WIKTORIA RYMUT – ANTURJA – SKRZYSZÓW 66,50 66,50  
5 OLIMPIA POCHRZĄSZCZ, PATRYCJA KWIATKOWSKA, JOANNA KWIATKOWSKA – DZIEWCZĘTA Z BUŁAWAMI – DREZDENKO 70,85 70,85  
6 ALEKSANDRA CIEŚLIŃSKA, JUSTYNA ROGOZIŃSKA – MAŻORETKI MMOD OSP SIERPC – SIERPC 61,15 61,15  
7 ALEKSANDRA SANOCKA, NATALIA ZIELONA – DZIEWCZĘTA Z BUŁAWAMI – DREZDENKO 61,80 61,80  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułSkrót meczu
Następny artykułZagrać jak juniorzy
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ