Wyniki VIII Otwartych Mistrzostw Mażoretek Polski Środkowej 2019

0
103
views

VIII Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Środkowej Poddębice 2019

Wykaz zespołów uczestniczących w VIII Mistrzostwach Mażoretek Polski Środkowej . Wyniki i nominacje na XXI Mistrzostwa Polski Mażoretek  17-19 maja 2019 r. w Kędzierzynie-Koźlu

LP ZESPÓŁ MIEJSCOWOŚĆ INSTRUKTOR
1 Łódzkie Maż. Fame cad. jun. (16), sen. (11) Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 Łódź Patrycja Zarębska, Dominika Kłoda, Oliwia Niewiadomska
2 Mażoretki  NEW WAVE sen.  (14) Diamenciki cad. (8) Sompolno Michalina Trawińska
3 Tęcza przedszkolaki (7), Fun cad. (4) Toruń Adrianna Müller
4 Fantazja III cad. (21), II jun. (21), I sen. (14) Dobrodzień Małgorzata Prowda
5 Siete 1 cad. (26), Siete 2 cad. (12), Siete 3 jun. (13) Bukowiec Renata Pabich
6 Gwiazdki jun. (14) Szkoła Podstawowa nr 1 Poddębice Aneta Brewińska
7 Dance Time sen. (6) Poddębice Julia Marciniak
8 Venus cad. (14) Poddębicki Dom Kultury i Sportu Sylwia Janiak
9 Baby Diament   przedszk. (22) Mini Diament  cad.  (18) Juni Diament  jun.   (19) Diament  sen.  (13) Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku Edyta Gałecka
10 Maż. Fiori cad. (16), Przedszkolaki (25) Aleksandrów Łódzki Anna Pietrzak
11 Dalia III cad. (12)Dalia I jun.(13) Dalia II  sen. (5) Dalia  sen.     (10) Poddębicki Dom Kultury i Sportu Karolina Gruchot-Krysiak, Ewa Kowalska – Brodek , Weronika Wydrzyńska
12 Błysk jun. (20) Myszyniec Danuta Gmoza, Żaneta Cwalina- Śliwowska
13 Klub Uczelniany AZS  – Uniwersytet Łódzki sen. (1) Łódź Oliwia Olczyk
14 Iskiereczki przeszk.  (8) Aleksandrów Łódzki Klaudia Łuczak
15 Lazuria sen. (11) Kramsk Michalina Trawińska
16 Maestria sen. (9), Mini Maestria jun. (11) Łubnice Paulina Pawińska
17 Pasja  cad. (10) Pasja jun.  (15) Pasja Junior Danc(25) Szkoła Tańca Pasja-Ostrołęka Żaneta Cwalina- Śliwowska
18 Aurora III  (17)cad. Aurora II (19) jun Aurora sen. (4). Wołczyński Ośrodek Kultury Bożena Grabas,Paulina Pawińska
19 Maż. Viva   cad.  (13), jun.   (16) sen.  (19), Urząd Gminy Strzelce Wielkie Daria Kamińska
20 Baby Presto Przedszkolaki  (13) Presto sen.  (12) Prim Presto jun.   (16) Mini I Presto cad. (16) Mykanów Ewelina Stolarska
21 Mażoretki Alizma MMOD OSP Sierpc  jun. (6), sen.(5) Orkiestra OSP Sierpc Justyna Adamska, Jarosław Adamski

Wyniki zbiorcze Estrady Poddębice 2019 

źródło: pdkis.poddebice.pl

 

 

 

Poprzedni artykułINFORMACJE POWIATOWE
Następny artykułBezpieczna Majówka 2019
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ