Termy Ner Poddębice – PGE GKS II Bełchatów 2:1 (1:0)

Olaf Okoński 30-karny, Joachim Pabjańczyk 69 – Bartłomiej Bartosiak 55-karny

MGLKS Termy Uniejów – Zieloni Koźminek 2:0

Wojtczak Krystian-1, Zych Kamil-1

Sławomir Sałaciński:  Drugi sparing za nami i znowu mam mieszane uczucia. Gramy dwie różne połowy. Pierwsza dobra w naszym wykonaniu nie pozwalamy na zbyt wiele przeciwnikowi. Wszyscy zawodnicy wykonują swoje zadania i co najważniejsze stwarzamy sobie sytuacje bramkowe. 2-1 do przerwy . Druga połowa i mam wrażenie że gra inna drużyna. Totalny bałagan mnóstwo niecelnych podań . Dopiero po 20 minutach udaje się trochę uporządkować grę. Najgorsze że tracimy 4 bramki a przy trzech można powiedzieć, że nasi zawodnicy zaliczyli asysty przeciwnik nas nie rozklepał to my podawaliśmy im idealne piłki na sam na sam. Zdaję sobie sprawę że nogi mogą być zmęczone, trenujemy już od kilu tygodni, a  we wtorek mieliśmy naprawdę ciężki trening jednak musimy ustrzec się takich błędów.  Niestety znowu zawiodła frekwencja, dobrze, że Adrian Kaczmarek po mimo choroby przyjechał na mecz i zagrał w 2 połowie. Takie zaangażowanie trzeba chwalić.

Adrian Kasztelan: „Zimowa przerw w meczach ligowych to okazja do ciężkich treningów i rozegrania wielu sparingów, mamy juz trochę treningów w nogach wiec wyniki w meczach sparingowych nie są dla nas priorytetem tym bardziej ze drugi mecz gramy praktycznie w jedenastu wiec traktujemy to jako bardzo dobra jednostkę treningowa…może trochę denerwować łatwość traconych bramek w tych dwóch sparingach, ale jestem pewien ze czym bliżej ligi tym nasza gra będzie lepsza i pewniejsza. Jeżeli chodzi o rundę wiosenna to oczywiste jest ze celujemy w jak najwyższe miejsce i z taka myślą trenujemy.

GLKS Sarnów/Dalików – LKS Sazan Pęczniew 1:1 (1:1)