Wyjazdowe podboje Term

14
27
views

 

 

 

 

IV lika – XXXII kolejka

20 maja (SOBOTA) godz. 16:00 KUTNO

KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 

obsada sędziowska: Mateusz Anielak (WS Łódź)

Pierwszy mecz Ner przegrał u siebie 1:3

 

pozostałe mecze:

(sobota – 20 maja)
15:45 – Unia Skierniewice – Włókniarz Zelów – Piotr Chmielewski (WS Piotrków)
17:00 – Zawisza Rzgów – Polonia Piotrków – Mariusz Lewandowski (WS Skierniewice)
17:00 – KS Paradyż – Warta Sieradz – Konrad Gawroński (WS Łódź)
17:00 – Omega Kleszczów – Warta Działoszyn – Paweł Pskit (szczebel centralny)
17:00 – Ceramika Opoczno – Zawisza Pajęczno – Błażej Pietrzak (WS Łódź)
18:00 – LKS Kwiatkowice – Zjednoczeni Stryków – Michał Grocki (WS Łódź)
(niedziela – 21 maja)
11:00 – PGE GKS II Bełchatów – Pilica Przedbórz – Patryk Adamczyk (WS Łódź)
11:00 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Andrespolia Wiśniowa Góra – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)
17:00 – Jutrzenka Warta – RKS Mechanik Radomsko – Paweł Malec (szczebel centralny)

 

 

klasa okręgowa – XXV kolejka

20 maja (SOBOTA) godz. 17:00 ŁĘCZYCA

GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11)

obsada sędziowska: K. Walczak

Pierwszy mecz Termy u siebie wygrały 2:1

 

pozostałe mecze:

(sobota – 20 maja)
16:00 – Start Brzeziny – Zawisza II Rzgów – M. Hankiewicz
16:00 – MKP-Boruta Zgierz – GKS Bedlno – Ł. Majchrzak
16:00 – Stal Głowno – Sokół II Aleksandrów – P. Szymczak
17:00 – PTC Pabianice – Włókniarz Konstantynów – B. Wiśniewski
17:00 – GLKS Dłutów – UKS SMS Łódź – P. Niemiec
17:00 – LKS Rosanów – Włókniarz Pabianice – P. Adamczyk

 

 

klasa „A” grupa III – XXIII kolejka

20 maja (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 

obsada sędziowska: J. Różycki

Pierwszy mecz Sarnów/Dalików przegrał na wyjeździe 5:1

 

21 maja (NIEDZIELA) godz. 15:00 CIĘŻKÓW

SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 

obsada sędziowska: M. Łopok

Pierwszy mecz Sazan przegrał na wyjeździe 8:1

 

pozostałe mecze:

(sobota – 20 maja)
16:00 – Ostrovia Ostrowy – Victoria Grabów – S. Modliński
17:00 – Witonianka Witonia – Włókniarz Zgierz – A. Faliszewski
17:00 – Magnat Sierpów – Bzura Młogoszyn – M. Janasik
(niedziela – 21 maja)
15:00 – MKS Mianów – Dąbrowianka – M. Zdziaszek

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – XXVI kolejka

21 maja (NIEDZIELA) godz. 15:00 GRUSZCZYCE

TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10)

obsada sędziowska: Lipka

Pierwszy mecz Pisia u siebie wygrała 2:1

 

pozostałe mecze:

(sobota – 20 maja)
15:00 – KS Karsznice – Amatorzy Zapolice – Pastusiak
15:00 – MULKS Łask – Sokół Goszczanów – Tądel
(niedziela – 21 maja)
11:00 – LKS Socha – Tęcza Brodnia – Grenda
14:00 – LKS Pyszków – LZS Rębieskie – Rutecki
15:00 – Inter Sieradz-Woźniki – Ostrowia Ostrówek – Bialik
15:00 – Złoczewia Złoczew – Unia Sieradz-Męka – Holewiński
17:00 – UKS Ustków – TS Janiszewice – Majchrowicz

 

 

klasa „B” grupa II – XVIII kolejka

20 maja (SOBOTA) godz. 16:00 Leźnica Wielka

KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9)

obsada sędziowska:  A. Mrozek

Pierwszy mecz Grom u siebie przegrał 1:6

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 21 maja)
11:00 – Victoria Rąbień – LKS Gieczno – K. Góra
11:00 – Santos Czerchów – Zamek Skotniki – K. Musiał
13:30 – Iskra Góra św. Małgorzaty – Orzeł Wróblew – D. Wyderkiewicz

 

 

LIGA TYPERÓW

Przed nami sześć pojedynków, ale tym razem już nie skusimy się na stwierdzenie że wszystkie mecze się odbędą. Na pewno kilka spotkań jest ciekawych w Kutnie Ner będzie się chciał zrehabilitować za porażkę u Siebie, a zarazem podtrzymać dobrą passę. W Łęczycy jak zawsze możemy się spodziewać gorącej atmosfery i ciekawego meczu. Sarnów/Dalików, będzie chciał zmazać plamę po wstydliwej porażce w Ozorkowie w I rundzie. Sazan musi łapać punkty, żeby być spokojnym o utrzymanie. Pisia jest tak nieobliczalna, że wytypowanie tego wyniku spotkania, graniczy z cudem. Grom wyjeżdża do Leźnicy, żeby się zmierzyć z liderem i jak najmniej przegrać, ale czy tak właśnie będzie ?

 

mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 

mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11)

mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 

mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 

mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10)

mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9)

 

 

 

Poprzedni artykułKolejny zawodnik w grze
Następny artykułAndrzej Błaszczyk liderem
UDOSTĘPNIJ

14 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 0:2

    mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11) 1:2

    mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 2:0

    mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 3:1

    mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10) 1:3

    mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9) 4:0

  2. mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 2:1
    mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11) 1:2 2:0
    mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 3:1
    mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 4:2
    mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10) 3:2
    mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9) 5:0

  3. mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 1:1
    mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11) 2:1
    mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 2:1
    mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 2:4
    mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10) 1:2
    mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9) 6:1

  4. mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 2:2
    mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11) 3:2
    mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 4:1
    mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 4:2
    mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10) 2:5
    mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9) 6:2

  5. mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 0-1

    mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11) 3-1

    mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 1-1

    mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 0-2

    mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10)2-2

    mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9) 4-1

  6. mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 1-2
    mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11) 4-2
    mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 2-1

    mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 1-3
    mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10)2-2

    mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9) 5-1

  7. mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 2-1
    mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11) 2-0
    mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 3-1
    mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 0-3
    mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10) 1-1
    mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9) 1-1

  8. mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 1:2
    mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11)2:1
    mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 6:0
    mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 4:2
    mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10) 3:2
    mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9) 5:0

  9. mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 0-0
    mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11) 2:1
    mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 5:0
    mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 3:2
    mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10) 3:3
    mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9) 7:0

  10. mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 1:3
    mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11) 3:1
    mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 3:1
    mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 4:3
    mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10). 1:3
    mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9). 2:2

  11. mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 3-1
    mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11)3-1
    mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 3-2
    mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 3-2
    mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10) 2-4
    mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9)5-0

  12. mecz nr. 55 KS SAND BUS Kutno (3) – TERMY NER Poddębice (7) 2:1
    mecz nr. 56 GÓRNIK Łęczyca (8) – TERMY Uniejów (11) 3:1
    mecz nr. 57 GLKS Sarnów/Dalików (1) – BZURA Ozorków (4) 4:0
    mecz nr. 58 SAZAN Pęczniew (12) – LKS Świnice Warckie (7) 1:2
    mecz nr. 59 TS Gruszczyce (9) – PISIA Zygry (10) 1:1
    mecz nr. 60 KOBRA Leźnica Wielka (1) – GROM Powodów (9) 7:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ