Sazan już liderem a Pisia co raz niżej w tabeli

0
19
views

 

 

 

 

IV liga – XXII kolejka

Zawisza Pajęczno – Termy Ner Poddębice 2:4 (1:2)

… Przezak Dawid-3, Solecki Solecki Mariusz-1.

 

pozostałe mecze:

LKS Kwiatkowice 7:1 GKS II Bełchatów
Ceramika Opoczno 3:1 Orkan Buczek
Włókniarz Zelów 3:1 Pelikan II Łowicz
Zawisza Pajęczno 2:4 Termy Ner Poddębice
Unia Skierniewice 1:0 KS Paradyż
Zjednoczeni Gmina Bełchatów 0:3 Stal Niewiadów
KS Sand Bus Kutno 2:3 Warta Działoszyn
Omega Kleszczów 0:1 Zjednoczeni Stryków
Pilica Przedbórz 2:2 MKP-Boruta Zgierz

tabela:

1 Unia Skierniewice 21 57 65 7 18 3 0
2 Termy Ner Poddębice 22 51 51 22 16 3 3
3 Warta Działoszyn 21 46 44 21 14 4 3
4 Włókniarz Zelów 22 40 45 33 13 1 8
5 KS Paradyż 22 38 45 27 12 2 8
6 Zjednoczeni Stryków 22 38 47 24 12 2 8
7 LKS Kwiatkowice 22 37 54 21 10 7 5
8 Stal Niewiadów 22 32 37 27 9 5 8
9 Pelikan II Łowicz 22 31 39 28 9 4 9
10 KS Sand Bus Kutno 22 31 64 28 9 4 9
11 MKP-Boruta Zgierz 22 31 50 40 9 4 9
12 Omega Kleszczów 22 31 42 41 9 4 9
13 Ceramika Opoczno 22 25 25 38 7 4 11
14 Orkan Buczek 22 24 40 42 6 6 10
15 GKS II Bełchatów 22 24 43 59 7 3 12
16 Pilica Przedbórz 22 14 33 55 3 5 14
17 Zawisza Pajęczno 22 10 13 75 3 1 18
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 22 0 4 153 0 0 22

 

 

Klasa okręgowa – XIX kolejka

GLKS Sarnów/Dalików – Orzeł Parzęczew 2:2 (0:0)

 

LKS Rosanów – Termy Uniejów 3:0 (1:0)

 

pozostałe mecze:

RTS II Widzew Łódź 4:2 Włókniarz Pabianice
Andrespolia Wiśniowa Góra 0:2 Zawisza Rzgów
LKS Rosanów 3:0 Termy Uniejów
Górnik Łęczyca 0:4 ŁKS II Łódź
PTC Pabianice 0:1 UKS SMS Łódź
Orzeł Parzęczew 2:2 GLKS Sarnów/Dalików
GKS Bedlno 1:0 Sokół II Aleksandrów
Stal Głowno 3:1 Włókniarz Konstantynów

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 18 49 62 13 16 1 1
2 LKS Rosanów 19 42 47 24 14 0 5
3 Zawisza Rzgów 19 41 59 22 13 2 4
4 Stal Głowno 18 35 48 24 11 2 5
5 Górnik Łęczyca 18 34 52 42 10 4 4
6 Sokół II Aleksandrów 19 29 43 41 8 5 6
7 RTS II Widzew Łódź 19 28 50 31 8 4 7
8 PTC Pabianice 19 28 45 34 9 1 9
9 ŁKS II Łódź 18 24 42 42 7 3 8
10 Termy Uniejów 19 23 29 43 7 2 10
11 UKS SMS Łódź 19 23 29 46 7 2 10
12 GKS Bedlno 19 21 35 65 6 3 10
13 GLKS Sarnów/Dalików 19 16 32 49 4 4 11
14 Włókniarz Pabianice 19 14 23 44 4 2 13
15 Orzeł Parzęczew 19 14 29 54 3 5 11
16 Włókniarz Konstantynów 19 8 20 71 2 2 15

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – XX kolejka

TS Janiszewice – Pisia Zygry 4:1

… Stajewski Maciej-1.

 

pozostałe mecze:

Sokół Goszczanów 5:0 Pamapol-Hetman Rusiec
LKS Kalinowa 1:2 Rokita Rokitnica
UKS Ustków 4:2 Inter-Sieradz Woźniki
Unia Sieradz-Męka 5:0 LKS Pyszków
LZS Rębieskie 5:1 LKS Socha
TS Janiszewice 4:1 Pisia Zygry
Tęcza Brodnia 3:0 Amatorzy Zapolice
Victoria Szadek 4:0 LGKS Charłupia Mała

tabela:

1 Tęcza Brodnia 19 53 109 13 17 2 0
2 TS Janiszewice 19 46 56 22 14 4 1
3 LZS Rębieskie 19 42 76 36 13 3 3
4 UKS Ustków 19 36 67 53 11 3 5
5 Sokół Goszczanów 19 32 71 34 10 2 7
6 Pisia Zygry 19 27 64 64 8 3 8
7 Unia Sieradz-Męka 18 27 45 53 9 0 9
8 Inter-Sieradz Woźniki 19 27 38 44 8 3 8
9 Rokita Rokitnica 19 26 38 36 7 5 7
10 Pamapol-Hetman Rusiec 19 25 52 49 7 4 8
11 LGKS Charłupia Mała 19 23 46 51 6 5 8
12 LKS Kalinowa 19 20 31 62 6 2 11
13 Victoria Szadek 19 19 33 40 5 4 10
14 Amatorzy Zapolice 18 14 29 58 4 2 12
15 LKS Pyszków 19 14 31 71 4 2 13
16 LKS Socha 19 0 9 109 0 0 19

 

 

Klasa „B” grupa II – XIII kolejka

Santos Czerchów – Termy Ner II Poddębice 3:5

… Chmielecki Sebastian-3, Gzyl Dawid-1, Kochanek Arkadiusz-1.

skład: Płusa – Terlecki (86′ Stefański K.), Szachta (20′ Walczyk), Stefański D, Frisz – Kubiak (85′ Kowalczyk), Kochanek, Tomaszewski (86′ Dopierała), Gzyl, Osiński (70′ Kędzia) – Chmielecki

 

Orzeł Wróblew – Grom Powodów 2:3 (2:1)

… Orzechowski-2, Kindlein-1.

skład: Urbaniak – Schmeichel, Karolak, Swęderski, Wrzeszczyński, Kupis M. Idczak, Kindlein (76′ Kupis T.), Pietruszka, Czekalski, Orzechowski.

 

pozostałe mecze:

Sokół Lutomiersk 0:0 Start Szczawin
Orzeł Wróblew 2:3 Grom Powodów
Orlik Sobień 2:7 KAS Konstantynów
Santos Czerchów 3:5 Ner II Poddębice
Orzeł Kazimierz 5:2 Kanarki Małachowice
LKS Modlna 1:5 LKS Dąbrówka

tabela:

1 Ner II Poddębice 13 35 88 18 11 2 0
2 KAS Konstantynów 13 34 78 16 11 1 1
3 Orzeł Kazimierz 13 28 67 38 9 1 3
4 Kanarki Małachowice 13 27 44 35 9 0 4
5 LKS Dąbrówka 13 21 32 41 7 0 6
6 Santos Czerchów 13 17 32 46 5 2 6
7 Grom Powodów 13 17 25 34 5 2 6
8 Orzeł Wróblew 13 15 39 39 4 3 6
9 LKS Modlna 13 13 35 51 4 1 8
10 Orlik Sobień 13 9 33 61 3 0 10
11 Start Szczawin 13 7 19 62 2 1 10
12 Sokół Lutomiersk 13 4 9 60 1 1 11

 

 

Klasa „A” grupa III – XIII kolejka

Sazan Pęczniew – Iskra Góra Św. Małgorzaty 6:1

Wypiór Tomasz-3, Człapa Łukasz-1, Grzegorek Bartłomiej-1, Igiel Tomasz-1.

LKS SAZAN Pęczniew podtrzymał passę meczów bez porażki na własnym terenie pokonując dzisiaj Iskrę Góra Św Małgorzaty  6:1 (3:0). Coraz ciekawiej robi się w III grupie Łódzkiej B klasy po niespodziewanej porażce lidera Iskry Głowno, która przegrała na własnym boisku z Sokołem Popów 1:3 LKS SAZAN Pęczniew trzynastą kolejkę kończy z dorobkiem 32 punktów na koncie tym samym doganiając lidera.

herb LKS Sazan Pęczniew Informacje o kadrze LKS Sazan Pęczniew

1. Rafał Stasiak   
2. Tomasz Igiel kapitan bramka  
3. Marcin Kowalczyk  
4. Wiktor Śpiączka   
5. Mateusz Śleboda   
6. Marcin Twardowski  
7. Dominik Józefiak  (1 asysta)  
8. Radosław Krzesiński  (1 asysta)  zmiana 65″ Paweł Jóźwiak  
9. Łukasz Człapa bramka  (1 asysta)  
10. Bartłomiej Grzegorek bramka  (2 asysty)  
11. Tomasz Wypiór bramka bramka bramka  (1 asysta)  

źródło: Sazan Pęczniew

 

pozostałe mecze:

LKS Gieczno 4:1 KP Byszewy
Olimpia Oporów 0:1 Struga Dobieszków
Sazan Pęczniew 6:1 Iskra Góra św. Małgorzaty
Expom Krośniewianka 0:3 GKS Byszew
KS OSP Iskra Głowno 1:3 Sokół Popów
Błękitni Ciosny 4:0 KS Żychlin

tabela:

1 Sazan Pęczniew 13 32 60 23 10 2 1
2 KS OSP Iskra Głowno 13 32 33 14 10 2 1
3 Struga Dobieszków 13 27 54 21 9 0 4
4 Sokół Popów 13 24 39 24 8 0 5
5 Expom Krośniewianka 13 22 21 25 7 1 5
6 GKS Byszew 13 18 41 38 6 0 7
7 KS Żychlin 13 18 30 23 5 3 5
8 Błękitni Ciosny 13 13 33 54 4 1 8
9 Olimpia Oporów 13 13 22 47 4 1 8
10 LKS Gieczno 13 12 21 41 3 3 7
11 Iskra Góra św. Małgorzaty 13 9 17 54 3 0 10
12 KP Byszewy 13 7 25 32 2 1 10

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ