II liga wojewódzka C1 Trampkarz
Termy Ner Poddębice – CHKS Łódź 1:2
Tabela:
1 | WIDOK Skierniewice | 10 | 49:8 | 27 |
2 | UKS AP PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | 12 | 24:10 | 27 |
3 | MULKS Łask | 11 | 24:16 | 20 |
4 | MGUKS „POGOŃ ZDUŃSKA WOLA” | 12 | 16:17 | 20 |
5 | STAL NIEWIADÓW | 11 | 23:19 | 19 |
6 | NER Poddębice | 11 | 17:27 | 12 |
7 | CHKS | 11 | 11:31 | 6 |
8 | WARTA SIERADZ JR I | 12 | 11:47 | 1 |
9 | WARTA SIERADZ JR I | 0 | 0:0 | 0 |
D1 Młodzik Grupa 4
Termy Uniejów – Widzew Łódź 1:6
Tabela:
1 | RTS WIDZEW | 9 | 65:1 | 27 |
2 | Sokół Aleksandrów | 9 | 19:6 | 22 |
3 | MKS GÓRNIK 1956 | 9 | 14:30 | 14 |
4 | Termy Uniejów | 9 | 16:25 | 13 |
5 | CHAMPION ŁÓDŹ | 10 | 7:29 | 6 |
6 | WYCOFANY – Łódzka Akademia Futbolu II | 0 | 0:0 | 0 |
D2 Młodzik Grupa I
Termy Ner Poddębice – UKS SMS Łódź 0:3
Tabela
1 | UKS SMS Łódź | 9 | 63:1 | 27 |
2 | ŁKS II Łódź | 9 | 23:8 | 17 |
3 | Metalowiec | 8 | 18:10 | 17 |
4 | NER Poddębice | 9 | 14:17 | 14 |
5 | LKS Jutrzenka Bychlew | 8 | 27:18 | 13 |
6 | Łódzka Akademia Futbolu II | 9 | 18:23 | 12 |
7 | Zawisza Rzgów | 9 | 28:18 | 12 |
8 | MUKS Włókniarz Pabianice | 9 | 11:15 | 10 |
9 | Kolejarz Łódź | 8 | 22:29 | 3 |
10 | Świnice Warckie | 8 | 7:92 | 0 |
E1 Orlik Grupa VI
Termy Uniejów – Diament/MKS Zduńska Wola 3:9
Tabela:
1 | WIDOK Skierniewice | 6 | 70:18 | 16 |
2 | MKS GÓRNIK 1956 | 5 | 55:14 | 15 |
3 | DIAMENT/MKS Zduńska Wola | 6 | 60:26 | 13 |
4 | RÓŻA KUTNO | 7 | 43:40 | 12 |
5 | Termy Uniejów | 6 | 32:31 | 9 |
6 | UKS Bzura Ozorków | 6 | 26:53 | 6 |
7 | KS KUTNO | 7 | 24:61 | 3 |
8 | PAUZUJE | 0 | 0:0 | 0 |
9 | WYCOFANY – LZS Justynów | 0 | 0:0 | 0 |
10 | WYCOFANY – GKS WRÓBLEW | 0 | 0:0 | 0 |
11 | WYCOFANY – Dąbrówka | 0 | 0:0 | 0 |
12 | GKS Bedlno | 7 | 17:84 | 0 |
E2 Orlik Grupa II
Victoria Rąbień – Termy Ner Poddębice 7:3
Tabela:
1 | Łódzka Akademia Futbolu | 10 | 98:30 | 30 |
2 | WIDZEW TMRF | 10 | 89:25 | 28 |
3 | VICTORIA RĄBIEŃ | 9 | 55:38 | 19 |
4 | Orzeł Łódź | 10 | 67:42 | 16 |
5 | RÓŻA KUTNO | 9 | 63:49 | 16 |
6 | Sokół Aleksandrów | 10 | 53:45 | 15 |
7 | LKS Rosanów | 10 | 57:74 | 12 |
8 | NER Poddębice | 10 | 68:62 | 12 |
9 | Włókniarz Konstantynów | 10 | 53:81 | 10 |
10 | Łodzianka | 10 | 37:65 | 8 |
11 | KS KUTNO | 10 | 45:71 | 6 |
12 | MKP Boruta II Zgierz | 10 | 25:128 | 0 |